Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Avatar Al Hanului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
genicon
Urmand exemplul multiubitei mele SYD (care a lansat subiectul cu cel mai tare nick) m-am gandit sa o completez si creez acest thread - cel mai frumos avatar. Explicatii nu trebuie sa dau, e destul de clar. Cu siguranta va deveni mai interesant cand vor fi peste 100 de useri.
Pana atunci insa, eu votez cu avatarul lui Mihai, care mi se pare a fi "ochiul Big Brother" - care te vede mereu. Cel mai bun de pana acum...
Mihai
Hehe, multumesc. Mai era un ochi p-aici, parca al lui Figaro (ma rog, al avatarului lui Figaro biggrin.gif )
Antont
Mie imi place la nebunie avatarul lui Omu_Vexx.
biggrin.gif
genicon
De cand m-a vazut lumea ca am votat cu avatarul lui Mihai, pt ca seamana cu "ochiul big brother", au inceput sa apara o gramada de ochi pe forum 40.gif Deci, votez, din acelasi motiv, si cu avatarul afroditei.
P.S : Mihai, se pot pune si avataruri animate?
Mihai
In masura in care nu atrag atentia in mod iritativ si sunt sub 10kb, da. (gif-uri animate, Flash nu)
Afrodita
QUOTE (genicon @ Mar 24 2003, 09:10 PM)
De cand m-a vazut lumea ca am votat cu avatarul lui Mihai, pt ca seamana cu "ochiul big brother", au inceput sa apara o gramada de ochi pe forum 40.gif Deci, votez, din acelasi motiv, si cu avatarul afroditei.
P.S : Mihai, se pot pune si avataruri animate?

Mersi genicon, esti un dulce.Insa nu am vrut sa-l copiez/plagiez pe Mihai, am vrut doar sa pun o poza, pe care, din pacate n-am reusit s-o modific dupa plac.Dar promit sa revin cu ceva original, caci asa imi sta in fire cool.gif
Btw: e chiar ochiul meu rolleyes.gif
genicon
Hmmm afrodita... daca e ochiul tau, de ce nu te-ai dus la Big Brother, ca sunt convins ca el devenea sigla emisiunii biggrin.gif
P.S. Ty Mihai pt info

Later edit: Mi-am schimbat avatarul, sa imi spui Mihai daca e vreo problema cu el si trebuie sa-l schimb smile.gif Mai multe info - steluta asta este sigla postului de radio la care lucrez (e drept, am gasit-o pe net, dar se potriveste ca o manusa)
Mihai
Haios avatar! Bineinteles ca nu trebuie sa il schimbi! wink.gif
dr.agy
The black dragon rulez them all muahahahhaha biggrin.gif
Afrodita
Pt ca imi place mult intimitatea de care nu prea am avut parte in ultimele 6-7 luni.Si pt ca respect si intimitatea altora--Off topic.
On topic: imi place pisica lui SYD rolleyes.gif
AIWA
Avatarul lui BDL...e super dragut!
Stelutza lui Genicon
si nu in ultimul rind ochiul Afroditei (la asemenea ochia parca as dori sa ma casatoresc a doua oara:) )
Cain
QUOTE (AIWA @ Mar 26 2003, 02:56 AM)
(la asemenea ochia parca as dori sa ma casatoresc a doua oara:) )

AIWA NUUUUU !!!! wink.gif

E frumusel ochiul afroditei.. Sigur nu e de la ACD See .. ? laugh.gif
AIWA
Pina la proba contrarie.....eu cred ca e ochiul ei smile.gif
Afrodita
Ce e aia ACD see?? Stiam de o formatie care avea numele asta,evident scris altfel, dar ce ai zis tu mi-e total necunoscut blink.gif
Lasa mey, ca poate o da domnu' sa-mi modific si poza originala sa o pot pune aici s-o bagati sub lupa sa vedeti ca e ochiu' meu,na! tongue.gif ...Hmmm...da' poate dupa aia ziceti ca nu-s io aia din poza, iar daca ma vede penetratorul ma cauta prin Bucuresti sa vaza cum ii sta ochiului meu cu mov natural laugh.gif Nu-i asa, raule??
Afrodita
QUOTE (AIWA @ Mar 26 2003, 10:20 PM)
Pina la proba contrarie.....eu cred ca e ochiul ei smile.gif

Multumesc de increderea acordata 30.gif
AIWA
QUOTE (afrodita @ Mar 27 2003, 03:37 AM)
QUOTE (AIWA @ Mar 26 2003, 10:20 PM)
Pina la proba contrarie.....eu cred ca e ochiul ei smile.gif

