Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[Ghiceste] Masca De Aur
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
flori
Masca draga spune te rog, ai deja mostenitori? Citi?
Masca de Aur
Imi place, cum sa nu? Dar ma lasa putin trist(a):
- prefer sa simt timpul pe pielea mea, nu sa port manusi
- muguri durerosi - eu mugurii ii vad ca pe niste oua de primavara, clocite fara graba sub omat
- grabiti sa iubim, asta-mi place foarte mult
- frumosi la suflet si la minte wink.gif

Nope, not Tear! nonono.gif

Flori, mostenitori am, familia, dar odrasle nu. Nu inca!...
n'ai-b'ai
eu zic ca esti exergy 33 tongue.gif

edit: ba nu esti, acum am vazut smile.gif

care e prajitura ta preferata?
Kristin
Michelle ?

Kitty
ai poze pe han?
Masca de Aur
Imi plac placintele, dar nu cred ca intra la prajituri, nu? Crema de zahar ars imi place foarte mult. drool.gif

Nu, nici Michelle.

Da, am vreo cateva poze pe han, dar nu multe.
n'ai-b'ai
na ca am dat o cautare pe Han dupa crema de zahar ars si am gasit urmatorii fani declarati:

gabitza ^, LINICA, mutulica, N.V., Lotte, Olaf, Serenity, Marcus, Aramis, Vegas 2000, Figaro, mimi, Felina, sunny26, Mistinguett, alysoft2003

intrebarea e urmatoarea: daca ai avea o singura portie de crema de zahar ars, cu cine din aceasta lista ai accepta s-o imparti? jamie.gif
Kitty
Am luat pozele la puricat, da' m-am plictisit repede ca le mai puricasem o data pe la inceputul zilelor mele pe han. Tind sa cred ca nu am prea vorbit noi doua si de aceea nu am cum sa te ghices. Mascutza, bafta in continuare la aburit! Io ma retrag... hug.gif
Cucu Mucu
Nico?
Masca de Aur
Hai sa va ajut putin, chiar daca n-ar trebui.

N'ai-b'ai, as imparti-o cu toti, dar sa stii ca nu ma aflu in acea lista, o lingurita pentru fiecare. ohyeah.gif
Si nici nu cred ca am mai spus vreodata pe han ca-mi place crema de zahar ars.

Kitty, don't give up!... Sa stii ca ma poti vedea in o poza sau doua postate acum mai putin de o luna...
Asa-i, nu prea am vorbit noi, dar nu conteaza, apar aproape in fiecare zi pe han.

Nici Nico!
Dea
te joci pe han? smile.gif
n'ai-b'ai
nici n-am zis ca esti in lista, am pus intrebarea in ideea ca daca aflu cu care din ei te-ai imprietenit mai tare poate gasesc niscaiva indicii in jurnalele lor smile.gif


Kristin
Masca, ai terminat o facultate ? Ca tot omu´?
Fantasee
"La placinte inainte, la razboi inapoi!" dupa cum zice inteleapta vorba de adancita contemplare intr-ale povestilor: mascuta draga, am sa-ti tund mustatile. Pofta-n cui ca nu-i de saga, ai ametit o lume-ntreaga! Iar placinte nu primesti, pan' nu spui cine esti.

harhar.gif
n'ai-b'ai
cred ca de la un moment dat devine frustrant sa vezi ca nu te recunoaste nimeni, dar nu-ti fie teama ca nu ne dam batuti hug.gif

Kitty
DeeDee biggrin.gif gotcha ya tongue.gif
Titus Herbert
imi si inchipui ce frunzareala e prin topicul de poze, acum laugh.gif
n'ai-b'ai
huh, stati sa va scap de-o oboseala smile.gif
lista no.2:

StandDuPp
DeeDee
Mothman
Cipdecip
Colimator
Blakut
Olaf

Kristin
Bre, da Masca asta e Masca sau Masc ?
Titus Herbert
daca ultima lista e buna, in sensul ca se gaseste M printre personajele de acolo, sunt sanse mari sa fie Masc(at) laugh.gif
Kristin
Colimator ?
tikky
contraste?
n'ai-b'ai
Contraste are jurnal
Olaf
Titus Herbert
rofl.gif <--
razi Masc(a)?
tikky
huh.gif
Masca de Aur
Ma joc Dea, ma joc, cand intru pe han ori ma joc, ori citesc, arareori mai scriu ceva.
Kristin, acum ma chinui sa fac o facultate, dar ma tem ca nici la jumatate nu am ajuns. unsure.gif

rofl.gif Rad cu cea mai mare pofta, Titus, si nu e deloc frustrant, n'ai-b'ai. Si am mai intrat si pe la jurnale.

