Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poanta Zilei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Rose
Cum toata lumea e tot mai preocupata de voturi si topuri ale anului, hai sa avem si un fel de top zilnic...cum bine zicea cineva de multe ori avem tot felul de mesaje amuzante sau aberante sau tot asa de care in timp uitam, asa ca aici sa propunem 'mesajul zilei'...
Pentru azi...un mesaj pentru care n-am nici un comentariu aici biggrin.gif
axel
Adica cel care incepe cu "Sub motto-ul "Na, ca-mi fac singur concurenta", urmeaza - EPISODU' DE AZI"
(ca eu a trebuit sa iau fiecare post la rand sa vad care e!)
Rose
sorry sorry.gif la mine se duce direct la postul lui geni...
genicon
Aha! Asta a fost poanta zilei de ieri, avand in vedere ca azi e deja maine! laugh.gif blink.gif

Luati de aici:
the_deathrose: mda...acum tremur din toate incheieturile...tampita sunt...stateam pe balcon, sprijinita de bara aia si nu stiam de ce ma doare burta
The_genicon: laugh.gif
the_deathrose: da...dupa 8 ore...devin rapida
The_genicon: wow!
The_genicon: ai opt ore de cand nu ai mai...
The_genicon: nu stiu cum rezisti...
the_deathrose: mai...daca stau sa ma gandesc...rareori simt nevoia sa *****...adica asa, sa simt ca nu mai rezist fara o *****...
the_deathrose: poate si pentru ca nu ***** chiar asa de mult
The_genicon: hmmm
The_genicon: eu nu as rezista in locul tau...
The_genicon: cred...

Ta dam dam dam! Si acum vine elucidarea "poantei" (care bine-nteles ca e una proasta, dar am vrut sa va dovedesc un simplu fapt - mie nu-mi sta mintea doar la prostii! biggrin.gif)

the_deathrose: pai...fumezi cam un pachet pe zi, nu?

Da! Era vorba despre tigari! tongue.gif

Am zis
Antont
Io m-am prins din prima ca e vorba de tigari...Doamne, ce se intimpla cu mine? Nu m-am gindit la timpenii, sper ca nu e semn de boala sau batrinete... rofl.gif
genicon
Mda mai, dar trebuia apreciat simtul artistic dezvoltat si toate cele. Si mai ales trebuie apreciata Rose, ca nu s-a suparat wink.gif Hehehe... CUL! biggrin.gif

Am zis
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.