Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sarbatori Fericite!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Mihai
Draga Forumista / Draga Forumistule,

Ia sfarsit un prim an la HanuAncutei.com.
An in care familia Hanului a crescut si numara in prezent peste 1000 de membri. An in care au fost scrise peste 50.000 de mesaje. Daca in martie au vizitat Hanul 3641 de persoane (conform Statistici.ro), in noiembrie numarul acestora a ajuns la 31.993, iar in decembrie au intrat la Han, pana acum, 30.000 de vizitatori. Numarul paginilor citite in total de forumistii Hanului depaseste 1.300.000. Hanul a fost prezentat in reviste (Internet-Magazin, Tv-Mania) si emisiuni de profil (la ProTV, .ro).
Am ras, am discutat, ne-am contrazis, am dezbatut, ne-am mai si certat. Dar ne-am si impacat si am continuat sa discutam si sa zambim. xmas.gif
Sper sa va fi placut la Han. Daca da, daca vizitati cu entuziasm Hanul, nu pot decat sa ma bucur si sa va multumesc. Daca au existat motive care sa va supere, imi cer scuze si va invit sa mi le comunicati. Voi incerca sa le rezolv pentru ca imi doresc ca Hanul sa reuneasca cea mai mare familie virtuala. O familie unde exista si mici certuri dar si multe si mari bucurii!
Multe persoane m-au intrebat cat castig cu Hanul. Material, anul 2003 la Han nu mi-a adus nici un castig (o suma totala de 3 milioane-lei- care a acoperit oarecum cheltuielile de intretinere).
Insa am un alt castig. Acela al multumirii de a fi creat o comunitate unde forumistii se reunesc, discuta, pe care multi o percep ca loc de relaxare, unde sa isi reintalneasca prietenii virtuali sau reali. Multumirea de a fi pus bazele unei comunitati gata oricand sa primeasca noi membri, unei comunitati ce pune accent pe ARTA de a conversa, pe bun-simt si pe calitatea mesajelor, nu pe cantitatea acestora. Si da, acesta este un castig, pe care il impart cu fiecare dintre dumneavoastra. Un castig pentru care le multumesc si moderatorilor, pentru efortul benevol depus -mai mic sau mai mare- in intretinerea acestei comunitati.
Va multumesc si va invit sa ne bucuram impreuna de acest castig si in 2004!
Am creat un loc special - Forumistii Hanului la Sfarsit de An ( http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?showforum=86 ), unde va invit sa nominalizati cateva dintre superlativele Hanului in 2003 - cel mai activ forumist, cel mai romantic, cel mai interesant jurnal, forumistul filosof si multe altele. Va reamintesc adresa acestui subforum: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?showforum=86
Totodata, pasionatii de concursuri de cultura generala sunt invitati sa participe maine, 21 decembrie, la ora 22:30 la Competitia Hanului, un concurs in timp real: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?showtopic=2167 - ultima Competie a anului, premii surpriza!

Va asteptam in 2004, sa crestem Hanul si sa continuam ARTA de a Conversa!

Va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, multa sanatate si bucurie. Fie ca Anul Nou sa-l intampinati cu caldura sufleteasca si fericire. Un 2004 plin de realizari si succese! La Multi Ani!
Mistinguett
Mihai, dat fiind ca nu ai inchis topicul, imi iau libertatea aici de a-ti multumi pentru creerea Hanului si a te felicita pentru tot ce ai facut si faci in continuare.

Nu vreau sa tin nici un discurs - doar sa aduc simple multumiri flowers.gif si urari de "La mai mare!"
bunicu'Gilbert
Cu ocazia Craciunului si Anului Nou va urez tuturor multa sanatate, fericire si noroc.
La multi ani!
bunicu'Gilbert
Mihai
Multumesc pentru urari. smile.gif

Cu ocazia Sarbatorilor am sters si toate punctele de penalizare care au fost acumulate pe parcursul lui 2003. thumb_yello.gif
TriRegnum
La Multi Ani tutror si sa vi se implineasca toate dorintele.