Nu sunt nici pe lista numarul 2, nu sunt nici Contraste, nici Colimator.
Nu va spun daca sunt Masca sau Masc, dar va spun ori cautati adanc in topicul cu poze ori cautati in alta parte si sigur veti gasi... Pot sa va ajut mai mult de atat ?...
Kristin
Mascuta, ai participat la concursul de creatie ? Sau ai votat concurentii de acolo ?
Kitty
nu mi-ai raspuns mie...Deedee esti, ai toate conditiile sa fii deedee harhar.gif
Daca nu, esti Dea si gata, am ghicit?
n'ai-b'ai
da ai zis ca n-ai jurnal pe Han si ca apari intr-una din pozele postate acum mai putin de o luna ... hmm.gif
Kristin
Data´q ?
Masca de Aur
Da, Kristin, Data'q sunt... ohyeah.gif In sfarsit pot scrie cum stiu eu a scrie... Ai cautat poze, nu? Zi-mi cum ai ajuns la aceasta presupunere...

Ma joc cu imagini si conventii si mai scriu din cand in cand prin jurnalul bucataresei noastre... Da, am ceva par alb, chiar daca sunt in anul doi la Facultate... Alte nelamuriri? Si nu, nu port fuste... wink.gif
Kristin
Wow, am ghicit !

Nu am cautat prin poze. M-am uitat la fotografiile alb-negru, care imi plac si mie mult. Am incercat sa vad cine nu are jurnal si ... am dedus.

Dar sincer, e greu sa gandesti "out of the box". Adica, eu am crezut pana nu demult ca porti fusta smile.gif)

FELICITARI ! Ne-ai bagat pe toti intr-o ceata alb-negru de nu-i adevarat ! thumb_yello.gif
Kristin
Si inca ceva: ai spus ca intri aproape zilnic pe forum. Ti-am remarcat avatarul de fiecare data, asta insemnand ca ai "sarit in ochi". Si asta m-a facut sa te ghicesc.
Kitty
Auzi, da' tu nu te-ai simtit "nu-sh cum" cand toti te confundau cu fete? smile.gif)
Si m-ai mintit, pt ca ai zis ca nu am vorbit, da' din cate imi aduc aminte am facut, nu o data, echipa buna la conventie, in plus cred ca am si id-ul tau de IM... Pe cat de natural(a) ai parut pe atat de bun ai fost, felicitari!
Data'q
Pe han NU am vrut sa sar in ochi nimanui, si se pare ca am reusit... Bravo Kristin!...
Da, Kitty, ai id-ul meu de YM, dar am vorbit noi oare?... Si nu, chiar ma bucuram de confuzia voastra: nu eu sunt cel care nu stie sa interpreteze raspunsurile mascutei... wink.gif

Next mask, please... Unde-i Mihai ??? unsure.gif
n'ai-b'ai
da stiu ca ne-ai dat ceva de furca, multumim pentru jocul frumos laugh.gif
Titus Herbert
Vad o masca! mellow.gif
Asa ca pentru intampinare:
fumezi, Masca neanuntata? rofl.gif
Kitty
Ce masca? unde? cum? online?
Titus Herbert
mellow.gif era aseara, sunt sigura. nu am vedenii rofl.gif
Kitty
esti sigurAAA???? habar n-aveam ca esti o EA tongue.gif
Legat de masca, cred ca trebuie anuntat intai de Mihai si apoi dam cu zaru...nu-sh, asa cred.
Titus Herbert
laugh.gif
Da, stiu ca trebuie anuntata, poate intrase sa faca asta, dar s-a speriat de postul meu. tongue.gif
Mihai
In foarte scurt timp o noua Masca! jamie.gif
Masca de Aur
Si iata-ma ca am aparut, asteptand intrebarile voastre smile.gif
Kitty
Ai idee daca Mihai alege mastile din avatar dupa cum i se pare lui persoana? laugh.gif
Kristin
Masca, ce limbi straine vorbesti ?
Mihai
QUOTE (Kitty @ 22 Sep 2006, 10:16 AM)
Ai idee daca Mihai alege mastile din avatar dupa cum i se pare lui persoana? laugh.gif

laugh.gif Nu, sunt alese aleator... smile.gif
Kitty
Ce bine, chiar ma gandeam ca iar nu cunosc nicio masca asa: wacko.gif
Dea
Masca draga, ploua acum in orasul in care te afli?
Data'q
Mascuta, cum iti ingrijesti unghiutele? unsure.gif
Kitty
mascuta, motocicleta sau titiu, ce preferi?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.