Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Va Plac Sau Nu
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Vedete si anti-Vedete
Pagini: 1, 2
Soarele
Mi-am intrebat cunoscutii despre acest subiect si am obtinut o mare variatie in ceea ce priveste preferintele rofl.gif ...sper sa nu enrevez pe nimeni cu acest topic asa ca va invit sa va spuneti parerea cool.gif
kristina
Nu ma uit la televizor decat foarte putin si atunci in treacat. Nu mai stiu cine se perinda prin fata telespectatorilor cu aere de vedeta. Stiu ca nu-mi place Andreea Marin. Mi se pare o ipocrita.
cameron
Nu-mi place Mircea Radu mad.gif
Ca nu-mi place!
Figaro
Andreea Merin si Andreea Rai Ku, Mihaela Tatulici si Bebitza, Mircea Radu cel Batran, Andrei Jorje, Badea Mircea si Foreste.
Ares
Ma simt obligat sa subscriu la lista lui Figaro, adaugand Raluka Moyanu', uneori Dan Negru (ca tot chinuie animale si telespectatori), tovarashu' Paunescu' ca a transformat Realitatea TV in albie de porci (la propriu sad.gif )... Si cred ca pot sa lungesc lista, dar nu are rost... mad.gif
genicon
Imi place foarte mult Teo. Mi-a placut Andrei Gheorghe, mi-a placut in "tinerete" Calinescu...
Nu imi plac cei din lista lui Figaro si... nu o suport pe inlocuitoarea Andreei Raicu tongue.gif
nop
Mie imi place Marius Tuca si emisiunile pe care le face (cele pe care le mai prind, wink.gif).
allexa
Horia Brenciu si Andreea Marin 50.gif
adypres
MIRCEA DINESCU - sa nu-l vad, sa nu-l aud. Parca nici conceptiile mele nu sunt normale, dar ale lui intrec orice limita.
vermeer
Lista lui Figaro e aproape completa. Dar parca l-as scoate de acolo pe Bebe...
Soarele
O sa zic si eu parerea mea.
Pai, ii displac pe cei din lista lui Figaro si as mai adauga si Iantu, Cove, alessandra storcescu si Radu Cosmaru. In schimb imi plac cei doi carcotasi si Andreea Esca, nu ca om ci ca prezentatoare(mi se pare cea mai buna).
Sagitarius
Nu-mi plac multi...nu-i pot eumera ;dar imi plac:Carcotasii,Grupul Divertis,Virgil Iantu,Teo...si lista ar putea continua wink.gif
katia
imi displac profund monica barladeanu, liana stanciu, si multi dintre cei amintiti mai sus. ii admir pe marius tuca si pe gabriela vranceanu firea.
Aggelos
Imi plac: Marius Tuca ca atinge punctele sensibile ale chestiunilor cotidiene si spune lucrurilor pe nume ... Andrei Gheorghe pentru ca nu se ascunde si nu ii e frica de nimic ... Andrea Esca ca e profesionista in cea ce face ... Carcotasii ( dar fara umpluturi ) ... Calinescu pentru ca mi se pare ca este una dintre cele mai inteligente persoane ale televiziunii ... Tanarul de la evenimentul zilei care avea o emisiune la Prima tv " reporter incognito " ( mereu ii uit numele sad.gif )

Nu imi plac: Mircea Radu, Virgin Iantu, Dan Negru, Andrea Marin, Mihaela Radulescu, Oreste, "Nasul", toti din serialul "La bloc
", Andreea Raicu...
menthoru'
Imi plac: Divertis, Cristian Chivu, Andreea Esca (profesionista), Marius Tuca (interesant), Mircea Lucescu ( profesionist si modest)
Imi displac: Vacanta Mare, M. Radulescu, Akcent, Ozone, Raicu si cel mai mult imi displace ANDREEA MARIN ( f**** bi*** ) prefacuta..., Cristian Tabara si Radu Anton Roman ( 2 little pigs )
Carmi
QUOTE (menthoru' @ Oct 17 2003, 12:08 AM)
Cristian Tabara si Radu Anton Roman ( 2 little pigs )

