Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[Ghiceste] Masca De Aur
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Michelle
Ce ti-a placut in seara asta?
exergy33
Marduk ...
Data'q
Ce îngheţată preferi?
Câte ţări europene ai vizitat până acum?
Masca de Aur
QUOTE(Michelle @ 9 Jul 2011, 11:04 PM) *
Ce ti-a placut in seara asta?


Plimbarea prin centru.
Masca de Aur
QUOTE(exergy33 @ 10 Jul 2011, 11:05 AM) *
Marduk ...


Nu
Masca de Aur
QUOTE(Data'q @ 25 Jul 2011, 08:12 AM) *
Ce îngheţată preferi?
Câte ţări europene ai vizitat până acum?


Nu am o inghetata preferata, mananc orice wink.gif

Nu asa de multe, dar am de gand sa recuperez.
dascalita
Masca, mascuta, daca esti draguta,
Spune-n graba mare,
Ai fumat sau fumezi oare?






PS. Din ciclul "Vrabia Mihai Viteazu'..."
Masca de Aur
Da, fumez rofl.gif

P.S: Esti geniala ! mwah1.gif
Felina
vad o floare la un colt
sa fie roz sau sa fie... roz? tongue.gif
dascalita
Mascuta draguta, dar ce cafeluta
Savurezi de dimineata la tigara lunguiatza?



PS. A aparut cafeaua...roz?
Elena Z
Azi savurez un 3 in 1 wink.gif mwah1.gif sorry.gif pash.gif
Felina
woot_jump.gif
Elena Z
Feli, ce m-a dat de gol, P.S: de la final sau fraza "esti geniala" ? rofl.gif mwah1.gif
dascalita
QUOTE(Masca de Aur @ 9 Jul 2011, 11:54 PM) *
Ce intrebare grea rofl.gif de parca nu ai stii rolleyes.gif

Destul de des devil.gif

Eu am avut banuieli de aici si de la vre-o 3 telecomenzi...

Felicitari Felinei, este cea mai tare la deductii!

Felicitari mascutei thumb_yello.gif ce ne-a tinut in suspans toata vara!

PS. ...scuze pentru culoarea rosie, defectiune profesionala!
Elena Z
Dasca, e buna cumloare rosie, se asorteaza cu rosu meu din cap rofl.gif si chiar imi prinde bine, ca is varza cu gramatica, nu am stiut gramatica nici in generala, si nu o stiu nici acu ! Germana asta mi-a dat peste cap toti neuronii sorry.gif Cand te plicti asa rau, poti daca vrei sa ma mai corectezi, ca io una sa stii ca nu ma supar ! Ar trebui sa fiu chiar nebuna sa ma supar, iar eu una nu sunt nebuna, eu numa fac pe nebuna wink.gif ca daca as fii cu adevarat nebuna, as fii inchisa la nebunii, si nu as fii libera la mare cum sunt acum mwah1.gif rofl.gif
Felina
QUOTE(Floare roza de colt @ 22 Sep 2011, 12:10 PM) *
Feli, ce m-a dat de gol, P.S: de la final sau fraza "esti geniala" ? rofl.gif mwah1.gif



banuiala mea a inceput de la

Da mult de tot.

Nu, inca nu am.


In prima propozitie nu ai pus virgula, dar ai pus la a doua. Propozitiile sunt de acelasi tip, dar autorul oscileaza intre scriere corecta si incorecta pe acelasi tip de problema. Asta nu fac pe aici decat doua persoane care scriu mai mult si care m-am gandit eu ca ar fi interesate de jocul asta.

Dupa care raspunsul catre Data'q m-a facut sa te banuiesc pe tine mai tare, asa, dupa indrazneala, dar am luat in calcul si ipoteza ca masca sa disimuleze, sa se foloseasca de un comportament deosebit de personalitatea purtatorului.


Plimbarea prin centru. m-a dus cu gandul exact la tine. Esti singura de pe aici pentru care plimbarea prin centru e ceva demn de mentionat. In ultima ta postare din jurnal povestisesi despre ea smile.gif

Urmatoarele raspunsuri si emoticoanele folosite mi-au intarit convingerea ca e vorba de tine rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.