Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Felicitari Sarbatori Iarna
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cameron
Ca in fiecare sfarsit de an agitat si prea aglomerat..trebuie sa ma ocup de trimiterea felicitarilor de Craciun din partea firmei.
Nu am de trimis decat vreo 500.
Si..am ramas in urma..datorita lipsei unui text corespunzator.
Din variantele intaintate conducerii s-a raspuns cu " Mai adu si alte variante!"
Simt ca innebunesc! Sunt in pana totala de imaginatie!
Plizz...ajutati-ma.
Am nevoie de orice idee din partea voastra.
flu
Ai putea sa o formulezi ca pe o scrisoare adresata lui Mos Craciun in care doresti numai bine colaboratorilor firmei si care s-a ratacit din greseala si a ajuns la ei...Ceva de genul:

"Draga Mos Craciun,
anul asta nu mai doresc trenulet si soldatei, pentru ca i-am primit anul trecut, le doresc numai bine si un Craciun cald si sarbatori fericite si pace si liniste si iubire si tot ce-si doresc (blah blah blah) colaboratorii firmei noastre"

Si apoi un ps: ("Ne cerem scuze ca scrisoarea adresata lui Mos Craciun a ajuns la dumneavoastra, va rugam sa nu va suparati foarte tare (blah blah)"

O idee...
Antont
Apropos de scrisori catre Mos Craciun...Am gasit pe net niste chestii superbe ce m-au facut sa ma tavalesc de ris ohyeah.gif

Asa ca luati de aici mostre de scrisori catre Mos Craciun rofl.gif mwah1.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...indpost&p=46434



Editat: Am editat mesajul, scrisorile pentru Mos Craciun au fost scrise si la Cele Mai Bune Bancuri spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.