Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sa'l Ajutam Pe Mos Craciun
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Probleme Sociale > Campanii Umanitare
atta

Din pacate lui Mos Craciun ii este cam greu sa ajunga la unii dintre copii. Asa ca m'am gandit sa'l ajutam cu cate ceva pentru cei mici.

In principal voi strange bani (nu va ganditi la sume mari ... daca adunam putin la putin poate sa iasa ceva mare) si jucarii... daca aveti alte idei sunt bine venite.
Ii rog pe cei care ma pot ajuta sa'mi dea un mail pentru a vedea cum ne putem intalni. Voi strange desigur bani si la urmatoarele intalniri forumistice (sau daca eu nu vin puteti lasa banii cuiva cu care ma intalnesc mai des). Daca puteti strange ceva bani si de la cunoscutii vostri, cu atat mai bine.

De asemenea.. daca vreti sunteti bine veniti la casa de copii la care vom merge.. pentru ca sa te joci cu ei este un cadou demn de luat in seama.



Multumesc mult....

cameron
Atta..este superba ideea ta! Sunt de acord. Pentru amanunte te contactez pe ym sau pm,...da?
genicon
Subscriu! Trebuie insa sa ne intalnim pana pe 20 dec sa dau banii biggrin.gif ca dupa aia plec.

Pese: Da' afli numaru' de telefon al Oanei? innocent.gif
atta
multumesc mult. sigur or sa mai fie ceva intalniri pana la 20.

smile.gif ... cat despre oana..... mai intai banii tongue.gif.


cameron: astept un pm sau offline pe mess.
bdl
Atta..... mwah1.gif
O rezolvam rapid, stai sa vorbesc cu Cameron si gasim o cale.
Nu esti masoana, nu-i asa? thumb_yello.gif
atta


Va multumesc pentru ajutor! Astazi am fost la un centru de plasament de prin Berceni... si in ciuda zapezii abundende am reusit sa ducem copiilor fructe, jucarii si dulciuri smile.gif. Sunt niste frumosi...

Craciun fericit... si ne revedem cu Mosu' la anu si la multi, multi ani!


cameron
Cu placere Atta! Sa fim sanatosi si sa ii bucuram si la anul! Sarbatori fericite!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.