Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Catelusa Mea....
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
vampirella
user posted image
ce spuneti de ea? nu-i asa ca e dulce? rolleyes.gif
halcyon_lll
Da e dulce n-am ce zice!!! Pare putin cam speriata... Oricum astept sa vad cat de dulce e stapana!! biggrin.gif

P.S. Inca mai astept reteta!!!! Mor de foame!!! : laugh.gif
vampirella
e mai bine sa vezi alta cu catelusa decat cu mine ohyeah.gif
user posted image
stiu ca poza nu e calitativ buna dar asta este maximul ce pot scoate...e un aparat digital si inka nu am invatat cum merge sorry.gif
halcyon_lll
Si eu care vroiam o poza cu tine!!!! cry.gif cry.gif cry.gif
vampirella
blush.gif hai ca daca gasesc o poza decenta am sa o pun in profile...sau vad unde se poate posta..... sorry.gif
lol ia ceva pentru inima ca sa nu ti sa faca rau....eheheeh o sperietura poate fi fatala jamie.gif
bdl
Vampirelli,
Baga un resize la pozele alea soro, ca cel putin la a doua caliatatea e naspa.
vampirella
sorry.gif
QUOTE
Vampirelli,
Baga un resize la pozele alea soro, ca cel putin la a doua caliatatea e naspa.

am incercat...am schibat a doua poza dar stiu prea bine ca nici asta nu e un maxim calitativ sorry.gif
marky
Wow poza cu catelusa vampirellei e facuta in 2013.. fenomene paranormale pa aici ohmy.gif
vampirella
ohmy.gif numa bine ca mi-ai atras atentia blink.gif le faceam tot asa...lolo am sa scot de tot data sorry.gif
merci fain rolleyes.gif
axel
vampirella, trebuia sa postezi poza la threadul ala cu calatorii in timp rofl.gif
Diana-Maria
Vampirella, mai ai poze cu catelusa ta? Pare tare cuminte si e dulce.Cum o cheama? Mai scrie despre ea... Te rog frumos. rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.