Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistul Lunii Septembrie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Forumistul Lunii
Mihai
Incep nominalizarile pentru Forumistul lunii septembrie! spoton.gif

Asadar, va invit sa nominalizati trei membri pentru Forumistul Lunii Septembrie; primul va avea 3 puncte, al doilea 2 puncte, iar ultimul (dar nu cel din urma ) un punct.

Premiul lunii consta intr-un abonament pe 3 luni la revista 'Internet-Magazin'.

Nu va puteti vota pe voi insiva, puteti vota o singura data, nu puteti nominaliza acelasi membru pentru doua locuri, nici Ancuta si nici eu nu participam la concurs.

Mult succes! thumb_yello.gif
Catalin
Sa incep eu...

Luna asta mi-am dat seama ca cunosc de mult trei dintre forumisti:

1. Atta
2. Colectionara
3. Motzart

Daca ar fi posibil, le-as acorda cite 2 pcte fiecaruia. Daca Mihai nu e de acord, ramine ordinea de mai sus.
dificilaold
1.Omu"Bun
2.Cameron
3.Diana Maria
marky
1. Cameron
2. Menthoru'
3. Afrodita
Afrodita
1.Genicon
2.Black Ice
3.Death-rose
Iar pe restul promit sa-i pup mai mult la urmatoarea intalnire rofl.gif 31.gif
genicon
1. Afrodita
2. Cain
3. ufff... cati sunteti, fratilor! biggrin.gif aaaa... menthoru biggrin.gif
black ice
1. afro
2. geni
3. valheru
menthoru'
1. Afrodita ( pentru cat s-a zbatut pentru INTALNIRE )
2. Genicon ( pentru cat se zbate sa anime forumul de muzica )
3. Cameron ( sufletul BUN al HANULUI )
Rose
1. cameron
2. afro
3. black ice
Figaro
1. afrodita
2. marky
3. catalin

smile.gif
Ares
1. Menthoru'
2. Afrodita
3. Cameron

biggrin.gif
Sagitarius
Afrodita
Cameron
Menthoru'
wink.gif
allexa
Cameron
Omu' Bun
Vegas
thumb_yello.gif
Vegas2002
CAMERON
DIANA-MARIA
GHOST
Gabriel
1. afrodita 3 p (pentru ca a organizat prima intalnire din istoria Hanului...si a tras cu dintii...dandu-ne tuturor o lectie)
2. cameron 2 p (pentru gandurile ei ,expuse pe al sau jurnal ...dar si pentru pozele de la intalnire)
3. colectionara 1 p (pentru probabil cel mai frumos subiect din istoria Hanului...referitor la acel ceva din filme)

Pacat ca nu justificati si voi voturile !
vermeer
1. cameron
2. genicon
3. diana-maria
SORIN
1. Afrodita ( pentru ca in ciuda chinurilor suportate de la mine, a facut fata wink.gif ).

2. Cain ( pentru ca e mai zapacit ca mine tongue.gif ).

3. Om' Bun ( pentru ca e mai Bun decat apare thumb_yello.gif ).

Urmatorul ar fi Ghost, ca si asta-i plecat de acasa mai de mult...crabi are-n cap, Craaaaaabi rofl.gif

Sorin.
secunda
cain - pentru ca e ironic biggrin.gif
genicon - pentru ca e hazliu smile.gif
hamleet - e baiat finut rolleyes.gif
OMU'BUN
Lilith - 3 puncte - pentru ca e o fata modesta, buna, uneori coplesita de ganduri foarte triste!...
Sorin - 2 puncte - pentru ca a decis sa faca un gest frumos pentru forumisti, inca din septembrie (iar in octombrie a iesit la iveala ) Sorine, esti un baiat cum ar trebui sa fie multi dintre romani! Meriti mai multe puncte, dar intai "tristetea"...
dificila - 1 punct - imi place cum scrie...

