Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lista
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Cain
ok, avand in vedere ca cele mai bune intalniri nu se fac programat, ci hotarate pe loc, si din cauza faptului ca Geni a trimis el saracu niste PM-uri, dar nimeni nu le-a citit, caci probabil nu erau online, solicit "inscrierea" si trimiterea unui nume/nr. telefon pe PM-ul meu, pentru a va suna la urmatoarea operatiune.
deci: aici va scrieti numele, sa vaza tot forumistu care e cu noi, si care e impotriva, iar pe PM, daca va este jena sa dati numele si numarul in clar, mi le transmiteti.
atta
prezent
marky
pot sa ma inscriu si eu sau vrei sa fiti doar voi doi singuri ? biggrin.gif wub.gif
halcyon_lll
As veni si eu, da' problema e ca sunt in Cj! Unde se fac intalnirile???
genicon
prezent ca-ntotdeauna pentru totdeauna... biggrin.gif

Astept confirmari de la ELLA, ELYANA, Persephona (momentan)
ELLA
Salutare!prezenta si io.............. rolleyes.gif
Cain
QUOTE (marky @ Dec 10 2003, 12:57 PM)
pot sa ma inscriu si eu sau vrei sa fiti doar voi doi singuri ? biggrin.gif wub.gif

pai ce, ti sa parut ca avem nevoie de intimitate ? eu m-am inteles bine cu aia doi ai Attei, si cu public ... ohyeah.gif
Hamleet
Fete vleau si eu sa vin.
Imi spuneti si mie data exacta....ca nu prea mai am timp sa stau pe HA !!!
Cain
Hamleet, fato, pai am zis mai sus metoda... dai numele si numaru de telefon, sau mi-l trimiti pe PM, si cum mai organizam cevasilea, vei fi sunat.
si foarte rau ca nu mai ai timp de HA !!!
genicon
Blaky e aici langa mine si nu are calculator (momentan) de unde sa intre si a insistat respectuos sa-l anunt si pe el prezent. Macar la intalniri daca la cursuri nu... biggrin.gif
motzart
prezent intotdeauna cand sunt anuntzat.....pana cand va vetzi satura de mine... ohyeah.gif
nr de tel. nu e nevoie sa-l mai dau pt ca il stie prea multa lume deja...

eu am si o propunere...pt Mihai spoton.gif ...inscrierea pe Hanu Ancutei sa nu se mai faca DECAT DUPA CE SE DA NR. DE TEL LA CARE SA POATA FI GASIT NOUL MEMBRU!!! (io unu as prefera adresa, ca sa vin pe tacute si sa ii iau la munte in toiul noptii ohyeah.gif devil.gif )...
motzart
...asa deci...
...pt ca vad ca se intocmeste lista, dar nu se stabileste intalnirea, zic eu:

Sambata, 13 decembrie, ora 18:00, forumistii Hanului Ancutei sunt asteptati in club Piranha... O sa ne onoreze cu prezenta, in primul rand, Cameron.
Cain, Geni, Afro, Blacky, Atta, Colectionara, Praetorian, Marky, Rose.....nici nu-mi fac probleme ca nu va faceti aparitia.
Si pt ca am primit promisiuni, le asteptam si pe Ella si pe Elyana...


...a....si mai vrem noi tovarasi de pahar...asa ca, forumisti, cu mic cu mare va astept in Piranha...
...io fac rezervari pt. 20 de persoane (...hmm....iar... hmm.gif ), dar eu sper sa nu avem loc de cati o sa fim...
black ice
da, mama - saru'mana pt PM - vin.
Cain
BA. ce titlu are threadul asta ? zau ?
cameron
Unde e Pirahna?
Orientativ..
ELYANA
Ce facetzi???am vazut pozele de la the last meeting..v-atzi distrat de minune,nu?
Maine, SAMBATA din nou deci,nu??? Invitztia o am..insa..nu voi fi in BUCURESTI!!!!la dracu'...asa prost s-a nimerit ..dar next time I promiss ok?Nu voi lipsi orice ar fi!!so see ya all next time si sa va distrati..de minune...abia astept sa vad(pozele eventual).Genicon..mrrr... tongue.gif si ne vdm cand ne vdm
genicon
O dau in ciroza in ritmul asta... laugh.gif drunk.gif

