Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Daca Eram...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
genicon
Am vazut ca deja exista o varietate de subiectul de genul acestuia - "Ce-ar fi daca" etc... Mie mi-a venit ideea de a-l crea dupa ce am ascultat albumul lui Cheloo, album in care are o piesa cu numele topicului... Si spune el, in modul sau unic, ce ar fi facut daca era... de toate biggrin.gif

Haideti sa incercam si noi ceva de genul asta...

Daca eram presedintele tarii il puneam pe Nastase la regim.
Daca eram Mircea Radu nu deschideam gura pentru nimic in lume.
Daca eram motociclist il bateam de fiecare data pe Ghost la intreceri
Daca eram gigolo - eram cel mai fericit om din lume rofl.gif
Daca eram manelist, plagiam "I will survive" al Gloriei Gaynor si-mi trageam videoclip pe atomic.
genicon
Mamaaaaaaa! Ma simt profund jignit, ca tocmai faza cu CNA-ul te-a dus cu gandul la mine... rofl.gif Rusinicaaa! tongue.gif

On: Daca eram Mos Craciun rapeam toate fetitzele de 17-18 ani, vindeam toate cadourile si fugeam in Hawaii sa am o batranete fericita. thumb_yello.gif
motzart
Dac'as fi motzu' mi-as restructura personalitatea pe topicuri rofl.gif
bubu
Daca eram...probabil aveam si o alta mentalitate, asa ca prefer sa gindesc ce pot face bun cum sint eu acum.
georgeones
Daca eram Mihai Viteazu eram in manualu de istorie si numai stateam pe forum si scriam mesajul asta 6.gif ohyeah.gif
axel
Daca eram acasa veneam cu voi la bere.
MikeEL
daca eram norocos nu lucram de rev.. sad.gif
bdl
daca eram Bill Clinton, o puneam pe Monica sa danseze pe masa in timp ce eu fumam linistit trabucul ala . Evitam si scandalul, si nici nu prapadeam bunatate de "cigar" . Jeeez, prosti mai sint barbatii..... hh.gif
Afrodita
Daca eram presedinte faceam in asa fel incat sa existe un oras Hanu Ancutei si va mutam pe toti la un loc, sa va vaz si io zilnic rofl.gif Si-l puneam pe Bdl la paza sa-l amendeze pe Ghost pt depasirea limitei legale de viteza rofl.gif Si dansul fetelor pe masa era obligatoriu rofl.gif
bdl
Mi se pare f corect. Asa da.
Si nu numai pe Gost il opream, si tramvaiele le puneam sa traga pe dreapta. spoton.gif
Vegas2002
Daca eram ceva mai "bogata",(cu multe zero-uri la sfirsit in Banca...... rofl.gif ) veneam in tara si sarbatoream Craciunul si Revelionul impreuna cu prietenii mei si mai ales,m-as fi intilnit cu "draga mea draga" si altii de pe Han,dar,cum nu sint,ramine doar un vis deocamdata....... sad.gif sad.gif
Poate "2004" imi aduce si mie vacanta mult dorita thumb_yello.gif
Black_lady
Daca eram sanatoasa nu faceam revelionu' acasa (si nu, nu am vrut sa rimeze)
willie
Daca eram pasare...zburam.
halcyon_lll
Daca eram perfect, nu mai eram!
MikeEL
daca eram in Teneriffe faceam plaja... sad.gif
Ares
Daca era pe partie eram fericit... sad.gif
Eclectic
Daca eram echilibrat, acum eram fericit.
bufnitza
Daca eram multumita cu mine , eram oarecum fericita.
sbal
daca eram fata...nu mai mergeam la posta... ohyeah.gif
Tyra
Daca eram acum acasa la prietenul meu, faceam altceva decat ceea ce fac acum. ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.