Multumesc de increderea acordata 30.gif

Pentru putin!
genicon
M-au impresionat acum, recent, doua avatare (avataruri?!?) : Cel al penetratorului din Carpati (ma mir ca nu l-am observat pana acum) si avatarul cel nou al lui Cain... Asa e! "Mai avem nevoie si de iarba" smile.gif
Cain
Nu "cel nou".. doar "cel" smile.gif
genicon
Cain, ma insel eu sau tu nu aveai avatar, de mi-ai zis ca doar "cel" si nu "cel nou" ? smile.gif Ce sa-i faci... nu sunt si eu ca Napoleon... sa pot face 2 lucruri odata (adica sa fiu si atent, sa si gandesc) Ma rog... se pare ca eu nu prea fac nici unul dintre ele... dar asta e cu totul alta problema laugh.gif
Am descoperit inca un avatar foarte frumos, al unui membru care a postat pe "Muzica" , dar, din pacate, nu prea a mai postat de atunci. Totusi, ii dau ce-i al lui - decoratia mea pentru cel mai bun avatar al momentului - j'adore (asa se numeste membrul) si are un avatar chiar f frumos 40.gif
BarManRap
Parerea nmea - in top conduce Cain cu cel mai tare si sugestiv avatar, foarte hip hop si foarte actual
Pe locul doi e genicom ca imi place mult steaua aia interesanta si stresanta biggrin.gif care nu o doare mana de la atata dat din ea
Iar pe locul ttrei, imi place foarte mult si shtrumful ala al lui petman parca ii zice. HAHAHA Super!
Dar, aaaa, de avatarul meu nu e nimeni impresionat? biggrin.gif
necromanc
Mie imi place avatarul lui AIWA ! smile.gif hihi !

Cool Party !
SYD
tare si avatarul lui necromanc
genicon
Barmane, dar ce-i femeia aia asa albastra in globul ala al tau, mai? Nu mai are aer???? biggrin.gif Ai si tu grija de ea, ca-i pacat sa moara, saraca, asa, nuda cum e (cel putin asa mi se pare mie!!!) 19.gif
BarManRap
Da, genicoame, este albastra femeia aia, si nu e "femeia mea" cum zici tu. A mea e rozalie, asa. cool.gif
Si oricum, aia nu e albastra ca nu are aer ci e albastra ca are sange albastru in ea deci e o adevarata lady mai. Si de aia o tin asa in cristalul ala, ca rareori mai gasesti adevarate ladyuri care sa vrea sa stea la tine. 19.gif
necromanc
SYD -Thx 4 Compliment tongue.gif cool.gif
AIWA
QUOTE (necromanc @ Apr 12 2003, 03:28 PM)
Mie imi place avatarul lui AIWA ! smile.gif hihi !

Cool Party !

Lasa ca nici cu al tau nu imi e rusine! laugh.gif
Mersi....prietene
genicon
Afrodita? Tu esti, mama, in avatarul ala? Daca da, cam decoltata... cam decoltata... nu e de mirare ca racesti asa de rau biggrin.gif 19.gif Oricum, nota bene pentru el!
black ice
mie imi place al meu...are o privire foarte...sugestiva cool.gif
Afrodita
Genicon, shhtttt!!
Black ice si mie imi place al tau desi ma sperie si-mi da cosmaruri de cate ori il vad.Intr-adevar e sugestiv, da', din pacate, nu te poti vota singur! tongue.gif
Tudy
Din ce am vazut pana acum pe forum, preferintele mele tind sa incline spre Mihai si AIWA... rolleyes.gif
genicon
QUOTE (afrodita @ Apr 17 2003, 05:32 AM)
Genicon, shhtttt!!

shht, shhht! Dar tot nu mi-ai raspuns la intrebare. Ce sa-i faci, are si omul o curiozitate... tongue.gif
Cain
Tudy, tu ce sex ai? Ca daca esti mascul... e cam zguduitoare marturisirea ta... biggrin.gif

Genicoane, dar ai analizat atent mai tata poza Afroditei, a ? Las ca o sa o rog eu sa-ti trimita una speciala pt tine, cu un decolteu mai adanc... wink.gif
LaSalsa
Iaca intru si eu in joc cu avatarul meu...
Sa-mi spuneti daca va place, ca daca nu il schimb imediat! biggrin.gif

LaSalsa 38.gif
Tudy
Cain: Subtil ca un buzdugan, ca de obicei...
genicon
loool Tudy (pentru faza asta primesti votul meu pt cel mai frumos avatar rolleyes.gif )

Cain - CE, mai BAIETICA.... tu crezi ca eu nu pot sa ii zic? POT!!!!! Si... dupa ce pot, daca ea nu vrea sa imi trimita... poti vorbi tu cu ea biggrin.gif

LaSalsa - sincer sa fiu, o fi calculatorul meu de vina, dar avatarul tau nu e prea clar.