@ELYANA: discutam pe PM.... sorry.gif

Edit: Nu cred ca o sa apara persoane noi in ritmul despre care tocmai vorbeam. Zice lumea ca suntem obsedati... rezervi 20 de locuri... da tot degeaba... Nu cred ca se poate conta nici macar pe cei scrisi de tine... cine stie ce mai intervine. Prima intalnire a fost "lucrata" cel putin 3 luni... stiu ca suna aiurea, ca e cam pesimist dar... tre' sa aiba lumea timp sa se "aseze" si acomodeze... parerea mea... (parerea rezultata in urma incercarii unei a II-a intalniri forumistice mai demult, care s-a dovedit un esec total.) Totusi... asa cum zici tu, sper ca se poate pune baza pe ELLA, ELYANA, Persephona (care nu a dat nici un semn de viata) si Hamleet (care am inteles ca nu-i din Buc.). Si sa nu il uitam pe Catalin care mai mult ca sigur va veni.
black ice
Piranha e in Grozavesti. Ca punct orientativ e Carrefour-ul Orhideea cam la 2-300 m de intrarea spre Piranha...

edit: acum citesc in fereastra la geni ceea ce urmeaza sa editeze si ma grabesc sa editez si eu biggrin.gif
cam are dreptate omu' in ceea ce zice. in primul rand, chiar o dam in ciroza daca vom continua cu intalniri de genul acesta din 2 in 2 zile ohyeah.gif
pentru mine vorba "hai la o bere" e cam expirata. ar trebui sa spunem direct, hai la 4 beri biggrin.gif
in fine, motzule, rezerva doar vreo 15 locuri ca nu prea are rost.
vermeer
...
motzart
vermeer?...poate-s io incult da' ce inseamna la tine '...' ....mai ales aici?
Genicoane....superi fetele? 50.gif mai ales pe Elyana? 50.gif ...las ca ne videm noi... devil.gif
Piranha este vis-a-vis de discoteca Max din regie ('vis-a-vis' adik tre' sa traversati podul peste Dambovita si sa mergeti pe langa intrarea in Politehnica...
bdl
Cameron,
Daca ajungi pe acolo, pe baieti injura-i olteneste din partea mea, ca beau fara mine. mad.gif
Pe fete pupa-le, tot din partea mea, si zi-le sa nu se uite in gura afurisitilor alora, ca oricum nu sint dentiste. mwah1.gif
Si distractie placuta la toata lumea.
Afrodita
Multam Bdl mwah1.gif
So, scriu si io condica, asa, ca de fiecare data, ca deh, sunt in bukale de-acuma si nu mai scapa intalnire fara mine, decat, daca, eventual voi munci tongue.gif biggrin.gif
Si nu va fie teama de ciroza, mai avem timp pana atunci rolleyes.gif
Cain
condica: Rose, Afro, Geni, Blaky, Colectionara, Moi, Mandra Mea, Motzu, Atta, Cameron, Anjin, Isa, fata lui Cameron (o bomboana de fata), si o prietena a Isei, pe care as fi descusut-o eu mai mult.. dar statea in partea ailalta, departe de mine... si de ochii din varful degetelor mele... ohyeah.gif

Rose a plecat devreme. Atta a venit tarziu, a plecat repede. Motzu s-a umplut de maro, dupa ce a rezervat MESELE la ora 18, si a aparut pe la 20-21. si a mai si disparut inca putin. Colectionara mia pus de doua ori bere in cafea. m-a enervat teribil, dar asa sint eu, suflet sensibil. Ultimii patru au venit tarziu, dar bine ca au venit. Pe Cameron si Anjin i-a apucat amocul, si au plecat sa se plimbe sub clar de luna, asa ca au lipsit ceva vreme. eu cu mandra, cu Afro, Geni si Blaky am plecat pe la vreo 4 dimineata. am mai fi stat, da ne era somn.
genicon
A fost bine, a fost frumos... pana cand am plecat cry.gif Ma rog... daca va povesti Blacky, o sa vin si eu cu detaliile picante si amuzante (ca deh, ca tot romanul, DUPA, am facut haz de necaz...)

