Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce Imi Apare Pliculet Cu "subiect Inchis"?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Fericita
Daca ma puteti ajuta cu un sfat v-asi fi tare recunoscatore...
Va multumesc
axel
Pentru ca unul din moderatori a decis ca trebuie inchis.
Prin urmare, daca ai ceva de spus legat de el, deschide altul biggrin.gif

PS: eu nu's moderator, asa ca am voie sa'ti dau sfaturi proaste rofl.gif
genicon
Unde iti apare pliculetul asta, Ioana? blink.gif

Oricum, mai mult ca sigur ca motivul este acela pe care ti l-a zis axel. Totusi, nu ar fi o idee prea buna redeschiderea unui subiect identic cu cel inchis... (eu sunt moderator... da tot prostie s-ar putea sa fie biggrin.gif laugh.gif )
halcyon_lll
Daca tot am ajuns aici, pun si eu o mica intrebare! Cum poti sa ajungi moderator???
Mihai
Prin calitatea posturilor si interesul special pentru o anumita categorie.
Moderatorii sunt alesi de administratori. smile.gif
Tudy
Administrator.

smile.gif
axel
Mihai a vrut sa nu spulbere orice speranta in privinta administrarii smile.gif
Tudy
Pai si e bine sa lasi oamenii sa-si faca sperante in zadar? smile.gif
halcyon_lll
QUOTE (Mihai @ Dec 6 2003, 01:30 AM)
Prin calitatea posturilor si interesul special pentru o anumita categorie.
Moderatorii sunt alesi de administratori. smile.gif

Mersi mult pentru informatii!!!!
Mihai
Cu placere. smile.gif
halcyon_lll
Intrebare: Si avatarurile care se misca trebuie sa fie asa de mici cat scrie acolo? Ca nu prea am gasit un avatar asa de mic care sa se miste si am vazut ca unii membri au asemenea avatare. Cum se poate?

Avatar ? De unde vine cuvantul asta???
axel
Poti sa ai avatar de orice dimensiune. Doar cele pe care vrei sa le faci upload trebuie sa resprecte acea dimensiune. Altfel, pui doar URL'ul.
Numai ca practica a dovedit ca e mai bine sa faci upload: cine stie cum merge serverul care'ti gazduieste poza (macar la HanuAncutei, daca merge site-ul, merge si avatarul), daca nu il administrezi tu, dai de 404.

Avatar... an embodiment, as of a quality or concept; an archetype
si ca sa-ti dai seama de origine, mai inseamna si "The incarnation of a Hindu deity, especially Vishnu, in human or animal form"
halcyon_lll
Multam mult!!!!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.