Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[Ghiceste] Masca De Aur
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
skysurfer
Hai sa te mai intreb inca putin si ma risc la un raspuns dupa aia.
In ce forumuri postezi?
Masca de Aur
Aproape in toate. Mai putin la Filosofie. Spiritul meu este mai practic.
Mai dar devreme a inceput weekend-ul pentru voi. Nu prea sunteti activi. Intrebari putine, idei putine, apatie generala. Vreti sa imi schimb iar fata in suparat?
Anthrax
Ok, am mai multe intrebari pentru masca, si sper sa-mi raspunda acuma, ca tot e online...

Esti sceptic?
In ce tara ti-ar place sa locuiesti?
Crezi in Dumnezeu?
Care este cartea prefeata?
Care este filmul preferat?
Care este trupa preferata?
zET
Da, ai dreptate, tyra e in buc., am omis asta...
Atunci este Carmi!!!
DA DA DA , ca ea nu am mai postat la han de pe 6 martie...posibil din cauze logistice... wink.gif
zET
Masca, esti Carmi?
Masca de Aur
@Anthrax 1. Nu nu cunosc scepticismul.
2. In tarile nordice.
3. Cred in Dumnezeu, nu insa si in biserica.
4. Am mai spus neatentilor tongue.gif Rosu si Negru- Stendhal.
5. Filmul preferat: Seven
6. Trupa preferata: Depeche Mode
Da, da ai dreptate, Carmi nu a mai postat de mult timp. Dar, NU. Imi pare rau. Sau bine? laugh.gif
Anthrax
Care este parerea ta fata de societatea romaneasca?
Ce atitudine iei fata de aceasta?
Cu cine vei vota in toamna?
Care este parerea ta despre CNA?
Masca de Aur
Societatea romaneasca este invechita si lipsita de orice interes. Indiferenta e pe primul plan.
Ce atitudine sa iau: Sa plec? Sa imi educ copiii? O sa incerc sa schimb ce se mai poate schimba in mintea prietenilor si alor mei. Daca ar face toti ceva am avea o societate mai buna.
Nu stiu. Ma voi prezenta cu siguranta, dar chiar nu stiu. O sa merg probabil pe mana acelorasi hoti. Imi place sa imi stiu hotii. Macar sa fie cei vechi. biggrin.gif
CNA- adunatura de idioti. O mica securitate. Un pui de Inchizitie si de Gestapo.
Ma ghiciti acum?
Anthrax
QUOTE
Daca ar face toti ceva am avea o societate mai buna.
clapping.gif thumb_yello.gif

QUOTE

Ma ghiciti acum?


Ia uite ce nerabdatoare e masca...(Inca o insusire descoperita, e nerabdatoare laugh.gif )

De ce postezi la HA?
De ce acest avatar?
De ce acest nick?
Masca de Aur
Imi place ca te duce bibilica Anthrax.
Postez la Han pentru ca imi place sa vorbesc cu oamenii, si mai ales cu cei pe care ii duce capul. Si aici am gasit o gramada. Apropo: te bag si pe tine printre aia pe care ii duce bine capul. spoton.gif
Avatarul de acum, Masca, pentru ca asa sunt eu, rad tot timpul si curge optimism prin vene. Cel original nu iti pot spune de ce, pentru ca in urmatoarele 10 secunde m-ai ghici. Desi nu cred ca ai putea fara, pentru ca nu prea ne-am vazut.
Nick-ul de acum e pur intamplator. Dar ma caracterizeza. Asta iti pot spune.
Anthrax
QUOTE
Avatarul de acum, Masca, pentru ca asa sunt eu


Uite ma, ca n-a cazut in plasa... devil.gif

QUOTE
Desi nu cred ca ai putea fara, pentru ca nu prea ne-am vazut.


Atunci sansele ca prin intermediul intrebariolr mele sa te descopar sunt destul de mici, daca zici ca nu am luat contact sad.gif

Masca de Aur
Eu stiu ca am dat de tine, ti-am citit post-urile dar nu stiu daca si tu ai dat de mine. Normal ca n-am cazut in plasa. Ma controlez prea bine.
georgeones
Esti cumva AREs ?
Figaro
Intrebare off-topic: de ce Masca de Aur sufera de strabism divergent?

E... Thunder?
denise
rofl.gif Figaro, de ce nu esti atent? A spus ca nu poarta ochelari!
Si este de genul feminin... Mda, nu e un inconvenent, nu?
Mara?
Figaro
Nu, ziceam de mascuta aia zambreata cu ochii imprastiati in directii diferite tongue.gif

E Thunder! Sigur!
Masca de Aur
Am o veste buna. Pentru mine. Nu sunt Mara. Si nici Thunder. Si nici Ares.
Si ca sa va ajut putin. De unde stiti ce sex are Masca? nu am folosit nici un cuvant care sa indice genul! biggrin.gif Asa ca mai ganditi-va.
mutulica
genicon?
genicon
Nu, mutulica, nu-s eu tongue.gif Dar cred ca e vorba despre rebel...
calfa
QUOTE (Masca de Aur @ 27 Mar 2004, 12:37 PM)
nu am folosit nici un cuvant care sa indice genul! biggrin.gif Asa ca mai ganditi-va.

