Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[Ghiceste] Masca De Aur
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Masca de Aur
Nu sint din Bucuresti.
marky
secunda ? biggrin.gif
Zed
Iti place ciorba de burta? ohyeah.gif
marky
E Carmi .. bag mana in foc ca e Carmi rofl.gif
Figaro
Poate e Catalin! rofl.gif

Marky nu e sigur! blink.gif
Vegas2002
Carmi??? ohmy.gif
Catalin
Este Afrodita, mie mi se pare clar.
Mistinguett
Omu'Bun.
allexa
Fumezi?
Mistinguett
M-am razgandit, cred ca e Figaro.
Masca de Aur
Heloo! ph34r.gif
Masca de Aur
Fumez ca un sinucigas. 6.gif
Afrodita
nope, not me biggrin.gif Inca nu am intrat in joc si nici nu stiu daca voi intra prea curand...Nu am timp acum sad.gif Distractie placuta, va urmaresc de la distanta biggrin.gif
Masca de Aur
Te asteptam:dance:
Zed
Oare-i Hamlet ? Se razbuna de "sfaturile" date la vreau idei? rofl.gif
Masca de Aur
jamie.gif rofl.gif
Zed
Nu stiu cine esti dar esti simpatic foc! tongue.gif

Ce hobby ai?
Mistinguett
Mda, nu e Figaro, ca Figaro e in Bucuresti. blink.gif Duh...

O intrebare pentru Masca: ai sub 30 de ani sau peste?
Masca de Aur
Hoby?eu le numesc apucaturi....(......................) asta inseamna ca ma gandeam si nimic....nu mai am...ca ce fac sint obligatii.... mwah1.gif
Zed
Obligatii?! cool.gif Hmm , Mihai? laugh.gif
Masca de Aur
Hei...se pare ca numai FIGARO aveti in cap... mad.gif Figaro-n sus...Figaro-n jos....incepe sa prezinte pentru mine un interes deosebit...,poate asa cu masca ma va avea si el la suflet jamie.gif sorry.gif
Mistinguett
Gata, stiu. Cain.
Zed
Nicodim
Masca de Aur
Varsta???
cand...cum.... thumb_yello.gif arat mult prea bine pentru cati ani am dupa cum gandesc mult prea aiurea pentru aceasta varsta...asa ca...stati sa fac o medie....(da dureaza ca nu le am cu matematicile) rofl.gif
cameron
Nu va mai chinuiti atat.
Daca ii dau un soare de argint..mastii..o sa zambeasca! wub.gif
Masca de Aur
MIHAI? yikes.gif
La cum il cunosc eu se poate presupune ca a mascat cainele hanului si l-a trimis printre mese rofl.gif asa-i ca-s masca draguta si smechera???si misterioasa....si interesanta...vai ce-mi place de mine...si de voi... wub.gif wub.gif
Masca de Aur
O sa te iubeasca de-a dreptul Cameronule drag. wub.gif
Zed
Esti , esti , mwah1.gif sorry.gif

Care este cartea ta preferata?

off topic:
Off , e cazul sa aflam cine este ca eu rad in birou si ma rog sa nu intre nimeni rofl.gif
Masca de Aur
Cartea de bucate...eu am inteles la inceput "bucati"am crezut ca e un fel de puzzle si acum ma chinui sa o refac.Da"necazul e ca si gatesc dupa ea...sa vedeti ce combinatii ies.....
Radeti...radeti...de o biata masca...ca de ghicit pas...sau va place de mine asa? wub.gif rofl.gif
Zed
Cum este vremea la tine? cool.gif laugh.gif
Mistinguett
Ultima intrebare de la mine, ca si asa nu mai pot ghici - dar poate ajuta pe altcineva:

Nu a ghicit nimeni pana acum?
Masca de Aur
La mine vremea e "timpul probabil"....cand m-ai intrebat era soare,cand iti scriu e nor...pana citesti mesajul va ploua...
Da m-a ghicit cineva...da nu va zic cine mwah1.gif
Masca de Aur
38.gif...41.gif
Hai sa dansam....
Zed
Raule ! A ghicit cineva si nu spui cine?

Parca ai lucra la meteo si aceia dau la fel ca tine timpul probabil rofl.gif

Ce se afla in spatele tau ? cool.gif
Masca de Aur
In spatele meu se afla ..."un veac de singuratate"
In spatele meu as vrea sa se afle Nastase cu ale lui conturi
In spatele meu se afla o fereastra....
Hai ,dam cu banul?40.gif
Zed
Sunt sigura ca esti un el , intebarea-i numai cine? laugh.gif

Cucu hh.gif
Masca de Aur
In momentul asta am mai verificat o data.Sigur nu-s un EL sorry.gif ai vrea tu....ce story de love ai acu"in cap..... rofl.gif wub.gif
Masca de Aur
Ca ma "enervezi" Zed tongue.gif ,ce o EA nu poate fi desteapta si draguta si interesanta???ba uite ca da. jamie.gif
Zed
Nu am nici un story in cap tongue.gif

Deci e o ea si deja a ghicit cineva , inseamna ca nu mai trebuie sa caut thumb_yello.gif mwah1.gif

Masca de Aur
A ghicit,da nu stiu ce tre"sa fac?Mihai valideaza raspunsul sau cum....sint o masca cam prostuta rolleyes.gif
Masca de Aur
Nimeni nu ma mai baga in seama? hh.gif
cameron
Da-ne cifrul de la seiful unde te ascunzi..
dificilaold
Eu cred ca a inghitit biletul pe care a scis cifrul si acum are crampe si ar vrea o ciocolata wub.gif
cameron
las-ca..apare mihai..si il iau la intrebari pe el..
dificilaold
Io cred ca Mihai a sters-o cu masca...cu mascata vreau sa zic... rofl.gif
genicon
Ok... daca nu e un EL (deci Ghost) inseamna ca e o fata... deci Carmi. Insa... s-a zis asta dinainte... sad.gif
cameron
Bey..nimic nu stiti! Eu am fost masca de 2 ori consecutiv. Ete asa sa va incurc!! devil.gif
genicon
/me = confused hh.gif Am sa-mi trag un glont in cap... si-am sa fac o gaura... Plec sa prind fluturi cu damigeana thumb_yello.gif
dificilaold
Da unde-i masca?ca picai si eu la spartul targului.Geni lasa damigeana ca pacat de ea....fluturi am vazut eu,da e aglomeratie mare la prins.... rofl.gif
Mihai
Masca a fost Dificila si... Dificila a fost Masca rofl.gif spoton.gif

In curand o noua Masca... pregatiti-va intrebarile! ph34r.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.