Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Culoarea Ochilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
ausländer
As putea sa postez aici o poza care ar avea ca rezultate:

I. Nu stiu cata lume ar mai scrie la topicul asta.
2. Probabil as fi banat, crisana si asa mai departe...
3. so forth and so on...
Titus Herbert
cat de periculoasa poate fi o poza cu ochi..? biggrin.gif
ausländer
Cand e facuta dupa o operatie la respectivul ochi.... destul de. Pacat ca e facuta cu un mobil si nu e f clara.
Titus Herbert
macar e bine ochiul? unsure.gif
ausländer
Da. Ambii, ca n-a trecut numai unul prin asa ceva. A trecut un an de cand cu... inciziile.
Titus Herbert
ok smile.gif
flori
Ochii mei sint albastri Imi plac... Dar cind imi place de cineva devin aproape negri mai ramine doar un cerculet albastru imprejur... hh.gif parca as avea atropina in ochi!
Cla
Am niste sanse la femei cu ai mei albastri metalic? biggrin.gif
Serenity
Daca violet nu ie, nimic nu ie... whistling.gif tongue.gif
Cla
Se poate face repede, da-mi 2 peste ochi biggrin.gif
Îi mai fac si concurenta la Poli la gagici spoton.gif
exergy33
QUOTE (Mihai @ 27 Jul 2006, 08:09 PM)
Caprui spre negri.

smile.gif
flori
Mi-am adus aminte de doua intimplari cu ochii mei: Pe la 30 de ani m-am dus la un preot calugar de la o manastire ca sa ma dezlege de fostul sot. cica daca ai fost cununata religios trebuie sa te dezlege si preotul ca sa nu mai fii impreuna si pe lumea cealalta. Asa ca a trebuit sa marturisesc si cum povesteam eu acolo pacatele, uitindu-ma direct in ochii preotului vad ca sare deodata ca ars si scuipindu-si in sin zice "ptiu ptiu piei satana!" Am ramas inmarmurita nu stiam ce spusesem asa de grav. Cind l-am intrebat m-am mai linistit, mi-a spus sa nu ma mai uit niciodata in ochiii unui barbat cind vorbesc, ca ochii mei ispitesc!
Asa ca de la ei mi se trasesera toate belele laugh.gif
Citiva ani mai tarziu eram in Israel si cumparam ceva de la un magazin cind deodata vinzatorul uitindu-se fix in ochii mei imi spune ca am niste ochi care parca n-au vazut niciodata ceva rau! Deci ochii mei erau nevinovati! rofl.gif
Cla
QUOTE (flori @ 16 Sep 2006, 07:08 PM)
vad ca sare deodata ca ars si scuipindu-si in sin zice "ptiu ptiu piei satana!" Am ramas inmarmurita nu stiam ce spusesem asa de grav. Cind l-am intrebat m-am mai linistit, mi-a spus sa nu ma mai uit niciodata in ochiii unui barbat cind vorbesc, ca ochii mei ispitesc!

laugh.gif Saracu'!! L-ai terminat sau mai traieste? rofl.gif
Da' fi serioasa: nu ti-e rusine sa-l ademenesti in halu' asta? roflmao.gif
flori
Hai mai Cla...Cum sa nu fiu serioasa chiar mi s-a reprosat de multe ori asta! Da eu nu am nimic pe constiinta, nu recunosc nimic!,
in ultima instanta ochii mei sint nevinovati jamie.gif
Cla
Te cred pe cuvânt. Hm. Hmm. Hmmm... rofl.gif
Marcus
Ochii mei au culoarea negru deschis. smile.gif Sau caprui inchis, cum vreti sa-i ziceti. laugh.gif
Titus Herbert
negru deschis nu e ..un fel de gri? unsure.gif
Marcus
Nu, gri deja nu mai e negru. smile.gif
Titus Herbert
Bine. Dar nici caprui inchis nu e negru deschis. smile.gif
Cla
E negru deschis sau alb inchis? biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.