Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistul Lunii Noiembrie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Forumistul Lunii
Mihai
A sosit momentul sa desemnam Forumistul Lunii Noiembrie! thumb_yello.gif

Cine vi s-a parut cel mai haios, cel mai activ, membrul cu cele mai interesante mesaje ale lunii precedente?
Apar membrii noi in fiecare zi si alegera probabil va fi dificila, motiv pentru care puteti trimite trei nominalizari.
Prima nominalzare va primi 3 puncte, a doua 2 iar ultima 1 punct.

Premiul: surpriza! wink.gif

Va reamintesc ca nu va puteti nominaliza pe dumneavoastra insiva si puteti nominaliza o singura data cei trei membri, iar Ancuta si cu mine nu participam la concurs. smile.gif

Asadar, sa alegem Forumistul Lunii Noiembrie! spoton.gif

Nominalizarile pot fi trimise pana pe data de 13 decembrie, sambata seara urmand sa fie anuntat Forumistul Lunii!
Catalin
1. Ypsilonalpha
2. Marky
3. Afrodita
OMU'BUN
3p - Nicodim - A fost intr-o verva de zile mari, incercand sa antreneze pe toti userii in jurul Hanului. Merita 10 puncte, nu numai 3. wink.gif
2p - Secunda - Vesela sau trista, a fost mereu pe metereze! Secundito, sa-ti aduca Dumnezeu darul pe care ti-l doresti atat de mult de sarbatori! smile.gif
1p - Triregnum - L-am vazut "peste tot", in ciuda imaginii "de ansamblu" !... tongue.gif
genicon
1. Cain - pe langa faptul ca si in real-life este un om de milioane, a inceput sa faca pe forum anumite chestii pe care le faceau, in istorie, cei considerati rebeli, renegati si ilegali. Insa tocmai ei au schimbat lumea...
2. Bdl - pentru ca are un simt al umorului cum rareori s-a vazut pe forumul/lumea asta si pentru ca inca nu a vazut (deci nu are reactie) un anumit post, pe un anumit subiect tongue.gif
3. Ghost - nu pot sa-i uit o interventie de acum cateva zile de pe dragoste si sex. Dupa ce nu mai postase de ceva vreme pe acolo, apare si el cu un post - "Va rog, reveniti on-topic." rofl.gif Nu esti normal! (si acesta nu e unicul motiv...)
cameron
1.bdl
2.cain
3.ghost
marky
1. Cain
2. Cameron
3. Genicon
halcyon_lll
Cu toate ca sunt nou venit la han si nu ii cunosc foarte bine pe toti, imi dau si eu cu parerea:
1p - Zed
2p - Nicodim
3p - Tanti Afrodita (fara suparare Afro! rolleyes.gif )
Nana Floare
1. Secunda 3p king.gif clapping.gif

2. TriRegnum 2p tongue.gif

3. Axel 1p cool.gif
Rose
Cain
bdl
axel
allexa
Nicodim
Bdl
Cain
secunda
axel
nicodim
zed

explicatii pe privat rofl.gif rofl.gif
axel
Nicodim (pe departe cel mai activ membru al lunii noiembrie. In plus, a facut respiratie artificiala la subiecte vechi)
TriRegnum (a facut parte din duo-ul Nicodim-TriRegnum rofl.gif )
Locul 3... tare greu de decis... Parca i l-as da Afroditei, care trebuie sa recunosc ca n-a mai avut timpul de a insufla atata energie ca si'nainte, dar sper sa'si rezolve toate problemele ca sa nu se mai repete biggrin.gif
Hmm, de ce putem face numai 3 nominalizari?
Tudy
1. E.B.E.
2. axel
3. bdl
Cain
bai, sinteti in stare sa ma scoateti forumistul lunii... si nu se incadreaza cu pozitia mea de gigi-contra... wub.gif lasa, ca ne vedem noi, si va trag de urechi.. in stilul meu ... mwah1.gif pash.gif hug.gif yay.gif
atta
cain... miroase a campanie tongue.gif.


si ca sa nu fiu off line .. hai sa votez

1. mogaldeata - pentru munte si zapada
2. motzart - ... pentru puncte puncte... ca altceva nu scrie ....
3. colectionara - de incurajare. si pentru ca merita.
secunda
QUOTE (atta @ Dec 8 2003, 03:36 PM)
cain... miroase a campanie tongue.gif.

sigur e asa ceva!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif

ps. nici nu vreau sa ma gandesc ca sunt offtopic devil.gif
Antont
1.BDL
2.CAIN
3.GENICON
AIWA
01.BDL
02.CAIN
03.COPERNIC

Fara comentarii!
bdl
1 Carmi-pt ca e mama noastra(stim noi care), ce naiba.
2 Cameron-pt ca e mama mea(stiu eu de ce), ce naiba.
3 Atta- ca in felul asta o mituiesc(stie cain de ce), ce naiba.

Mai Mihai, si rubrica aia cu cel mai antipatic de ce nu mai apare, ce naiba? jamie.gif
Mihai
Nominalizarile pot fi trimise pana maine, la ora 20:00. smile.gif
Petru
1. MonicaV, 3 puncte
2. nefertiti, 2 puncte
3. Tudy, 1 punct
ypsilonalpha
1. Tudy
2. Mistinguett
3. Catalin
Tudy
Teoretic, nominalizarile pentru Forumistul Lunii s-au incheiat. rolleyes.gif
E.B.E.
Thanks, Tudy smile.gif

Nu stiu de ce m-ai nominalizat... da oricum, mersi wink.gif

1. (3p) Nicodim
2. (2p) bdl
3. (1p) ypsilonalpha
Mihai
Mult-asteptatul clasament final:

Locul 1 user posted image : bdl, 18 puncte => Forumistul Lunii Noiembrie

Locul 2 user posted image : Nicodim si Cain, 16 puncte
Locul 3 user posted image : axel, 7 puncte
Mentiune 1: Secunda si TriRegnum, 5 puncte
Mentiune 2: Cameron, Zed, Tudy si Ypsilonalpha, 4 puncte
Mentiune 3: Carmi, Afrodita, MonicaV, E.B.E. si mogaldeatza, 3 puncte

Au mai fost nominalizati, in ordinea punctajului: Mistinguett, Nefertiti, Ghost, genicon, marky, motzart (cate 2 puncte), atta, Colectionara, Catalin, Copernic (cate 1 punct)

Asadar, Forumistul Lunii Noiembrie este bdl. Felicitari!!!

Va astept in curand la o serie de topuri cu ocazia sfaritului de an. Mai multe detalii... in curand! spoton.gif

Daca credeti ca a aparut vreo eroare la calcularea voturilor, trimiteti un PM si rezolvam!
Multumesc din nou lui Tudy pentru ajutorul dat la calcularea rezulatelor.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.