Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:E Vreo Problema ...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
GExGE
E vreo problema daca eu vad cum ploua sau cum ninge invers decat voi ? ... E vreo problema daca picurii de ploaie sau fulgii de zapada urca in loc sa cada ? E chiar atat de grav ? Ce sa fac ? Am nevoie de ajutor !!!!!!

E de bine sau e de rau ?

Bafta !
genicon
Pai acum depinde ce si cat ai fumat....
Daca nu ai fumat nimic, inseamna ca ai baut laugh.gif
Si aici iar depinde ce si cat....
Daca nu ai baut, atunci cred ca e o problema. Da' nu-i bai! Maine-poimaine se opreste ninsoarea... laugh.gif
black ice
initial am vrut sa-ti spun sa nu mai stai cu capul in jos - cre'ca aburii de alcool din han m-au...aburit si pe mine - dupa care mi-am dat seama ca indiferent cum stai, "aia" tot asa va cadea.

in alta ordine de idei, raspunde si tu la intrebarile conului geni ca poate, poate, rezolvam ceva biggrin.gif
GExGE
De baut n`am baut nimik (decat apa industriala .. ca asa e la Severin), de fumat n`am fumat nimik (decat pasiv putin ca asa se poarta pe la noi) ... deci care sa fie treaba ?

Apropo .. aveti un pahar de apa ? .. ca mi`e foame de n`am unde sa dorm la noapte !
genicon
rofl.gif Auzi? Nu stiu ce ai, da ia hai tu in Poiana, la "Zi-ne ce-ai in cap" ca sunt convins ca acolo o sa faci fatza si... n-o sa-ti para rau ca esti cum esti, si cum noi nu stim de ce. rofl.gif
GExGE
Sa ma bag .. sa nu ma bag ? .... daca dau la iveala instinctul meu de tacanit ? ... nu de alta .. .dar mi se cam incalzi creierasu ... si ... daca mi se fisureaza tartacuta ? .. e frig .. si nu tine lipeala ;p
genicon
Ei... la faza cu lipeala iti dau si eu dreptate ca nu tine biggrin.gif Dar... incercarea moarte n-are (moare cine incearca biggrin.gif )
Rehael
QUOTE(GExGE @ 25 Dec 2003, 02:24 AM) *
E vreo problema daca eu vad cum ploua sau cum ninge invers decat voi ? ... E vreo problema daca picurii de ploaie sau fulgii de zapada urca in loc sa cada ? E chiar atat de grav ? Ce sa fac ? Am nevoie de ajutor !!!!!!

E de bine sau e de rau ?

Bafta !


Cred ca nu ti-ai insurubat bine ochii; mai incearca juma' de cursa.

ilie
QUOTE(GExGE @ 25 Dec 2003, 02:24 AM) *
E vreo problema daca eu vad cum ploua sau cum ninge invers decat voi ? ... E vreo problema daca picurii de ploaie sau fulgii de zapada urca in loc sa cada ? E chiar atat de grav ? Ce sa fac ? Am nevoie de ajutor !!!!!!

E de bine sau e de rau ?

Bafta !

Omule nu esti singur, sunt alaturi de tine, si eu vad la fel.
hai sa facem un club.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.