Va doresc un Craciun fericit si bogat in haruri si lumina!
user posted image
nefertiti-old
Sarbatori fericite si linistite tuturor membrilor Hanului!

Chiar daca nu am vorbit eu prea mult, macar am citit ce ati scris voi, atunci cand nu am putut mai mult. Si unele zile au trecut mai usor cu ajutorul vostru. mwah1.gif
Mistinguett
Sarbatori fericite tuturor, si un An Nou plin de impliniri!
Iar cei care aveti vacanta (de la scoala sau de la servici), sper sa va odihniti si sa va distrati la maxim.
Nana Floare
...dar cu reflexivitatea cum ramane? ai?
bubu
QUOTE (TriRegnum @ Dec 22 2003, 12:45 PM)
La Multi Ani tutror si sa vi se implineasca toate dorintele.

Daca ai sti tu ce dorinte au unii...nu a mai ura asa biggrin.gif
Sanatate tuturor xmas.gif
Vegas2002
Ma alatur si eu celor de mai sus si va urez,TUTUROR MEMBRILOR HANULUI,un An Nou fericit,multe realizari si impliniri,sanatate,bucurii,impreuna cu traditionalul LA MULTI ANI!!! xmas.gif xmas.gif

OMU'BUN
Mihai, daca eu nu am avut nici un punct de penalizare, nu inseamna nici pe departe ca am fost un model. Iti cer scuze tie si tuturor celor pe care poate nu i-am tratat intotdeauna cu prea multa intelepciune. La randul meu, aduc un gand bun tuturor userilor, iar anul nou ce vine sa aduca sanatate in primul rand, alaturi de implinirile cele mai indraznete.
SARBATORI FERICITE tuturor si LA MULTI ANI !!!
mogaldeatza



Tuturor celor de la Han le doresc SARBATORI FERICITE,
alaturi de cei dragi!
OMU'BUN
Mi-e tare dor de iarna de acasa!... cry.gif

Auzi, dragutza? Mogaldeatza aia cu batzu-n mana, tu esti? xmas.gif
Peter Pan
La Multi Ani, tuturor!!!!!!!!!
Sarbatori asa cum va doriti!!
...si la Anu' sa incingeti tastaturile!
Mihai, multamim dumitale, gazda primitoare!!
La Multi Ani!!
mogaldeatza
QUOTE (OMU'BUN @ Dec 23 2003, 01:02 PM)
Mi-e tare dor de iarna de acasa!... cry.gif
Mogaldeatza aia cu batzu-n mana, tu esti? xmas.gif

Nu, da mi-as fi dorit sa fiu prin locurile alea smile.gif
OMU'BUN
Pentru toti userii de la Hanul Ancutei!
SORIN
Sarbatori fericite si La Multi Ani tuturor !! thumb_yello.gif thumb_yello.gif


Sorin.
allexa
Craciun Fericit tuturor si un An Nou plin de realizari ! smile.gif
Antont
Sarbatori Fericite tuturor si sa va aduca noul an tot ce va doriti! spoton.gif santa.gif
miha
"Craciun Fericit" si "La Multi Ani!"

Si la anul sa ne reauzim!!!
cameron
Sarbatori fericite!
Nana Floare
Sarbatori Fericite, La Multi Ani, Sanatate, si Succese nemaipomenite in noul an tuturor forumistilor de la HA!!! xmas.gif
PS: Sorine, cand ai pus mesajul cu domnisoara, nu te-ai gandit cata suferintza ii vei provoca lui TriRegnum? tongue.gif rofl.gif spoton.gif devil.gif
melcodobelc
Craciun Fericit, oameni buni !
genicon
Sarbatori fericite si un an nou mai bun decat precedentul!
Ryan
I wish you health and happiness every day of the year
I wish you peace forever for all you hold dear

May you wake to each new day with a smile
Please take a moment to give thanks for every once in a while

Kindness to others as you would like them to be for you
Contentment within your heart with all that you do

Patience within your life to carry you through the day
Understanding towards all in their belief, let them have their say

Ability to look back at times, both good as well as bad
Strength to see more happy days than sad

Love from deep within your heart, for love is a gift to share
Allowance for love to be returned knowing that so many do care

Give thanks for what you have, for you are truly blessed
Kindness showed for those that surely have less.


