Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Este Acum Vreo Furtuna Solara De Care N-am Auzit?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Han
axel
Observ o oarecare tendinta in ultimele cateva zile de a se isca certuri si de a aparea polemici lungi pe subiecte care nu ai fi crezut...
De ce?
black ice
o fi de la mancare....
creste frustrarea....
stiu eu de ce-au apucat toti cearceaful in gura?
bdl
Pai tu nu sti cum e?
Cu cit mai apriga e cearta, cu atit mai dulce impacarea.
Gata, fetelor, de miine ne certam la singe.
Impacarea cind vin in tara. Abtineti-va, sa ne "impacam " temeinic. Daca nu fac fata, iau si la pachet cu mine.
Dixit.
hh.gif
Afrodita
rofl.gif Bdl-ule, este de belea mama...Din pacate nu ma pot certa cu tine, pur si simplu nu pot rofl.gif
Acuma, revenind on topic, Axel, eu cred ca toate frustrarile de peste an isi fac simtita prezenta, altfel nu-mi pot explica de ce....
Blacky, mama, de la mancare am luat-o razna io si Rose, atata rofl.gif
axel
QUOTE (afrodita @ Dec 29 2003, 02:34 AM)
Blacky, mama, de la mancare am luat-o razna io si Rose, atata rofl.gif

Acum sa fiu si eu offtopic: pai daca mancarea era de la mama lui Rose, inseamna ca ati mancat amandoua aceeasi mancare smile.gif
Afrodita
Pai da, de asta ziceam doar de mine si ea tongue.gif
Uite, de exemplu io: sunt cam ofticata ca exact acuma, cand in sfarsit sunt si eu fericita, incep tot felul de persoane sa ma "traga de maneca" ...Ma rog, o sa-mi treaca mie oftica asta, da' tot nu-mi convine acum... huh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.