A! Si mai este un avatar pe care l-am remarcat si... nu pot zice ca nu mi-a placut - cel al Mistinguet-ei 19.gif
genicon
Andrei!!!! Nush ce e cu calcul meu... dar nu vrea sa imi arate de loc avatarul tau... vezi si tu ce e de facut... 19.gif
marky
i'm in smile.gif
Tudy
QUOTE (genicon @ May 6 2003, 03:02 PM)
loool Tudy (pentru faza asta primesti votul meu pt cel mai frumos avatar rolleyes.gif )

Mersi... smile.gif
bubu
Tare nu pot spune ca este, dar este cel mai vesel...Genicon.
Cain
Deci Genicoane, sa inteleg ca atunci cand io ajunge tu in bucuresti, sa te tratez cu o Lacrima lu Ovidiu cu ceai de dopuri de pluta, da ? 50.gif Bineee
Tudy, sa nu care cumva sa cada buzduganu asta peste tine... biggrin.gif Nu de alta, dar subtilitaile pe care le astepti n-o sa le primesti tocmai de la mine... tongue.gif
Mai, adica voi va ... apreciati unu pe altu pe spinarea mea ?!?!? dry.gif 23.gif
genicon
Da, Cain! Eu si Tudy si afrodita si bubu si necro si gogu si ulysses si... cam toti smile.gif am facut o alianta secreta anti-Cain si ne-am propus sa te atacam la o bere, o lacrima sau orice licoare bahica... atunci cand se va putea. Pana atunci insa, nu potem decat sa te atacam asa, aici, pe forum, pana nu mai poti tu tongue.gif

on-topic - Mi-a placut foarte mult avatarul lui vlad_pat... e super! Am ras in hohote. Marfa de marfa!!!!!!! 40.gif

pt Carmi - chiar nu ti-a placut nici un avatar??????? mad.gif
Carmi
Sa stii draga Geni ca mi-a placut cel cu blonda .....e superb insa nu ma reprezinta .Sa stii ca demult caut un avatar sa ma reprezinte si nu prea vreau sa-mi pun poza.Dar iti promit solemn sa gasesc unul cat de curand. wink.gif
bubu
...pina la noi avatare il votez pe cel al lui Carmi 40.gif
Carmi
Multumesc, multumesc Bubule dar pana una alta tu cum ai gasit chiar Stonehenge-ul acela? Si pentru tine ce reprezinta un templu solar sau o constructie relogioasa sau si una si alta?E chiar ciudata alaturarea Bubu+Stonehenge sau biggrin.gif mai degraba memorabila....
bubu
L-am gasit pe aici:
http://w3.one.net/~icemage/pages/images.html
Ce reprezinta? e greu de spus ce simt...ceva mai mult decit o poarta spre viitor.
Carmi
Multam pt link Bubule, mi-au placut mult imaginile alea....deci sa inteleg ca l-ai ales cu sufletul(pur si simplu ti-a placut si s-a lipit de tine) si nu datorita simbolisticii?
genicon
Ok, Carmi... abia astept sa vad ce avatar iti vei pune... ca tot bati moneda pe "ceva care sa ma reprezinte". Vreau si eu sa vad... din pura curiozitate! wink.gif

Iar pentru cei care au probleme cu gasirea avatarurilor, sau n-au, sau le e lene sa caute, linkul lui bubu zic si eu ca este unul f bun. Ziceti "Sar'na lu' bubu!" 40.gif
Carmi
Pai am gasit azi cateva(m-am uitat expres sa stii) insa nu le-am putut "lipi" profilului......(neputincioasa de mine.am renuntat la avataruri si am zis hai ca merge si o poza.....ghinion....nici pe aia care o vreau n-o pot pune...... sad.gif
Tudy
Carmi: Dar care e problema cu poza pe care tu o vrei?...
bubu
QUOTE (Carmi @ May 17 2003, 11:57 AM)
deci sa inteleg ca l-ai ales cu sufletul(pur si simplu ti-a placut si s-a lipit de tine) si nu datorita simbolisticii?

...cite putin din amindoua.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.