Normal ca nu eu am compus asta, dar e ceea ce va doresc tuturor. Merry Christmas and Happy New Year! smile.gif
ypsilonalpha
Va doresc un Craciun fericit voua si tuturor celor dragi voua! santa.gif xmas.gif

black ice
Va doresc si eu un Craciun Fericit si un an nou cat mai bun!
Rose
Sarbatori fericite si La Multi Ani tuturor! smile.gif
Mihai
xmas.gif Copernic va transmite prin intermediul meu Sarbatori fericite si La multi ani si fie ca 2004 sa ne aduca un an mai tolerant si intelept decat prezentul! si va ofera reteta anului 2004:

Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune, mandrie, ura, invidie si frica... Se imparte fiecare luna in 30 de zile, astfel ca provizia sa ajunga exact un an! Fiecare zi se prepara separat: o parte munca si liniste, doua parti veselie si umor. Se mai adauga: trei lingurite de optimism, o lingurita de toleranta, un strop de bun simt si o picatura de speranta! Peste tot se toarna apoi dragoste din belsug! Preparatul gata facut se impodobeste cu un buchet de optimism! Se serveste zilnic cu bucurie, la o ceasca de ceai sau cafea invioratoare si cu incredere inepuizabila in Dumnezeu!

xmas.gif
Roxana
Craciun Fericit si un an nou mai bun ca precedentul!
bdl
La Multi Ani !
AIWA
Idem rofl.gif
Bafta,fericire si bucurie in suflet!
Aggelos
LA MULTI ANI LA TOATA LUMEA , SARBATORI FERICITE SI FIE CA ANUL NOU SA NE ADUCA LINISTE SUFLETEASCA , REALIZARI IN CARIERA SI IN VIATA PERSONALA , MULTA BAFTA SI SANATATE CAT INCAPE CA SA PUTEM SIMTI LA MAXIM TOATE PLACERILE VIETII REALE !


Aggelos
mimi
La multi ani romanilor de pretutindeni!Sarbatori fericite , sanatate si un an nou plin de realizari!
user posted image
axel
Ce e poza? Tanti Auguri?
Mihai
Distractie placuta de Revelion!
Lilith
Sarbatori fericite tutror de la Han ! Si lui MIHAI , care ne gazduieste aici ! La multi ani ,Mihai !
vermeer
La multi ani tuturor! Mihai, in primul rand, ca parinte al hanului si gazda primitoare, Cameron, Bufnitza, Zed (verde crud, alb, roz si albastru - combinatia pentru tine), Motzart, Copernic (nici acum nu inteleg ce a cautat Martorul Ratiunii pe taramul senzatiilor...), Cain (era sa te uit) adica cei care au indraznit sa-mi calce pragul, Nicodim, Diana-Maria, Atta, Colectionara, Genicon (combinatie miraculoasa de hip-hop, umor si ...romantism), Black Ice, Rose, Misti, Afrodita, Axel (multumesc pt. felicitare), Secunda, Nefertiti, Omu' bun, Bdl, Ghost adica cei pe care-i urmaresc cu placere si toti ceilalti pe care nu-i mai amintesc... si nu trebuie sa se supere... tuturor le doresc sa fie sanatosi, fericiti si sfarsitul anului acesta sa nu fie decat inceputul unui nou an..
Carmi
LA MULTI ANI!
mimi
QUOTE (axel @ Dec 27 2003, 06:51 PM)
Ce e poza? Tanti Auguri?

Da , este Auguri , o prescurtare a ceea ce scrisesem inainte...
Multumesc ptr. felicitare biggrin.gif
ypsilonalpha
La Multi Ani cu sanatate tuturor forumistilor ... si nu numai! si s-aveti parte de ceea ce va doriti in noul an 2004.

LA MULTI ANI 2004 !
Mihai
La Multi Ani 2004!
Zed
La multi Ani tuturor , multa sanatate si fericire !

vermeer , merci de combinatie tongue.gif ( foarte dura , mi-o inchipui mai bine in pastel)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.