Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ardeleni...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Elena Z
Carmi pai nu stiu cum sunt... stiu numai de oradenii si de cei din dej ca is frumosi wub.gif
TriRegnum
Carmi, eu as accepta si la Tg. Mures, sper sa am timp atunci.
secunda
no apai fratilor, eu din brasov is...
amu nu stiu de ii din ardeal ori ba, insa in centru e sigur biggrin.gif

eu am vazut orasele cluj, timisoara, alba-iulia-cetate, oradea, targu-mures, sibiu... asa incat prefer ca intalnirea sa fie in alt oras rolleyes.gif pe care eu nu il stiu

ma rog, domniilor voastre,
mwah1.gif
Antont
QUOTE (Carmi @ Dec 2 2003, 02:29 PM)
@Ghost: poti vedea niste Aprilii meseriase prin Mures biker.gif


Am auzit io ca pe acolo in vitrina la Paneuro exista o RSV MILLE love.gif spoton.gif
Carmi
Ghost ai un serviciu de informatii fff buun!!! jamie.gif radio shant?? sorry.gif
Antont
Pai mi-a soptit o pasarica de o Aprilia ff frumoasa care e in orasu' ala la Paneuro. Apoi m-am interesat io ce model de Aprilia e aia si au inceput sa-mi curga balele ohyeah.gif drool.gif rofl.gif biker.gif
sorin666
Da, o Aprlia... chiar o 1 Aprilia wink.gif
Antont
QUOTE (sorin666 @ Dec 4 2003, 07:19 AM)
Da, o Aprlia... chiar o 1 Aprilia wink.gif

Sa mor io daca am priceput ce-ai vrut sa zici la faza asta...
sorin666
QUOTE (Ghost @ Dec 4 2003, 12:39 PM)
QUOTE (sorin666 @ Dec 4 2003, 07:19 AM)
Da, o Aprlia... chiar o 1 Aprilia  wink.gif

Sa mor io daca am priceput ce-ai vrut sa zici la faza asta...

intai aprilie smile.gif ziua in care se fac glume de un gust mai mult sau mai putin rafinat smile.gif
Antont
Aia stiu ce e, da' ce legatura are cu Aprilia?smile.gif
sorin666
QUOTE (Ghost @ Dec 4 2003, 12:55 PM)
Aia stiu ce e, da' ce legatura are cu Aprilia?smile.gif

Era un joc de cuvinte nevinovat, acum hai ca sintem off topic laugh.gif
Antont
Eram prea adormit la ora aia rofl.gif ...
Carmi
Nu-i nimic nu-i nici o problema....deschidem un topic Aprilia si ardeleni cheese1.gif
halcyon_lll
Ia sa ne renumaram...deci cāţi ardeleni suntem?
RraLluCca
.....pai tu si cu mine si cu...
Apropo tot in Observator stai?Ca si eu sunt tot prin zona-Calea turzii! smile.gif
halcyon_lll
Pai de ce nu ai zis mai devreme? Puteai sa vii si tu la mini-intalnirea ardeleneasca...care s-a desfasurat in Atena! wink.gif Keep in touch!

Btw: alti clujeni mai sunt - failure, ebe, farga^, cinnamon girl, tudy, eu biggrin.gif
RraLluCca
Pentru ca habar n-am avut Halcyon..Si pe cand o noua intalnire?
Vornicum
Toata lumea stie ca Ardealul e inima tarii laugh.gif
Gazduieste cineva inca un ardelean pt. o zi la "No' apa-i io-s din Cluj bah" ? Eu sunt din Nordul tarii si as veni sa-l vad pe Funar si sa va vad si pe voi.
Vornicum
Am o intrebare pt. studenti. Cati din voi sunteti din Cluj (domiciliul stabil) ?
Si restul , de unde sunt? E careva din MM? Sau aveti prieteni de acolo?
Ovidius
Mai puneti un ardelean pe liste... biggrin.gif
Carmi
Dac va hotariti la vreo sambata duminica la vreo forumistica...i'm in
halcyon_lll
Atentie ardeleni...se anunta o noua intalnire a la Cluj. Cine vrea sa vina sa ne vedem vinerea asta in Cluj, sa-mi dea un pm. Inca locatia nu se stie, daca aveti propuneri sunt bine venite. wink.gif

Si-au dat acordul:
1. Halcyon_lll
2. Cinnamon Girl
Arlequine
io de ce n`am descoperit topicul asta pana acuma? hh.gif ardeal prezent! biggrin.gif
si pentru vornicum...eu sunt taman din baia mare...te pomenesti c`om fi vecini tongue.gif
Mrs. Rogers
Mai e un user " Ardeal" . oare de unde o fi? biggrin.gif
Arlequine
ardealul, ardealul, ardealul ne cheaaaaaaaaaama biggrin.gif
fargakos
Eu is de acord cu vineri, dar poate ar fi mai bine sambata ca sa vina si Carmi wink.gif
Vornicum
QUOTE (Cinnamon_Girl @ 19 May 2004, 03:08 PM)
io de ce n`am descoperit topicul asta pana acuma? hh.gif ardeal prezent! biggrin.gif
si pentru vornicum...eu sunt taman din baia mare...te pomenesti c`om fi vecini tongue.gif

Pe 15 iunie organizam intalnirea maramureseana
Lista cuprinde 2 persoane :
1. Cinnamon_Girl
2.Vornicum

Locatia Hotel Mara, Baia Mare
Asteptam inscrieri de cadre.
Arlequine
nuuuuuuuu!!!!!!!!! eu is in sesiune!!!! si n`ajung in bm decat prin iulie!!! priti priti pliiiiz cry.gif
Vornicum
Ok atunci amanam pana la Iarna.
Elena Z
sau pan' la primavara... ce mai conteaza? rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.