2 bigger piggs!!! tongue.gif
ypsilonalpha
Da' este ca dadeau bine la Bucataria lui Radu? Grasi si frumosi ... numai buni sa te indemne la dezmaturi culinare. spoton.gif
OMU'BUN
Ma rog, gusturile nu se discuta! Mie, dimpotriva, imi plac foarte mult cei doi - Cristi Tabara - un modest, dupa parerea mea, si cu mult bun simt, si Radu Anton Roman, un ROMAN pe cinste si un extraordinar bucatar. Deasemenea imi mai place si Virgil Iantu, si nu prea inteleg cum poate omul ala sa devina cuiva antipatic?
Nu mi-a placut niciodata Mircea Badea, Oreste, Vacanta Mare si am pendulat pentru Mihaela Radulescu: mi-e antipatica, dar nu pot sa nu-i recunosc prezenta de spirit pe care n-o are orice prezentatoare!...
Divertis si Horatiu Malaele, sunt simpatii de cand au aparut in public!... Ceilalti? Se vede ca Figaro este un fin psiholog. Subscriu si eu la acea lista!...
bufnitza
Majoritatea nu-mi plac, de placut...Circotasii, Divertis(intotdeauna mi-a placut Divertis, cu toate ca acum parca au mai pierdut ceva), Iantu dar nu exagerat, Bebe-- cu toate ca nu mereu.
Si-mi placea Radu Herjeu, ce a prezentat la Antena (aici sint subiectiva putin, pentru ca am un volum de poezii de-ale lui) mi-a placut de el ca om, din ce am auzit despre el.
AIWA
Heh...e greu sa fie toata lumea cu acelasi gust!

Tabara...merge e la sufletelul meu ...e un om deosebit si in life ...nu face caz de vedeta Tabara de la Media Pro

R.A.Roman...Sincer...cu toate ca si eu sint supraponderal(sau cu se zice tehnic la astia obezi ) e ROMAN doar cind e vorba sa faca BANI...NU IMI PLACE NU e UN OM DE CARACTER...Iar emisiunea se misca pe ceva sponsorizari imense! PS NU E BUCATAR!!! A recunoscut acest lucru! (E un fel de Cohen -Bun poet dar nu e cantaret!)

Badea si Oreste 2 PAPAGALI Peste tot unde au fost ....nu au facut multi purici...Cultul personalitatii le BADEA se aseamana cu Nea Nicu raposatu:)

Dsoara smile.gif MARIN...e o vedeta pina in virful unghiilor...la ea totul respira a vedeta Acasa ...nici nu mai calca...ca de ...e bucuresteanca si ...a uitat de unde a plecat! PENIBILA pentru o categorie de varsta ...adulata pina la fanatism de categoria telenuvelistelor!

Divertis si Carcotasii as putea spune sarea si piperul Televiziunii fara ei...lumea ar fi anosta!

In rest...comentariile se impart in functie de ...mentalitati! Unii sint contra Vacantza mare ...altiii pentru!
ETC
cameron
Dan Negru.. Mi-am amintit ca nici pe asta nu-l suport. Nu ii suport ineptiile,..vocea,..fata,.gesturile,..nimic! Si nici Mangusta Dumitrascu nu-mi place,..habar nu am daca mai are vreo emisiune..
Anjin
Imi place mult Teo ca este spontana si Divertis pentru genul lor de umor. Nu le suport ca prezentatoare pe Andrea Raicu si pe Andrea Marin.

Am uitat sa scriu ca-mi plac si Carcotasii...
srazvi
mie-mi plac Badea,Oreste,Teo ,Nadira,Pasarin,Luciu,A.Gheorghe,...
nu-mi plac Costi,Nastase,parlamentarii,ungurii,...
p.s. imi plac f. mult unguroaicele rofl.gif
Arktu
Plac:

Carcotasii
R.A.Roman
Tabara
divertis


Displac:

ag
esca
marin
raduleasca
teo
tuca
vacanta mare
dan negru
mihaela tatu (de 3 ori ... (altceva))