Sper sa aiba "curaj" Colectionara sa puna Poeziile pe han ohyeah.gif Eu, practic, nu am participat la intalnire caci... am vorbit toata seara cu Colectionara despre toate lucrurile posibile. Mi-a placut, normal, insa nu mi-a placut ca nu am putut vorbi mai mult si cu ceilalti participanti la intalnire... Da' las' ca o fac data viitoare...

Pese: Cain a uitat sa mentioneze ca, printre altele, a mai venit si un grup de 3 prieteni d-ai mei tongue.gif care au plecat si ei destul de repede...

Insa, asa cum ziceam, revansa si tot ceea ce se cuvine - la urmatoarea intalnire in aceasta formatie (sau, daca da Domnu', in formatie largita)

Momentan - "ciocu' mic si joc de glezne" V-am pupat! mwah1.gif
marky
Aseara a mai fost o intalnire forumistica in McDonalds-ul de la Unirii si au participat Rose si Blacky. Cel din urma era atat de absorbit de discutie incat sa uitat de 3 ori la mine si nu ma observat biggrin.gif
Asteptam sa ne scrie cum a fost thumb_yello.gif devil.gif
black ice
a fost scurt (dar deosebit de interesant) dupa cum probabil ai obsevat biggrin.gif ohyeah.gif
Afrodita
Azi a mai fost o intalnire forumistica: io, Blacky si Rose, au vrut sa ma conduca la microbuzu de Constanta si am asteptat degeaba in frig, ca la cata lume voia la Cta 3 microbuze o data nu ajungeau....Asa ca ne-am mai plimbat prin oras si am venit la net...Incet incet Rose si Blacky au plecat, intre timp mi-a venit o cunostinta si ma tot bate la cap sa ies...Adik ma bate la cap telepatic biggrin.gif ca de zis nu zice nik, dragul de el, rezista cu stoicism rofl.gif Revin peste fo 2 zile! Pup iuuu
genicon
Astea in 3-4 persoane nu sunt intalniri forumistce! Pot deveni cel mult orgii... rofl.gif
Nana Floare
...dragule...dpdv stiintific, orgiile incep de la 10 participanti in sus. Pana acolo e vorba doar de un banal sex in grup: three-some, four-some, nine-some, si asa mai departe rolleyes.gif .
genicon
Ei... pentru mine, care n-am avut nici macar una pana acum... si cu o femeie tot orgie se numeste... rofl.gif
Nana Floare
QUOTE
Ei... pentru mine, care n-am avut nici macar una pana acum...


...lasa ca esti tanar...ai o viata de pacate inainte...Pe d'alta parte, anii studentiei sunt ideali pt. asa ceva. Vrei si poti. Mai incolo, vrei da' n-o sa mai ai cu ce... devil.gif
genicon
@nicodim: Vreau si pot, da' n-am cu cine. Iar mai incolo, cand n-o sa mai am cu ce, o sa tai 2 chestii ca nici sa nu mai vreau biggrin.gif

Si ca sa fiu cat de cat on-topic, pentru cei de la ultima intalnire (din Piranha): Stiti de ce a iesit cum a iesit la sfarsit, mai? Pentru ca acest subiect, in urma caruia a rezultat intalnirea, a fost cel de-al 13-lea lansat. Noi ne-am intalnit pe 13 si nu m-as mira sa fi fost 13 prezenti...

Pese: Nu inteleg de ce lumea imi zice ca-s superstitios... laugh.gif

Am zis
Afrodita
Aoleu, chiar atatia de 13?? eu cred ca daca am fi iesit cu 5 minute mai devreme sau cu vreo 15 mai tarziu nu mai iesea asa.....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.