Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Connex Are 3 Mil Utilizatori...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Telefonie fixa si mobila - GSM
GExGE
Connex are 3 mil utilizatori...

Dar ceilalti operatori de telefonie mobila ?
AIWA
Dialogul se apropie de 3 mil dar cred ca mai are de asteptat cam 6 luni!
Cosmorom cica vor sa-l inchida iar de Zapp...nu se pot spune multe!
genicon
Hehehe... tatal meu e pe Cosmorom. Ce o sa mai sufere... biggrin.gif
Si, in ciuda celor 3 mil. de utilizatori pe car ii are Connex-ul... al naibi sa fiu eu de nu 90% dintre cunoscutii mei sunt pe Orange... sad.gif mad.gif
Arktu
Anticonnex 4EVER
GExGE
Abonament Orange Rulz si Connex Go Rluz (ca poate vrea cineva sa ma sune pe Connex ... ca eu nu sun pe nimeni de pe Connex, ca nu prea am pe cine).

unul
QUOTE
Connex are 3 mil utilizatori...


3 mil. + 1 biggrin.gif

krayzee
din cate stiu eu orange a "implinit" 3 milioane de utilizatori inaintea connexului (cu putina vreme dar totusi inainte smile.gif )

cat despre cosmorom, de multe vreme se spune de el ca vor sa-l inchida, reprezentantele Cosmorom au disparut aproape de peste tot, si totusi ...
cubanezu
fratilor,connexu e cel mai tare. a facut 3 milioane de utilizatori inainte de orange. cat dspre cosmorom nu cred k mai e nimik de spus. mor incet, da' sigur. zapp are potential, da dak iti iei zapp tot tre' sa ai si un mobil ormal p connex ca nu te suna nimeni asa. si eu am fost suparat knd au scos kamaradu' cent, da am reusit sa-l vand repede cu 1,2 milioane.cel care l-a luat a mai vorbit si el un weekend si gata. si cu faza cu 3 secunde m-au suparat, e sooper marfa, da' au trebuit s-o scoata ca toata lumea vorbea asa(mie kiar imi placea-devenisem xpert). oricum, viitorul suna bine.
florinb
legat de faza cu n-?pe milioane de utilizatori:
sunt tare curios daca miliaoanele de utilizatori reprezinta numerele active din retea sau totalitatea celor alocate de la inceput. spun asta gandindu-ma la faptul ca eu personal am doua cartele go expirate plus alte doua abonamente la care am renuntat, toate numerele acestea fiind in prezent nealocate. dar sunt sigur ca fac parte din cele 3 milioane.

oricum, nu cred ca numarul de utilizatori activi depaseste 1,5 milioane. nici la, nici la ...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.