Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Web Space Alliance
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
Copernic
Ziua buna impatimitilor de jocuri online.
Nu cu mult timp in urma era o veritabila manie in a juca Anarchy Online, in ciuda unui pret destul de mare pentru buzunarele majoritatii de gameri din Romania. Se pare, insa, ca pasiunea si-a spus cuvantul iar conturile din acest taram etern si fascinant se inmultisera exponential nici dupa 2 luni de la lansarea jocului.
Acum aduc in prin plan un alt joc, de aceasta data de provenienta romaneasca. WSA este un browser game jucabil doar online. Ca sa nu plictisesc cu detalii cei interesati pot intra aici pentru a afla detalii despre istoria acestui joc, tips and tricks, updateuri, patchuri ori alte informatii utile direct servite "cald" chiar din partea administratiei WSA.

Eu joc, fireste, sub pseudonimul Copernic si, in prezent, sunt in galaxia Navi. Va astept sa ne unim fortele si sa ne delectam in acompaniamentul unui joc de calitate.

Toate cele bune.
------
AVE!
------
F.'.
dr.agy
Il joc de 2 ani si il recomand cu incredere tuturor!este mai greu la inceput,pentru ca acum sunt multi veterani,insa dupa 2-3 galaxii pierdute o sa va obisnuiti cu ritmul jocului.

Recomand conexiune 24/7,deoarece pentru a fi buni trebuie sa verificati aproape ora de ora situatia.

Pana acum nu am trecut de #4 intr-o galaxie,insa mai este timp biggrin.gif Momentan sunt in giausar-#25.
SSonic
Sorry da nu am mai fost activ pe aici :S Sunt deja moderator pe un forum si am mai multe treburi pe cap ... any way incerc sa mai intru din an in paste macar wub.gif

Mai joci WSA ? sau te-ai lasat tongue.gif
allexa
Super WSA. Imi place sa joc W&W. spoton.gif
@ SSonic, in caz ca nu are altcineva nick-ul tau acolo, se pare ca in cateva ore o sa ne intalnim si mai mult ca sigur o sa ne si razboim putin. rolleyes.gif rofl.gif
SSonic
Acolo unde ? biggrin.gif
allexa
@SSonic - Wizards&Warlocks, DarkProphecy, Mira IV, Sonica (undead, ES). wink.gif ohyeah.gif
dr.agy
sunt prin Bellatrix..dar nu prea mai am timp.
Napoleon9th
Ma ajuta si pe mine cineva?!? Cum trimit scouti? Am research-at gate travel, am upgrade-at Tower-ul la nivel 100+, dar tot nu stiu cum sa ma descurc pe harta... sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.