Pentru luna viitoare imi propun sa votez pe Cameron in primul rand, pentru prestatiile de la pub!

P.S. - Mie mi se pare un pic cam mare suflu de influenta din luna octombrie, si propun sa se inceapa cu voturile din 20 ale lunii respective, si pana la final...
Antont
1. Sorin
2. Cain
3. Figaro
Diana-Maria
1.Dificila: are un mod de a privi lucrurile care ma uimeste si care ma incita...plus talent scriitoricesc.
2.Cameron: condei bun,umor si bun-simt.
3.Omu Bun -chit ca ne mai "polemizam" , e un adversar pe cinste.
RoXie
1.Dificila pt ca am citit cam tot ce a scris in jurnal si m-a lasat cu un gust dulce-amarui,insa mi-a placut modul in care vede lucrurile,destul de asemanator cu al meu..
2.Diana-Maria pt ca imi place cum scrie si CE scrie shifty.gif
3.Genicon pt umorul si bunadispozitia lui,pt ca se pricepe la muzica..e amuzant. tongue.gif
Mihai
Prin PM, am primit de la Cocor nominalizarile pentru forumistul lunii. Astfel:

DeathRose - 3 puncte
Dificila - 2 puncte
Cameron - 1 punct
Petru
Catalin, 3 puncte;
Copernic, 2 puncte;
RoXie, 1 punct
motzart
..ma bag si eu p-aci si zic:
afrodita-3p-nici nu mai e nevoie sa spun de ce..
cameron-2p-a fost singura cu ceva foto la ea...nu conteaza ca era telefon..
catalin-1p-a fost singuru cry.gif care si-a adus aminte si de mine
Copernic
Inaltul juriu de Casatie al Hanului proclama azi 11 octombrie 2003, de sine statator si neviciat, ca in conformitate cu cerintele si legile societatii forumistice, urmatorii admisi sa fie adusi in fata. Eo ipso, sunt catalogati drept candidati admisi:

1. Omu' Bun. ( este veteran de Han)
2. Figaro. (om ajuns la o etate)
3. Radu Hincu. (cea mai apriga opozitie democratica)

Inaltul juriu ar fi admis si pe numita Afrodita, insa, tinand, cont invariabil si obiectiv de faptul ca a mai fost onorata cu titulatura de "Forumist al Lunii", titulatura atare se va inmana celui care nu a mai fost trecut pe podiumul forumistilor lunii. De asemenea se are in vedere si faptul ca, nefiind invitat la intalnirea dintre membrii Hanului, Juriul s-a simtit un pic ofensat... wink.gif

In alta ordine de idei, in prezenta sedinta extraordinara Juriul declara incheiate dezbaterile, voturile numarate, avizate si admise, iar sesiunea de votare inchisa.
-----------------------------------------------
Pe viitor, fireste, sesiunea se va comporta dupa cum urmeaza. Datorita aportului deosebit si al ingeniozitatii cu care natura la investit si primenit, tinand cont, totodata, de rolul sau mediatic si consular, catre domnul Copernic vor merge toate voturile, alaturi de o strangere de mane prieteneasca. Astfel, se vor putea declara urmatoarele, ca atare:

1. Copernic.
2. Copernicus.
3. Copernic I cel Intelept.

Acestea fiind zise, grefierul sef este rugat sa intervina pentru colectarea celor redactate pana acum pentru o buna pastrare a notarilor luate de grefier in arhiva Tribunalului de la Han, iar Inaltul juriu de Casatie paraseste sedinta prin formula de incheiere specifica: "Sedinta s-a incheiat."

--------------
I RULL! 8.gif
--------------
AVE!
-------
.'.
Copernic
QUOTE (Petru @ Oct 10 2003, 11:11 AM)
Catalin, 3 puncte;
Copernic, 2 puncte;(si acesta este doar inceputul shifty.gif)
RoXie, 1 punct

In sfarsit, dupa lungi si aprigi mediatizari, membrul de onoare -Petru-, fara indoiala, a sustinut si cauza subsemnatului. Ferice de Petru cel care a ales corect. A fi PUR inseamna a fi mai mult decat om fata de tine insuti, ci a fi om pentru umanitate, fata de semenii tai.
Va multumesc domnule Petru pentru sustinere.

