Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Povestea Anului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Hanului in 2003
Mihai
Il citesti zi de zi, te identifici sau nu cu autorul acestuia, dar un lucru e sigur: iti place.
Nominalizeaza aici Povestea (Jurnalul) Anului. wink.gif

(Forumul Povestea Mea)
Nana Floare
Reversul Medaliei (jurnalul Dificilei) rolleyes.gif
genicon
Am oscilat intre Cameron, Rose si Blacky, insa cum doar unul trebuie ales, m-am oprit asupra "Jocului" lui Rose
axel
"Povestea Mariei"
Mistinguett
Jocul... lui Rose. Imi aduce aminte de adolescenta.
Rose
wow sorry.gif
la mine marea dilema era intre jurnalul lui cameron si a lui blacky...cred ca il aleg pe cel din urma smile.gif
secunda
explicarea- lui axel desi el nu prea explica acolo hh.gif

ideea e ca m-a facut sa reduc viata la un singur cuvant dar nu in genere ci zilnic si e minunat sa vezi, ca daca maine ai muri, cu ce cuvant, cu ce gand despre viata ai trece dincolo de linia orizontului.

de aceea il votez, pentru ca, desi cumva la inceput, merita sa trecem pe acolo si sa imbracam viata, viata noastra, azi-ul cu un singur cuvant atotcuprinzator.

mwah1.gif
bdl
Jurnalul lui Cameron. spoton.gif
atta
A, de Vermeer
allexa
Jurnalul lui Nicodim.
Afrodita
Ohh, alta nominalizare grea...Imi plac atat de multe jurnale, incat nu stiu pe al cui sa-l aleg...Cel mai mult oscilez intre al dragutei de Rose si al lui Blacky....Nu pot sa le aleg pe amandoua?? biggrin.gif
Diana-Maria
Reversul Medaliei-Dificila
Mihai
Povestea Anului - Rezultate (click!)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.