Adica ochii mastii asta indica spoton.gif

Masca, nu mi-ai raspuns (stiu, ai voie sa nu raspunzi smile.gif ) daca nickul tau de la Han incepe cu litera mare sau mica. De asta ... nu te mai intreb nimic altceva (am voie, nu ? tongue.gif ).
mutulica
si menthoru' poate sa fie
fargakos
QUOTE (Masca de Aur @ 26 Mar 2004, 12:41 AM)
Scuze de intarziere. Probleme cu calculatorul.
Sa incep:
@skysurfer: provincie
@Mara: pop-rock si house
@Ghost:masina pt stabilitate si confort si motor pentru senzatie.
@ everyone : nu m-a rapit nimeni. Nu va ingramaditi sa platiti rascumpararea.
De fapt ba da platiti in contul 12223.1356.1646 deschis la Banca INABOIDA.  ohyeah.gif
Si ca sa fiu complet: fara complicatii familiale, ochi caprui, ca greutate... e secret. Am o oglinda generoasa, asa ca as miza pe slabuta mai degraba decat grasa.

Parca ziceai ca nu te-ai tradat in privinta genului? Si atunci slabuta ce arata? tongue.gif
Deci logic e fata!
Ce rang ai la han?...vornic, vataf?..etc
LigiaB
Masca, fi dragut si spune'ne, ce fel de sport faci si cit de des? rolleyes.gif tongue.gif
Masca de Aur
Asa. Fie @calfa, nickul meu incepe cu litera mica.
Ca sa fiu sincer @Fargakos am raspuns la fel cum m-a intrebat. laugh.gif Adica "grasa sau slabuta". Nu m-a intrebat daca gras sau slab. Si fie ca sa ma ghiciti odata:vataf.
@LigiaB: In afara de sex wub.gif biggrin.gif . Biliard si Fotbal. Asa ca SUNT BAIAT. Acum m-am bagat in corzi, ghiciti-ma. Sunt generos nu?
Aramis
hmmm...
ai jurnal la han?
si inca ceva, mi-ai baut vreodata cafeaua?
Masca de Aur
Nope. Poate in viitor daca o sa am ce scrie. Deocamdata ma simt lipsit de inspiratie.
Aramis
georgeones?
LigiaB
Draga Masca, am stiut ca esti baiat rolleyes.gif smile.gif mersi totusi ptr confirmare... tongue.gif nu ma intreba cum am dedus ca nu spun laugh.gif

Esti mutulica? ca e cu litera mica... laugh.gif (rima se pune?? ) laugh.gif
rossi
mogaldeatza sau skysurfer
skysurfer e!!! Am ghicit?
Leon
Sigur nu e mutulica...e prea mut hh.gif
rossi
e skysurfer domne!!!
Masca de Aur
Dupa atatea detalii era si normal Felicitari RoSSI46. C'est skysurfer. Probabil ca ti-ai dat seama la faza cu vataful nu?
skysurfer
Nu eram prea multi vatafi nu? Dar am fost generos. biggrin.gif
Masca de Aur
Da, Domne a fost generos.
rossi
Vataf, litera mica, am avut eu o previzune ca tu esti rofl.gif
Masca de Aur
O noua Masca a fost nominalizata!

Asteapta intrebarile voastre pentru a o demasca! ph34r.gif
Antont
Io am ghicit rofl.gif ....E Mihai rofl.gif ....Ce e drept nu stiu cine va posta urmatorul de pe contul Masca de Aur rofl.gif ....
Masca de Aur
Buna Dimineata! Sa vedem cine ma ghisceste biggrin.gif Asa, pentru inceput un mic indiciu: m-am trezit cu buna-dispozitie rofl.gif
skysurfer
Spune aici la parintele Patrafir, esti fata sau baiat? Ai postata vreo poza cu tine pe aici?
Masca de Aur
Nu conteaza ce sex am. Principalul e ca am unul rofl.gif sau n-am blink.gif ( e contrar regulamentului)
Masca n-a postat nici o poza la han din cate stiu eu tongue.gif...totusi personajul din spatele ei cred ca se regaseste pe undeva prin vre-un forum rolleyes.gif
Vegas2002
Incerc eu prima......,sa fie Mutulica?
Masca de Aur
Nu-s mutulica sorry.gif
skysurfer
Daca ti-e rusine cu sexul tau esti fata. Conduci vreo masina? In realitate nu pe calculator?
Scarlett
Hai sa incerc si eu

Vornicum ?
skysurfer
Da si eu subscriu. Zic ca e Vornicum. Are stilul lui de vorbit.
Masca de Aur
Hangiu skysurfer...n-am voie sa divulg daca-s fata sau baiat tongue.gif N-am masina deci nu conduc sad.gif
Astept provocari! devil.gif
trustbyte
esti Afrodita?


smile.gif

Masca de Aur
Cu parere de rau pentru voi, dar cu parere de bine (pentru mine) va anunt ca nu-s Vronicum harhar.gif
Masca de Aur
-trustbyte- pe ce te bazezi? rofl.gif
Haideti mai...puneti intrebari! wink.gif
trustbyte
esti fata.


intrebare: ai fost "dincolo"?


smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.