Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Parole
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Mrs. Rogers
QUOTE (Fantasee @ 21 Dec 2006, 09:59 PM)
Obişnuiam să folosesc expresii īn paleoslavă, dar niciodată mai mult de zece caractere. laugh.gif

Asa-i ca glumesti ? rolleyes.gif
yronick
Cla, ai uitat sa-ti lasi numaru de telefon rofl.gif

Mai pe bune, aste chiar sunt parolele mele. Hai sa ne delogam amandoi deodata si sa facem putin schimb de conturi. Ce zici? e 15.07, la si 10 e bine?

editez

Cla, nu e asta parola, gandeste-te mai bine, ca am incercat si nu merge.
Cla
Pai īncearca la noapte cānd īs dezlogat wink.gif
Īti dau dreptul sa scrii niste prostii īn numele meu smile.gif
Data'q
Să vedem... hmm.gif Un număr de telefon foarte vechi, trăiri, un nume de film, altul de un personaj tare drag mi-e dintr-o carte la fel de dragă... wub.gif
Un exemplu vreţi? Bine, uite: cuvāntul "bucurie" l-am folosit la finele anului trecut... biggrin.gif Dacă nu ştiţi unde, tot degeaba... Şi oricum facultatea m-a īnvăţat (obişnuit) să le schimb des, că la ei chiar se impune aşa ceva... rolleyes.gif

De ce simt că vorbesc singur īn topicul ăsta? blink.gif Oi fi ultimul om cu parole pe lumea asta... laugh.gif
Fantasee
QUOTE (toxic @ 21 Dec 2006, 09:37 PM)
Asa-i ca glumesti ? rolleyes.gif

Deci ... nu. laugh.gif
Afrodita
Ohhh da biggrin.gif Parole...

Prima parola a mea a fost 'germania' , pe care o dadeam oricui imi cerea e-mailul, ca io stiam ca fara parola nu poate omul sa foloseasca mailu sa-mi trimita mesaje rofl.gif Da, asa de blonda eram intr-ale calculatoarelor si netului biggrin.gif

Apoi am avut parole ca: darius, stefan cel mare, mihai viteazul, prostu satului, p3wl4m34, futemas, fuckyaall, zile de nastere, filedinpoveste si tot felul de idiotenii. Tineam - si inca mai tin minte - exact fiecare cont ce parola avea...

Acum am ajuns sa folosesc vreo 3 parole, dintre care una e foarte larg raspandita in 80% din conturile mele de pe net biggrin.gif E formata din: numarul echivalent unei initiale dragi mie (evident, echivalentul este luat dintr-un cod propriu si personal tongue.gif), ziua mea de nastere si un numar dublu ce reprezinta alte 2 zile de nastere (ce sa le fac io daca s-au nascut in aceeasi zi? blink.gif ) ...Deci 6 cifre biggrin.gif

Si n-am telefon acuma si nici adresa rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.