Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Happy Halloween
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
axel
De 10 minute a inceput...

user posted image
Afrodita
Happy Halloween Axel!! Si tie Misti si Vegas si Alexxa si Bdl si cine mai sunteti "prin zona" biggrin.gif !! Distractie placuta!!! mwah1.gif mwah1.gif
Cat despre organizat nush' ce sa zic: nu prea vad cum s-ar putea un halloween pe han blink.gif blink.gif
Mistinguett
Happy Halloween tuturor.
Marturisesc ca desi ma amuza, nu imi place sa fiu afara de Halloween. Altfel m-as fi dus la parada care se tine in Village si as fi facut poze...
Vegas2002
La rindul meu urez un "Happy Halloween" si distractie placuta celor (....din zona laugh.gif ) ce-l sarbatoresc....,nu este cazul meu,caci stau acasa sad.gif
Afro,multe,multe 31.gif si mwah1.gif
allexa
Happy Halloween! smile.gif
E primul meu Halloween aici si marturisesc ca nu mai am rabdare pina miine cand voi vedea cu ochii mei cum e la o petrecere aici laugh.gif Dar voi lua aparatul foto cu mine si sper sa surprind cat mai mult din atmosfera de Halloween.
Afro, Misti, Vegas 31.gif
Mistinguett
Voi stiati ca frumuselul de Prince William al Angliei este nepotul lui Tepes? Si e serios, nu e pacaleala. Uite-aici arborele genealogic.
Afrodita
Hahaaaa, si uite-asa ne dam noi pana si rudele indepartate strainilor rofl.gif
Uhh...Da' ce treaba are asta cu Halloweenu? P.S. Abia astept poze de la sarbatoare...Tare mi-ar place sa fiu acolo biggrin.gif
Puuuuuuuuuuuuuuuuuuup iuuuuuuu toooooo fetele mele dragi!! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Mistinguett
Cum ce are? Tepes - Dracula - Halloween?
S-ar putea sa ma duc la parada, sa vedem. wink.gif
Afrodita
Hahaaaa, pai fugi...Si nu uita de pozeeeee, vreau sa vad pozeeee...Subit, m-a luat si pe mine spiritu' sarbatorii...Poate din cauza ca sunteti atat de multi acolo biggrin.gif mwah1.gif mwah1.gif
Mihai
Happy Halloween tuturor!

Astazi cred ca s-au vandut cel mai bine bostanii. biggrin.gif
Mistinguett
Am o vaga banuiala ca se vand mai bine de ziua Curcanului. Dar cine tine socoteala? Daca ma gandesc mai bine, s-ar putea sa existe un statistician a carui treaba sa fie subiectul asta.
Oricum, parada a fost supra-aglomerata. A fost superb afara (cam 20 C) si am auzit ca au estimat numarul participantilor la 2 milioane de suflete. Pe lungimea lui 6th ave. pret de vreo 20 de strazi. 2 poze le puteti vedea aici.

Multe costume haioase. Un Isus foarte reusit l-am intalnit intr-un supermarket. Un el imbracat in vaca, cu ugerul plasat pe costum...acolo unde este ugerul vacii. rofl.gif O Dorothy (vrajitorul din Oz) foarte sexy, ca si multe vrajitoare, Marlyne Monroe, ingerasi/e si femei fatale. O ea M&M verde (admir curajul laugh.gif ), o vaduva neagra, chiar un el cu o masca facuta dintr-o farfurie (asta nu l-am inteles, ce vroia sa fie el, fata de masa?). Catei cu aripi de liliac sau cape de satin si palarii de vrajitori. In fine, nu ma mai plictisesc. A fost haios.

Alexa, astept pozele tale, poate sunt mai interesante decat ale mele. sorry.gif
Afrodita
Pe mine nu ma plictiseeeesti!! Uhh, mi-ar fi placut sa fiu acolo, sa-mi pun si eu un costum biggrin.gif Cred ca ar fi fost tare haios si pt mine biggrin.gif
Ala cu farfuria pe fata cred ca voia sa arate ce nevasta are acasa rofl.gif
allexa
Misti mai intersante decat ale tale nu sunt in nici-un caz smile.gif Am avut si "ghinionul" sa ploua si petrecerea care trebuia sa fie si afara s-a tinut numai in bar. Si se ajunsese de nu te mai vedeai om cu persoana rofl.gif Asa ca adio poze sad.gif Dar tot e bine ca ploaia de aseara a reusit sa stinga doua focuri, deci asta sa fie paguba mea thumb_yello.gif
Mistinguett
Veste buna cu ploaia, iar tu esti absolut adorabila! Cea mai frumoasa diavolita care am vazut-o vreodata. wink.gif
Kyklos
hh.gif Hallowen.... hmm.gif dance.gif clapping.gif yay.gif devil.gif

Dacă aş fi pus în situaţia de a răspunde la întrebarea ce e HALLOWENN-ul...
Aş zice că e o sărbătoare închinată celor care miros de ani de zile trandafirul la rădăcină.


user posted image
Kyklos
Nu v-aţi dat în bărci de ziua decedaţilor unsure.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.