Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[Ghiceste] Masca De Aur
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Aramis
Rossi, masca nu-s eu...
rossi
Masco`, iti plac masinile? daca da...care marca e favorita?
Tyra
Hmm... Ai jurnal Masca?
skysurfer
De consideri optimista sau mai degraba pesimista?
Masca de Aur
Buna ziua tuturor! laugh.gif scuzati pauza dar masca a fost putin turmentata si a trebuit sa se trezasca rofl.gif
Asa..si acum sa raspund:
Imi plac calatoriile si nu le ratez cand am ocazia...problema e ca nu prea am timp sad.gif
Mara draga nu-s Scarlett tongue.gif
Nu-s casatorit/casatorita
Paco- nu trebuia sa iei neaparat ordinea asta.Scrierea a fost la intamplare. Si intamplarea a facut sa scriu chestii mai soft: ce sa-i faci daca aveam "treaba" ieri seara wub.gif tongue.gif
Ross- nu-s nici Aramis harhar.gif Logic ca-mi plac masinile! Imi plac la nebunie masinile de teren..orice atata timp cat are vitezaa si sa arate cel putin decent wink.gif
Tyra- am jurnal.
skysurfer- cel putin incerc sa fiu o persoana optimista desi nu prea reusesc tot timpul. Ma pricep insa la disimulare blink.gif
Vornicum
pufuletz
BLANCA
Farga^?
Masca de Aur
Ce-mi place jocul asta! Cred ca pana la urma o sa spuneti toti hangii sai hangitele de pe aici si tot nu ma ghiciti rofl.gif
Hai ca va mai dau un indiciu:
Campul este plin de viespi
Pietrele nu mai lucesc
Portocale nu primesc sad.gif
Cine sunt?
tongue.gif
Vornicum
Ahriman
skysurfer
E.B.E.?
edit: Raman de fapt la convingerea ca e Vornicum. Asta e ma frig ma frig.Eu am bagat mana in foc ca e Vornicum.
fargakos
Farga^, tu esti? rofl.gif tie iti plac portocalele tongue.gif adica mie rofl.gif
Vornicum
skysurfer, nu e Vornicum, crede-ma!
E Ahriman. Parerea mea.
Masca de Aur
Felicitari BLANCA! spoton.gif clapping.gif mwah1.gif
skysurfer
Mai daca zici tu ca nu e Vornicum... biggrin.gif. Ma uit acum sa vad dc poate fi Ahriman. Mainile mi le-am bagat in foc, vad eu ce mai ramane de bagat ...smile.gif
Masca de Aur
Sunt eu Farga^...delfinu' biggrin.gif
skysurfer
Bai ce chestie, nu pot sa cred. Un raspuns si ala exact. Bravo Blanca esti desteapta. Stiam eu. Fratia berbecilor smile.gif
Greu te-ai lasat mai Farga^
Masca de Aur
Asa de tare m-am distrat de voi si cu voi! A fost o adevarata placere spoton.gif Credeti-ma ca m-am prapadit de ras rofl.gif
Felicitari si voua pentru straduintele voastre! clapping.gif
Masca de Aur
Masca de Aur va saluta si isi ia la revedere pana data viitoare!
Semnat: Farga^ drunk.gif
skysurfer
Hai ca m-ai enervat Farga^ biggrin.gif. Deja ma gandeam ca o sa te descopere doar Mihai. Noroc ca ai zis faza cu campul ca altfel nu te mai ghicea nimeni. Vezi cine ti-a citit jurnalul?
Marcus

edit.. mda.... deci farga... Te-ai lasat greu n-am ce-i zice..
fargakos
BLANCA a zis inainte de faza cu campul tongue.gif..oricum vorba ta: nu m-am lasat usor
Vornicum
Well...i never!

nu mai ziceti ca va place bautura ca skysurfer o sa tot creada ca mi-s eu.

Oricum masca mai morocanoasa ca Fargusica mai rar...
BLANCA
am simtit eu ca e Farga^..si ce faza cu campul???? Mi-am bagat cornitele de berbec si am descoperit...foarte usor caci nu am urmarit toata discutia Mastii...desteapta domle'..... cool.gif
fargakos
Ma bucur ca m-ai ghicit mwah1.gif
Cat despre camp, era o referire la jurnalul meu wink.gif
Vornicum
Stiu cine e Masca de saptamana aceasta : Masca lui Zorro sau cel putin asa cred...
Am dreptate?

P.S. De ce nu avem masca saptamana aceasta?
Vornicum
Dar saptamana aceasta, vom avea masca? ohmy.gif huh.gif blink.gif rofl.gif rofl.gif

As ghici-o din prima. spoton.gif thumb_yello.gif 43.gif
fargakos
@Vornicum- de obicei ca sa fi masca trebuie sa-i scri un P.M lui Mihai ..poate nu mai sunt doritori unsure.gif
Vornicum
Le e frica ca-i intrebam chestii indiscrete.
Mihai
In curand revine si Masca. cool.gif
Vornicum
Mi-am pregatit intrebarile pt. deconspirare...
Vornicum
QUOTE (Mihai @ 29 Apr 2004, 03:17 PM)
In curand revine si Masca. cool.gif

Cand Mihai zice in curand, e de bine ? Adica e pe vine? biggrin.gif
Hadess
Nu mai e concursul asta?
Mihai
Ba da, saptamana viitoare revine. spoton.gif
Vornicum
yupeeeee...
punctt
23 a fost duminica ...
ph34r.gif azi, maine...
Vornicum
A mai trecut o saptamana...
Viata imi e din ce in ce mai pustie. Fara Masca ma apuca o astenie chinuitoare.
Masca de Aur
O Noua Masca a Fost Nominalizata!

Asteapta intrebarile voastre pentru a o demasca. ph34r.gif jamie.gif
denise
rofl.gif Avand in vedere avatarul (Ochiul Atoatevazator): ce opinie aveti in privinta masoneriei?
Cum stati cu vederea? Purtati ochelari? Sau monoclu? rofl.gif
georgeones
Esti de sex feminin sau masculin ?
Ahriman
Cat timp petreci pe Han?
Scarlett
Pe la intilnirile forumistice ai fost ?
Masca de Aur
@ denise_d nu port ochelari, nu ma intereseaza curentul francmason si nu imi place ca Mihai m-a facut ciclop.
@ georgeones intrebare irelevanta
@ Ahriman Stau pe Han nici prea mult nici prea putin destul insa cat sa imi pot expune punctele de vedere.
@ Scarlett Nu am participat inca la nici o intalnire forumistica
Vornicum
In sfarsit! Oare cum de te-a convins Miki sa participi ? Nu ti-e frica de intrebarile noastre?
Te intreb si eu : Esti cumva Michael Jackson (dupa fizionomia fetei asa pare) ?
Masca de Aur
Vornice, incearca sa ma intrebi ceva serios daca se poate. Si ca sa-ti raspund totusi la intrebare : Nu sunt M. Jackson desi pot sa ma laud ca am o voce deosebita tongue.gif
Antont
Nici nu intreb nimic. Pariu ca masca este Zed.
Masca de Aur
De ce crezi asta?
Antont
Intuitia tongue.gif smile.gif . Nu te intreb daca am dreptate ca sa poata continua jocul rolleyes.gif
Masca de Aur
Nu ai dreptate . Ai pierdut pariul tongue.gif
Antont
We'll see tongue.gif cool.gif
Masca de Aur
It's so booooooring! Ask me something!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.