Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
Vexx
Na, ce idee buna mi-a venit...
Stiu ca ar trebui sa incep primul dar din considerente tehnice am sa aman afisarea pozei cu vreo doua zile si cu ocazia asta astept si aprobarea mai marilor hangii in legatura cu thread-ul!

QUOTE (Actualizare)
Va rog aici trimiteti numai pozele. Discutii referitoare la acestea puteti purta in cadrul topicului Comentarii La Pozele Forumistilor (click!).
Va multumesc pentru intelgere!
Mihai
Momentan exista doar o posibilitate: de a folosi tagul [img] pentru a descarca imaginea de la un alt server.

CODE
Exemplu: [IMG]http://www.numedomeniu..ro/poza-mea.gif[/IMG]
Mihai
Va invit sa va postati pozele. Maxim 250 kb, pentru cei care au pana in 100 mesaje, maxim 500 kb pentru ceilalti.
Sa vedem rolleyes.gif
[Cat mai putine mesaje Off-Topic, va rog]
SORIN
Daca va tot indoiti... am sa sparg gheata. tongue.gif

Sorin.
Gabriel
Daca Sorin a pus poza cu masini.... pun si eu tot cu masini.

Asadar, iata-ma pe mine, alaturi de una dintre iubitele mele: Dacia! tongue.gif Nu te paraseste niciodata. cool.gif
bdl
De mic am fost fortos. Mi se spunea Buldozerul.
petman
Poza de ansamblu... eu eram ala din groapa. Zapada de anu asta de pe un drum de tara.
Gabriel
Oribilul Mosh... marinar cool.gif
bdl
Uite o poza de cind eram viteaz.
Carmi
Asta-s eu... langa multa multa bere. biggrin.gif
SORIN
Bravo Carmi :jump: ...daca as fi fost mai tanar...

Sorin.

PS. nu ca-s mos, dar...
genicon
Aoleu!!! Sa nu-mi zici ca tu o bausesi pe toata, ca daca e asa, deja stiu cel putin 2 persoane care sunt gata sa vina la o bauta laugh.gif (in afara de mine, bine-nteles wink.gif )
Gabriel
Eu , in week endul trecut. La mare, in camera de hotel...jongland mingea pe cap. Prietenii m-au poreclit "foca buclucasha". tongue.gif
Afrodita
Io , in vremurile mele bune laugh.gif :
Afrodita
Si inca una tot de atunci, adika de acu' vreo 5 luni:
Oden
Afrodita....esti super....
Imi plac ochii....si felul cum duci tigarea la gura....
Afrodita
Mersi Oden blush.gif , insa, pe bune acuma, io pusesem pozele astea ca-s cele mai bune si ca sa ma vedeti clar la fata, sa stie lumea pe cine injura sau nu laugh.gif Si daca ma vedeti pe strada sa nu ma fugariti, va rog io, mai bine veniti prin surprindere sa-mi dati cu ceva in cap laugh.gif Glumesc, desigur, desi banuiesc ca, uneori , au mai fost unele persoane care pe moment, mi-ar fi dat cu ceva in cap...
Oden, eu nu reusesc sa-ti vad pozele, nu stiu de ce, nu vor sa se deschida sad.gif
Moshule, pe tine tot te-astept la o berica!! Acuma ca stim cum aratam nu o sa ne fie greu sa ne recunoastem . Numa' sa nu te-mbeti prea rau, ca la 40 kile ale mele nu am sanse sa te car pana la tren laugh.gif
Lilith
Sorinele, esti calare pe una din pasiunile mele!!! laugh.gif Esti de BELEA!

Carmi, esti misto!
De Afrodita NU MAI VORBBESC !!! TE LASA FARA CUVINTE !!!
Carmi
Mersi Lilith.... rolleyes.gif uite una mai recenta.....
Oden
Doua poze de anul trecut....nu am altele mai recente....

http://hem.bredband.net/nilemi/bilder/emil_nilsson.JPG

http://hem.bredband.net/nilemi/bilder/en.JPG
Afrodita
Hahaha, Oden, io cu tigarea , tu cu trabucul.Surprinzator si mie tot aia cu trabucul imi place mai mult..Cine te-a prins acolo in poza a stiut ce face.
Carmii, aia e una din pozele mele preferate, imi place la nebunie cum ai iesit acolo.
Lilith , iubita, dupa vreo 500 poze facute cu manuta mea, cu webcamu' ce-i drept, am cam inceput sa ma pricep sa ma prind in unghiuri care ma avantajeaza si cu culori ce ma avantajeaza, de aceea arata pozele asa bine, practica,multa practica laugh.gif Dar tu nu ai nici o poza pt noi? wink.gif
Lilith
Carmi, esti superba !