-------
AVE!
-------
.'.
AIWA
Afrodita
Cameron
CAIN
Aggelos
3 puncte :diana-maria
2 puncte :copernic
1 punct :sorin
cameron
1. Colectionara
2. Diana Maria
3. Dificila
Copernic
QUOTE (Aggelos @ Oct 11 2003, 03:42 PM)
3 puncte :diana-maria
2 puncte :copernic
1 punct :sorin

Va multumesc pentru sustinere draga Aggelos. spoton.gif
Pana acum ma tin bine cu 4 puncte. Mai ca-mi vine sa dansez. 41.gif
Toate cele bune.

------
AVE!
------
.'.
bdl
1 afrodita
2 cameron
3 carmi
spoton.gif
colectionara
Mi-a fost destul de greu sa alcatuiesc o ierarhie, mai ales ca din pacate sunt destui pe care inca nu i-am citit, dar pana la urma, bazat pe topicurile in care "activez" eu mai mult.. si pe jurnale, iata ce a iesit:
1. cameron
2. black ice
3. Rose
atta
io... cu fetele:

1. cameron
2. rose
3. secunda
Anjin
1. Cameron wub.gif
2.Rose
3.Black Ice
cameron
Anjin> merci..my love 32.gif
Soarele
ma voi alatura si eu celor care au votat cameron. woot_jump.gif
Mihai
Multumim pentru nominalizare, insa pentru a o putea valida trebuie sa nominalizezi 3 persoane. smile.gif
Mihai
Concursul ia sfarsit maine, la ora 20:00; cei care nu trimis nominalizarile sunt invitati sa o faca acum. smile.gif
Iarina
Colectionara
Cameron
Figaro
Valheru
cameron
colectionara
iarina
Soarele
M-am prins si eu de faza, destul de greu da' m-am prins!
Asadar: cameron, afrodita si figaro.

Sper ca de data asta am facut ce trebuia! tongue.gif
OMU'BUN
Ia ui-te ce Soare frumos!... Si ce bine seamana cu Afrodita??? Sunteti gemeni?!? laugh.gif
Mihai
Nominalizarile au luat sfarsit.
In curand anunt rezultatele. smile.gif
Mihai
Asadar, clasamentul final:

Locul 1 user posted image : Cameron, 49 puncte => Forumista Lunii Septembrie

Locul 2 user posted image : Afrodita, 37 puncte
Locul 3 user posted image : Genicon, 12 puncte
Mentiune 1: Diana Maria si Colectionara, 11 puncte
Mentiune 2: Omu' Bun, 10 puncte
Mentiune 3: Death Rose, Dificila si Cain, 9 puncte

Au mai fost nominalizati, in ordinea punctajului: Menthoru' (7 puncte), Black Ice, Sorin (cate 6 puncte), Catalin, Figaro ( cate 5 puncte), Copernic (4 puncte), Atta, Lilith (cate 3 puncte), marky (2 puncte), Iarina, Secunda, Carmi, RoXie, Vegas2002, Ghost, Valheru, Hamleet, Motzart si Radu Hincu (cate 1 punct).

Asadar, Forumista Lunii Septembrie este Cameron. Felicitari!!!

Noi membri, noi nominalizati (poate cei multi de pana acum) si cele mai mari punctaje pana acum. Va multumesc!
Felicitari asadar tuturor membrilor, le multumesc pentru participarea la discutiile din cadrul Hanului si ii astept la concursul 'Forumistul Lunii Octombrie'. spoton.gif

Daca credeti ca a aparut vreo eroare la calcularea voturilor, trimiteti un PM si rezolvam!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.