Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Parasit Subforum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Superlativele Hanului in 2003
Mihai
El dorea sa fie cel mai vizitat, acolo sa se scrie cel mai mult.
Din pacate insa, este Cel Mai Parasit SubForum. cry.gif

Te invitam sa il nominalizezi si, daca doresti, sa vii cu o propunere pentru a-l readuce la viata.
Nana Floare
Arta Vizuala...propuneri n-am...probabil ca tre' sa se deschida niste threaduri mai atractive sau sa se alipeasca la el alte threaduri din alte subforumuri.
calfa
Pentru revitalizarea Artei vizuale, o posibila propunere ar fi mutarea "Jocului cu imagini" acolo, (care acum e la "Peripetii la gura sobei").

In felul asta, daca "Jocul" respectiv continua sa fie jucat, "Arta vizuala" ar putea deveni mai vizibila, si poate ar atrage mai multi "musterii".

Dar cum / cand / cine sa faca asta, nu stiu.
Rose
Zic "Prin lumea intreaga"...explicabil de altfel smile.gif
Mistinguett
Da, "Prin lumea intreaga" - si e explicabil.
Altfel, Turismul. Ce sa facem sa-l revitalizam? Subiecte noi, banuiesc... dar daca as avea idee ce, le-as fi deschis deja.
TriRegnum
E unul de economice care e cam parasit.
calfa
Waw, "Jocul cu imagini" a fost deja mutat. Multumiri ! Poate "salvam" "Arta vizuala" biggrin.gif
Mihai
Cu placere, l-am mutat dupa ce am citit mesajul tau. Multumesc pentru sugestie! thumb_yello.gif
genicon
Dupa parerea mea, cam tot ce este la Cultura, Stiinta si Educatie, in afara primelor doua (Filozofia si Religia). Si, pur subiectiv, cel mai parasit mi se pare "Muzica" - avand in vedere ca este un domeniu despre/in care se poate discuta foarte mult. Ce ar trebui facut? Schimbat moderatorul! rofl.gif Kidding... wink.gif
axel
Editorial. De cand a plecat Raducu...
calfa
Da, si mie mi s-a parut "parasit" Editorialul !

Care e explicatia ?
OMU'BUN
Editorialul, saracutzu!... Promit sa vin curand cu "ceva nou"! sad.gif
Diana-Maria
Arta Vizuala- cel mai lasat in plata Domnului...
Mihai
Cel Mai Parasit Subforum - Rezultate (click!)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.