Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Bannerul De Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
axel
Azi am vrut sa dau click pe banner-ul cu reclama si nu s-a intamplat nimic rolleyes.gif
Tudy
N-ai observat ca de fapt e banner cu efect intarziat. O sa ai parte de sarbatori fericite... rolleyes.gif
Cain
da, o sa te viziteze mos craciun, si o sa-ti spuna ca a facut cumparaturile cu cartea ta de credit ... rofl.gif
ypsilonalpha
inseamna ca io n-am fost cuminte ... ca nu pot sa dau clic pe banneeeeeeeeer ... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! cry.gif
axel
Punand cap la cap ce-a zis Cain si ypsilonalpha, mi-am adus aminte de un banc pro-ingineri:

La sfarsitul lui octombrie il trimite Dumnezeu pe sf. Andrei sa vada ce mai fac studentii. Sf. Petru raporteaza: studentii de la medicina invata, studentii de la litere chefuiesc, studentii de la poli chefuiesc. Prin ianuarie il mai trimite odata Dumnezeu pe sf. Petru in recunoastere, si sf. Petru spune: studentii de la medicina invata, studentii de la litere invata, studenti de la poli chefuiesc. In ajunul examenelor sf. Andrei este trimis din nou la camine: studentii de la medicina invata, studentii de la litere invata, studentii de la poli se roaga. Si Dumnezeu spune: pai daca se roaga, hai sa-i ajutam!
Cain
Axel spoton.gif sa bem in gura ! ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.