In general nu imi place tv-ul.
Exceptie fac Discovery, Atomic si alte cateva emisiuni si seriale.
Diana-Maria
Nu imi place Raduleasca, Easca... Motivul: parvenite fitoase devenite "vedete"..Cei 2 "mirci"plus Oreste... Dan Negru... Plus aia de prezinta "shompingul "in 5 minute...Nici Daniela Stiorfi... Nici Balan Andreea...
Adriana Vd
hmm.gif nu e prea greu sa ma hotarasc dupa ce am vazut 2 cool huntinguri cu talentatul, artistul, minunea si valoare de moga.Ma intristeaza penibilitatea si ridicolul si multumescu-ti tie Doamne, avem o tara plina ochi de asa ceva.nu inteleg care e talentul lui moga...sa ma lamuresca si pe mine cineva pls...poate stiti voi ceva ce eu nu stiu...Aiurea cum un papagal trist k el shi cu pretentii de mare poet poate fi atat de apreciat...Dk versurile 3(rei?)sud est(??sunt confuza in legatura cu denumirea asta), cream(inchide ochii si viseaza, asculteaza dragostea frusty.gif ...-ulterior am aflat ca e "azi conteaza...),simplu si alte aberatii vi se par, nu mishto, cel putin ok, inseamna k e grav...!!Dintre florile ce azi si ieri si de-a pururi, infloresc in colorata ograda a Romaniei pot sa spun ca cei mai confuzi(contrariati de lumea din jurul lor, de planeta pe care plutesc, dar in primul rand de ei) artisti kre baga in ceata pe multi nehotarati inghititori de umpluturi(de burice, de as da zile...,de vinolamine k sa vinlatine, de Andree de toate soiurile si cu -Ea si fara)sunt:andreea balan(cica face rap acum... roflmao.gif ),Ozone(ce-i cu videclipurile alea fratilor...?), 3rei vest est(will u ever die), andreea marin, mircea zara(prea evident,fagget...),ciudata aia cu sprancene roz de la mtv party zone Dumars,raduleasca,cabral rofl.gif,catrinel sandu cu viziru...si toti cei care fac playback, dau din buric sau asculta idiotic house...
Acum dupa ce mi-am varsat veninul si v-am orbit cu toti zambaretii astia trebuie sa auziti si de bine de la mine, asadar,...de bine:VdV(super tare despot la cool hunting, pt. k a fost la mine la liceu,shi desigur,concertele,incendiare:clap: ),vama veche(pt."Am sa ma intorc barbat" si restul),parazitii(buni,pur si simplu),firma (k sunt altfel chiar dk mai au de muncit),pheonix(nu am ce comenta aici),iris(idem),buzdugan(k face cele mai tari faze, aia cu mamelucii-lol) shi nea' Nelu k se tine pe pozitii (chiar dk-i de stanga).Km asta-i tot.
Sa-mi traitzi si ne mai vedem la mine sau la voi, sau unde vrem noi...
Tudy
Bine-ai venit la Han, Adriana Vd! welcome.gif
Antont
Io n-o suport pe scirba aia de Andreea Marin, din cauza fitzelor ei de ***** ....Din pacate pt ea, una din ultimele fitze ii va aduce o "surpriza, surpriza" care s-ar putea sa fie a dracu' de neplacuta pt ea, si din nefericire probabil si pt. altii sad.gif ...
gypsyhart
Andreea Marin e capsunica de pe tortul ipocritilor care se vad cu ochiul liber de pe marte...

Imi plac cum isi fac meseria: Andreea Esca, MArius Tuca, CArcotasii, Cristi Tabara, tipul cu barba care prezenta 100%, Teo Trandafir (desi uneori e cam prea zeloasa pentru a creste audienta:) ), Dan BItman, Eugenia Voda (cea cu profesionistii din miez de noapte)

Nu imi plac cum isi fac meseria: Andreea Marin, Andreea Raiku, Cosmin Cernat (de pe vremea ploisoarei de stelute), Lucian Mandruta (de pe vremea cu brucanii)...si cam atat mi s'a nazarit acum.

Imi plac oamenii: Simona Mihaescu (ce dulceatza de femeie), CArcotasii, Virgil Iantu, Iulia Fratila, Oana Cuzino...si ar mai fi. MOtivul de baza este ca pot sa rada:D
Ares
Ah... Apropo de cei care nu plac...
Nu-mi place "achizitia" Carcotasilor - clona de Buzdugan - adica tov. Jugaru'
Nu-mi place Andreea Marin, Raduleasca si cel mai mult dintre prezentatorii TV ma calca pe bataturi Gabriela Firea... uhhh...
Si ar mai fi o gramada, dar nu e spatiu aici smile.gif

Imi plac Carcotasii, Divertisii, Tabara si in general profesionistii... Pe vremuri o admiram pe Esca (ca o profesionista desavarsita) dar de cand ProTV-ul ridica osanale stiti-voi-cui si-au cam pierdut din avant...
YoyoMan
Nu ma prea uit la TV ca nu pot de Han tongue.gif dar din ceea ce mai vad din cand in cand:
Imi place Teo - desi dupa parerea mea e tot mai obosita de "viata in direct".
Imi place Calinescu si mi-a placut de la inceput.
Mi-a placut A Gheoghe f mult - acum nu mai imi place.
Imi place Radulescu. E ok!
E fain si tipul care face emisiunea Garantat 100% si Cristian Tabara (e si oradean tongue.gif)
Si la sfarsitul listei "imi place" am lasat un om care imi place foarte tare: nu stiu cum o chiama dar avea mai demult o emisiune la TVR "Cu ochii-n patru" (nu stiu daca o mai are). Nu stiu cat de "vedeta" e ea, dar e o superba!


Nu imi place Cabral si nici Mihaela Tatu.
Ma scoate din sarite Dan Negru.
Nu imi place Andreea Marin (cu exceptia unor parti smile.gif )
Nu imi place Iantu si Big Brother.
Nu imi place Mircea Radu.

