Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ghiciti Personajul!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Mistinguett
Axel, ai cuvantul. biggrin.gif
axel
1. Povesteste in detaliu aventurile lui amoroase
Cred ca e suficient rofl.gif
Antont
Necromanc? rofl.gif
axel
Uite, ca la el nu ma gandisem!
Mistinguett
Nicodim.
axel
Ai cuvantul!
Carmi
Misty fiind lipsa si eu plictisindu-ma ii uzurp drepturile biggrin.gif
Deci o alta clona laugh.gif

1.e o persoana buna
2. are un nick bun
3. e un pic sensibil laugh.gif
4.si e pasionat de ceea ce nu se vede yikes.gif
5....nu-i prin tara
bubu
OMU'BUN!
Carmi
bun raspuns laugh.gif
Bubule te rog sa continui!

ps:nice to see you around
bubu
QUOTE (Carmi @ Dec 30 2003, 01:35 PM)
ps:nice to see you around

wub.gif

1. Scrie destul de furtunos dar corect
2. numele ei: 4 - 12
3. iubeste oamenii mai putin...de...

OMU'BUN
Cred ca la Dianna-Maria te referi, dar nu era 4-12, ci 4-13...
bubu
spoton.gif
Ai numarat de doua ori pe degete.Ce chestie msito, eu scriu aici si tu cu miinile pe acolo numeri ohyeah.gif
next.
OMU'BUN
1 E tot... plecat de-acasa!
2 Da nu-i prea place sa se-ntoarca!
3 Cand ii citesti posturile, nu poti sa nu te gandesti la o partitura muzicala!
4 Nu-l suporta pe Omu'bun, dar sentimentul e... reciproc!

Simplu, nu? xmas.gif
Aggelos
Sentimentul nu e reciproc ...
Continuu eu ?
cameron
bdl
OMU'BUN
Aggelos, stai linistit ca nu esti tu!!! Cum poti sa crezi asta? Imi esti chiar simpatic!!!

Cameron, si tu, Brutus??? Eu si bdl suntem amici de versuri, draga, de ce crezi ca suntem in opozitie? hh.gif
Aggelos
rofl.gif

M-ai dezamagit cumplit smile.gif
Mi-a placut caracterizarea ... "plecat de acasa" rofl.gif

Nu cumva e vorba de Figaro ?
cameron
Ei.. si eu cu gandul la bdl-ul..ce vrei?
Mozzzart,..nu?
Om bun..ma iarta..am o problema cu diagonala.. nu am rabdare sa citesc toate cuvintele si toate literele..
OMU'BUN
Mda, la Figaro nu m-am gandit, iar asta starneste deruta!... laugh.gif
Hai ca mai vin cu o adaugare...
3 Cand ii citesti posturile, nu poti sa nu te gandesti la o partitura muzicala! Sa zicem ca incepe in mi-bemol!...
OMU'BUN
Motzzu nu-i plecat de-acasa decat daca e luat pe ulei! laugh.gif
Si nu cred ca suntem antipatii!...
In schimb, nu-si barfeste motzzu neamu, din cate stiu eu!...

Hai ca iar l-am scos din sarite si sa vedeti de care circ iese iarasi!... rofl.gif
Aggelos
Nicodim ??
Carmi
Mi_ laugh.gif
OMU'BUN
Bravo, Carmi! Bine ca m-ai scos din incurcatura! king.gif Continua, ca eu plec dupa cumparaturi, ca cica vine Anu-nou! laugh.gif
Carmi
Omu Bun credeam ca ma ignori cry.gif Spor la cumparaturi!

ei bine....
1. e plecat de mult din tara
2. nu prea scrie in poiana
3.e membru de la inceputurile hanului
4. are un nick interesant
5.....face politica biggrin.gif

bon courage
ypsilonalpha
Ca doar n-o fi Talusa ?!?
Carmi
Ca bine ai ghicit..... smile.gif
Ypsi ai cuvantul. rolleyes.gif
Diana-Maria
Off topic:
QUOTE
1. Scrie destul de furtunos dar corect

Din punct de vedere gramatical?

QUOTE
3. iubeste oamenii mai putin...de...

Aici n-ai ghicit-o!

OMU'BUN
Diana, eu nu m-am luat dupa descrierea facuta acolo!... A fost telepatia! Iti spun eu! rolleyes.gif
bubu
QUOTE (Diana-Maria @ Dec 30 2003, 08:47 PM)
Off topic:
QUOTE
1. Scrie destul de furtunos dar corect

Din punct de vedere gramatical?

QUOTE
3. iubeste oamenii mai putin...de...

Aici n-ai ghicit-o!

OFF TOPIC
1. da corect gramatical ma refeream, sau cel putin, ti mult la problema asta.furtunos in sensul ca te grabesti sa iti dai cu parerea fara sa ai toate datele.
2. iubeste oamenii mai putin decit animalele am vrut sa zic - a fost o deducere la mesajul tau urmator "Asta nu ma face insa sa urasc orice hamaie.Dimpotriva, CIINII SINT MAI BUNI DECIT OAMENII! Cel putin din punctul meu de vedere"

sorry daca te-am caracterizat gresit xmas.gif
Diana-Maria
Off topic:
QUOTE
1. da corect gramatical ma refeream, sau cel putin, ti mult la problema asta.

Tin mult, pentru ca daca tot ne place sa ne exprimam parerile public, macar sa o facem corect gramatical , daca nu neaparat si la nivel ideatic.

QUOTE
furtunos in sensul ca te grabesti sa iti dai cu parerea fara sa ai toate datele.

Sint belicoasa cind sint scoasa din fire .Altfel sint extrem de pacifista si diplomata.Am insa si eu niste limite ale rabdarii.SINT OM, NU DUMNEZEU.
In privinta datelor:nu cred ca vreunul dintre noi detine TOATE datele, indiferent de subiectul discutiei. A, si inca ceva:toate parerile sint subiective, altfel nu ar fi pareri, ci adevaruri absolute. Si pretentia asta absurda cred ca nu o are nimeni.

QUOTE
2. iubeste oamenii mai putin decit animalele am vrut sa zic - a fost o deducere la mesajul tau urmator "Asta nu ma face insa sa urasc orice hamaie.Dimpotriva, CIINII SINT MAI BUNI DECIT OAMENII! Cel putin din punctul meu de vedere"


Iubesc ciinii mai mult decit ii iubesc PE ANUMITI OAMENI, sau, mai bine zis, PE ANUMITE TIPURI UMANE.
Nu m-ai caracterizat gresit, ci doar pripit. Aparentele sint inselatoare... uneori.

Omule Bun, nu zic, o fi fost telepatia.Sau faptul ca ne asemanam pe undeva, pentru ca ne place amindorura sa ne luam "in ghiare" ca sa ne impunem opinia.Si facem tot ce se poate sa ne sustinem ideea pina la capat... indiferent de consecinte, indiferent de ceea ce cred ceilalti. wink.gif
Sper ca nu par iar... "furtunoasa" ! cool.gif huh.gif
OMU'BUN
off, din nou: Diana, ia si tu niste flori, flowers.gif ca sa vezi ca eu te iubesc xmas.gif !
Si ca sa redevenim on, ma intreb daca macar noi suntem in stare sa ne recunoastem (nu sa ne ghicim) in personajele pe care "le pozam" pe forum! Daca da, atunci mi-ar place sa cunosc pe multi dintre cei de-aici, iar de altii as fugi mancand pamantul!...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.