Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lucruri Personalizate!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Targul de Vechituri
elias_3


de curand a aparut si la noi moda aceasta cu lucruri personalizate!! fie tricouri ....benzi desenate....pixuri ...etc...se pricepe cineva la asa ceva?! ph34r.gif as dori un ticou personalizat...cum pot face rost!? MA AJUTA CINEVA?!
MikeEL
daca esti bucurestean, te duci la universitate, la metrou, in pasaj, shi te uitzi bine prin magazinele alea mititele shi o sa vezi ca e unu' care face asha ceva...

wink.gif
Absolut
elias 3 depinde ce intelegi prin lucruri personalizate . eu am avut un tricou fara maneci , maieu , alb pe care mi`am scris cu vopsea rosie "fuck off" , dupa aia mi`am bagat toata mana in vopsea si am tras niste dare ca si cum cineva plin de sange s`ar fi agatzat de mine . reactia oamenilor a fost : oooaa ! ai vazut ce are ala pe tricou , ooaaa , ai vazut ce scrie ! etc .
elias_3
[COLOR=blue] smile.gif din punctul meu de vedere acel tricou ..misto este sa zicem un rezultat al imaginatiei tale sau a ingeniozitatii smile.gif cat despre ceea ce cred ca s-ar putea numi un lucru personalizat ...este simplu...aici ma refer la acele ticouri sau pantaloni care au mesaje proprii..."lipite" in asa fel inacat atunci cand te uiti la asa ceva sa ai senzatia ca este cumparat din magazin....cat despre bucuresti...stau in pitesti asa ca .... ph34r.gif or5icum merci! spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.