PS la "nu imi place" ar mai fi. Ma mai gandesc si mai zic tongue.gif
fireflower
Imi plac: Andi Moisescu(mi se pare un tip foarte destept) si Carcotasii. Sunt foarte multi care nu-mi plac...Andrei Ghorghe, Dan Negru si Andreea Marin is primii pe lista
Ahriman
Nu-mi plac foarte multi, asa ca mai usor e sa spun cine-mi place:
Serban Huidu
Mihai Gainusa
Cove
Au? Doar atatia?
A,da, si Andi Moisescu
Asa, ca "fizic" ma atrage Andreea Marin... Miam! devil.gif spoton.gif
gothic witch
Ar trebui discutat mai întâi despre statutul de vedetă.De pe la emisiunile TV îmi place Robert Turcescu.E inteligent şi ştie ce face.Îmi place şi emisiunea lui de la radio.
Vornicum
Imi place Tuca. Are o freza de cocosel dar stie sa intrebe chestii incomode.
Tequilla
Imi place Raduleasca.Imi place Gheorghe.(dar nu mereu).Imi place Tuca(see reason above) ohyeah.gif
Imi plac carcotasii.
Nu imi place Esca,Adrian Paunescu...si multi altii.
FaiLuRe
Mie imi plac multi si ii detest pe multi, insa numele lor au fost amintite aici.Insa vreau sa va spun ca pur si simplu ma innebunesc (in sensul bun) stirista de la protv Andreea Liptak si Dana Rogoz (aka Abramburica).
JustMe
Imi displac aproape toti de la ProTv, mai putin Cristi Tabara! Intr-o vreme o agream si pe Teo, dar s-a nesimtit de la o vreme!
Imi plac Carcotasii si Tuca ! A! Era sa uit-Badea si Oreste is de toata jena!
Serenity
Si mie imi placea Teo pe vremea raposatei "Dimineata devreme" si sunt perfect de acord ca de cand a scapat de kilograme a achizitionat ceva aere tongue.gif Hmmm... cine-mi place? Tantza si Iantzu.. si pe moment nu-mi mai vine nimeni in minte..
Cine nu-mi place:
1. Andreea Balan & Justin Timberlake
2. Nicoleta Luciu & Cosmina Pasarin
3. Mihaela Tatu & Dana Savuica
4. Andreea Raicu & Andreea Marin
5. Tipele care prezinta "Minute de milioane" wink.gif
6. Majoritatea "artistilor" sin romania si "VIP"-urilor mass-media
Mihai
Bine ai venit la Han, Serenity! han.gif
valkyrie
pai, sa va spun si eu, mi se par simpatici, fara aere de vedeta : andi moisescu, cristi tabara, carcotashii, cei de la divertis, cei de la canalul de stiri . pe cine nu suport? andreea marin, raduleasca, raicu, luciu si pasarin, o tipa de la stirile sport, tot de pe protv, care se hlizeste, rade ca proasta la prompter. daca m-as uita mai mult la teveu, sigur lista cu antipatii ar fi mai lunga
^Anne^
Vedetele care nu-mi pac sunt multe, dar cele care imi plac cred ca se numara pe degete....in momentul asta imi vin in mnte Huidu, Gainusa, Teo...
loredaria
Nu-mi plac sub nici o forma Andreea Marin, Andreea Raicu si Mihaela Tatu si ar mai fi dar pe astea nu le suport
Imi plac Carcotasii, Calinescu, Tabara
milimetru
Numai că, uite frate, deşi nu place nimănui, Andreea Marin e tot timpul acolo, pe sticlă, la datorie.

Măi, să fie! 50.gif
YoyoMan
Pe mine ma distreaza la culme faptul ca Pruteanu e abonat la Nasul... asta e o chestie absolut dementiala rofl.gif
Cool Air
tuca si esca. pentru ca se mentin pe piata, cu succes, si de mult timp, fara urcari sau coborari mari, sunt mai profi decat marea majoritate, si n-am intalnit prea multe scandaluri despre viata lor privata. pe restul, marea majoritate, ii percept ca pe niste paiate trecatoare, chiar daca, ocazional, ii simpatizez sau ii antipatizez, in situatii diferite.
Eclectic
Imi plac Andrei Gheorghe si Teo.
Nu-mi plac Mircea Radu si Andreea Marin.
Jarrive
Imi plac Tuca, Calinescu, Dinescu.
Nu-mi place Teo.
YoyoMan
nici mie nu mai imi place Teo de cand e cu invitatii aia care intra la categoria tupeu de tupeu... hh.gif
janine
nu shtiu daca trebuie sa ma rezum la vedete locale sau nu...dar pa mine ma seaca Britney Spears...amu' e virgina shi pudica ... amu' se atinge singura shi ne mai shi invatza cum sa ne eliberam de tabuuri shi sa facem caaaat mai mult sex...bla ...e aeriana 50.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.