Afrodita , poti sa te pozezi si-n cap ca tot frumoasa esti!
Eu nu am poze blink.gif
Carmi
Ma gandeam sa-i schimb un pic parerea lui Figaro... imaginea aceea mi s-ar fi potrivit acu 3-4 ani. Asta e un pic mai recenta...
OMU'BUN
Carmi, esti cu adevarat superba... Si - culmea ! - tot la serviciu, si tot...aplecata ! Cine te poza ? Sefa aia minunata? Daca arata si ea tot la fel de bine, cred ca mi-ar place sa fiu electrician de serviciu!... laugh.gif Oricum... tu esti " o mandrete de fata " ce mai !!!
bdl
Mai fratilor,
Da vad ca stiti sa palavragiti, da cind e vorba de fapte, adica de poze in speta, pas.Nema problema. Daca nu postati si voi pozele voastre, care mai e farmecul?
SORIN
Dragi prieteni... sunteti cautati de Interpol, Cia, Mossad ?

Afrodita si Carmi va pot da lectii la tema asta. :jump:

Bravo fetelor! :jump: :jump: :jump:

De la...
Mihai
Omu'Bun, prima poza

QUOTE
Se pare ca in alta parte e hiba, ca mie imi da eroare peste eroare, indiferent ce varianta folosesc


Da, alta era hiba. Sunt acceptate doar jpeg-uri si gif-uri, iar pozele tale erau bitmapuri. smile.gif
Mihai
Omu'Bun, a doua poza
Gabriel
Oribilul Mosh servind pizza ! biggrin.gif
Gabriel
O noua poza cu mine... de asemenea mancand pizza! tongue.gif
Vegas2002
Afrodita si Carmi, sunteti tare frumusele!!!
Nu fac complimente barbatilor pentru ca sunt maritata si nu vreau sa fiu inteleasa gresit... wink.gif
Afrodita, imi place cum te fardezi! smile.gif
Gabriel
Figaro , chiar daca sunt oribil fetelor le place de mine ! tongue.gif
Gabriel
A doua poza. tongue.gif
OMU'BUN
Dragute, fetele! ... Ai si cu...brunete ?
Diana-Maria
PENTRU CURIOSI: CAM ASA ARAT EU... biggrin.gif
Vegas2002
Arati f.f. bine! wink.gif
OMU'BUN
Si inca vreo dous'cinci de fff din partea unui om bun, ca merita, dom'ne !!!
Diana-Maria
SI "DOMNISOARA" AICI DE FATA SE NUMESTE BONI-BONITA, alias ZAPACILA ...
OMU'BUN
Sunt foarte de acord, dar nu face parte dintre membri acestui forum, si cred ca era mai indicat sa nu fim luati "la gramada"... Pt catelusi, exista o alta pagina a forumului...
Sorry about that ! rolleyes.gif
Mihai
Ok, cel de mai sus ramane, dar pe viitor sa trimitem numai poze cu oameni. biggrin.gif
bdl
Diana Maria,
Fetele, n-am timp de comentarii acum, da las ca ma intorc eu .Si stam atunci de vorba.Pina atunci un sfat:ATENTIE la Bubu biggrin.gif
Gabriel
Mai jos eu & Diana!
Gabriel
O poza de la fotbal. Eu & echipa mea. In stadion, la 23.
Eu... in randul de sus la mijloc.
Mihai
@Oribilul Mosh: Este de preferat ca la 'Pozele Forumistilor' sa apara poza, doua, cel mult trei ale unui membru. Celelalte poze le poti expune in cadrul Jurnalului tau. Deasemenea te rog de a le trimite pe forum, sa redimensionezi pozele, pentru a se incarda in pagina.
Multumesc pentru intelegere. smile.gif
Gabriel
Dupa sesiunea de restantze. tongue.gif

De acum inaite o sa bag pozele pe jurnalul meu. Mihai...sa-mi zici dimensiunea maxima admisa , ca sa stiu.
Mihai
O limita medie de 640x480 este ok. Se poate depasi, insa fara a se exagera, astfel incat poza sa se incadreze bine si la o rezolutie 640x480. smile.gif
david
Hop si eu, smile.gif
Roxana
Am pus din pacate poza la prezentari, dar voi pune una si aici. Roxana
Hamleet
Na ca m-am gasit si pe mine prin calculator...nu radeti wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.