Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Counter-strike
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
SSonic
Io joc mai nou CS pe net , pe linkmania.arad.ro si linkmania.arad.ro:28015 biggrin.gif

Mi-am facut un clan <-XS-> asa ca daca cineva de aici stie CS ii propun un chalange sau chiar mai bine daca are un clan ii propun un war ph34r.gif
SSonic
Ce multi pasionati de CS is pe aiaci dry.gif
dr.agy
Pasionat nu sunt, insa il joc de placere cand n-am ce face biggrin.gif
Sandman
Pentru mine e un fel de meserie, am clan (BlueZone Team), suntem inscrisi in PGL (www.counter-strike.ro) ... bla bla bla...
SSonic
Pai fratilor dati-ne chalange , dar uitati-va la calendar mai intai sa nu ne supra solicitati biggrin.gif , facem un mic 5 vs 5 tongue.gif
Clanul se numeste XS , <-XS-> , eXceS ,sti tu de ce iti zic toate variantele wink.gif
Da chalange pe linkmania.arad.ro:28015 plz , pe altele nu putem juca , sorry (probleme cu lentecy , si cu contorizarea , $ mad.gif ) Rds ce sa ii faci tongue.gif

Daca vrea vreunul dintre voi sa joace online este binevenit pe linkmania.arad.ro

A mai ceva , in clanbase ziceam , in caz ca nu ai priceput , ma gandesc ca daca sunteti in PGL sunteti si in clanbse , apropo noi suntem incepatori asa ca go easy on us !
necromanc
Salut SSonic !

Din pacate nu mai joc CS de mult timp.Odata aveam si eu clanul meu si eram expertz wink.gif , dar cu timpul fiecare si-a vazut de treburile sale si ne-am lasat de CS.

Cauta pe net ca sunt pagini cu servere de CS si vorbeste cu cei de acolo si va aranjati scurt si simplu un CHALANGE !
SSonic
Io folosesc forumul de la clanbse pt. chalange , si am si cateva echipe pe care le stiu membrii personal biggrin.gif
asa ca ii destul de usor sa bagi un chalange biggrin.gif
ypsilonalpha
Macar de-ar aparea odata CounterStrike 2.0, din cite am auzit o sa aiba o componenta singleplayer mai "consistenta" ... poate atrage noi adepti cu ocazia asta (intre care si eu smile.gif ).
SSonic
Ala se numeste CS:SZ , adica Counter-Strike Condition-Zero !
O sa fie super misto jocul .. dar sa nu uitam de Half-Life 2 !!!! 30.gif
ypsilonalpha
Pai da, de Condition Zero ziceam. Iar Half-Life 2 zice-se ca o sa apara pe 30 septembrie 2003 (yeee!), surpriza maxima pentru mine, care-s obisnuit cu termene de genul "when it's done" (a la Doom 3 sau Duke Nukem Forever).
The Spider
ohmy.gif Mie unu imi place CounterStrike-ul si de aia vreau HARTA ICE WORLD, DACA SE POATE, BINEINTELES!
Ma poate ajuta cinevA?
DACA DA, dati un tel la atrandafir2002@k.ro si trimeteti-mi si mie harta, DACA NU, nu sunteti de treaba si...(ma plictisecsc discutiile lungi)...nu va place CS-ul!
PLEASE, CONTACT ME?
MULȚAM FAIN! tongue.gif
SSonic
Pai , fy_icewrold se numeste si o ai in diru tau CS biggrin.gif

Aiuritule 6.gif
SSonic
Sandman acuma ne inscriem si noi in PGL biggrin.gif

De sezonul viitor, speram sub clanul -MtG- (More than Gods)

Poate Poate tongue.gif

Auzi daca tot esti in PGL poate imi povestesti si mie o data cum ii pe acolo si unde o sa intram noi daca ne inscriem in divizia C sau cum ?
Copernic
Salve Ssonic!

Auzit-ai matale de r@m clan?
Intra pe ram.rdsnet.ro si vei descoperi adevaratele clanuri de camper-strike, in desfasurarea frenetica de postari, deja devenite traditie prin magnitudinea si promptitudinea lor.

Eu sunt din clanul [ReD], iar daca intri pe noul server de cs-warcraft un superelf te va intampina la chalengeul tau. insa ma tem ca nu te va tine cureaua... tongue.gif

Apropos...in interesul unei cooperari de durata/perspectiva asupra cs-ului, da-mi un mail la aveneo@yahoo.com, pentru ca sa mai cetuit si noi d-ale noastre. Pe yahoo.messenger intru cu nickul << copernic_the_wise >>.


Martorul headshotului!
----------
AVE!
----------
Hamleet
Haaaa...CS?
Am jucat 2 ani CS si imi placea mult. Nu am fost super, genul: 55 fraguri si 1 death
La un moment dat ne-am facut si clan care se numea Rgm27ZBV...Sven Hassel... laugh.gif
Am facut si site dar la un moment dat ne-am plictisit si am lasat-o moarta.
Ma miram cand jucam pe diverse servere, cum se mai injurau aia acolo si se amenintau cu batai sau mai stiu eu blink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.