Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Iata Ca Am Intrat Si In Ha
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Ravexperience
Salutare voua hangii si oaspeti ... scriu pentru prima data aici si m-am gandit ca ar fi un inceput firesc sa va salut pe toti ... si cum lucrul asta tocmai ce l-am facut , ma retrag pentru a putea reveni mai incolo in forta ...

Numai bine ...
dificilaold
Bine ai venit.5.gif
Ravexperience
Damn , that's "difficult" ...

1ox ...
smile.gif
Vegas2002
Bine ai venit printre noi, Razvan thumb_yello.gif
Carmi
welcome! spoton.gif
Figaro
Bine ai venit in comunitatea noastra vesela. thumb_yello.gif Te vom asimila imediat (Resistence Is Futile!), asa ca o se te simti foarte bine pe Hanu Ancutei thumb_yello.gif
Rose
Bun venit, Razvan! spoton.gif
Ravexperience
Jejeje ... i shall enjoy my staying here ... 1ox again ...
Ares
Aha... Hai sa-ti urez si eu bine ai venit, asa din partea "clubului" de membrii "tineri" ai forumului biggrin.gif
Praetorian
Neatza, pe la han !!!
secunda
buna inima sa-ti fie tie calatorule!
daca tot ai adus vorba, spune-ne te rog, cu ce ganduri pe la noi? shifty.gif
Afrodita
Cu ce ganduri, cu ce ganduri, dar cand ne mai vizitezi?? Ai venit brusc si ai disparut la fel de brusc sad.gif Mai vino pe la noi biggrin.gif Velcome biggrin.gif
Ravexperience
Hielau ! ... iata ca am revenit ... desi nu parasisem hanul ... m-am odihnit dupa drumul parcurs iar acum sunt in masura sa vorbesc cu voi ... "calator" ?! ... hmm sa zicem ca asa este ... iti ocupi frumos timpul Secunda ... dar ghici cu cine vreau eu sa vorbesc ? ... jejeje ... afrodeetah ... mereu ma faci sa zambesc cand iti citesc post-urile ... sper sa pot conversa intr-un mod cat mai placut cu voi cei de la han ...

Numai bine ...
Afrodita
Te fac sa zambesti?? ohmy.gif Si io care ma chinui sa va fac sa radeti de sa cadeti pe sub birouri rofl.gif Da' las' ca mi-o reusi mie si faza asta rofl.gif
Ok, acuma ca te-ai hodinit putin, poti incepe sa te plimbi prin Han si sa te asezi la ce masa-ti place , sa comanzi o ulcica de vin si sa vorbesti cu "oamenii casei"...Si sa stai atat de mult pana cand si tu vei prinde radacini, ca si noi biggrin.gif Pup iu sorry.gif
P.S.:Pot sa-ti zic Raven? :-)
Ravexperience
Yes , you may , deetah ... smile.gif
Cain
Mba ! Ian nu va mai giugiuliti sub nasul meu ! 50.gif laugh.gif
Tinere, chiar daca se da la tine, esti obligat sa o respingi ... sint altii inainte ! 28.gif
Ravexperience
Jejeje ... deetah ... are dreptate omul nostru ? ...
nop
QUOTE (Figaro @ Oct 3 2003, 04:26 PM)
Bine ai venit in comunitatea noastra vesela.  thumb_yello.gif Te vom asimila imediat (Resistence Is Futile!), asa ca o se te simti foarte bine pe Hanu Ancutei  thumb_yello.gif

Resistence is not futile it's just voltage over amperage tongue.gif
Afrodita
Draga Raven, are el , Cain, dreptatea lui, da' daca mie-mi place sa fiu giugiulita care-i baiu'? rofl.gif Plus ca io nu stiu de nici un altu' care sta la rand, asa ca, pe "lista" mea esti primul si singurul momentan tongue.gif rofl.gif
Oricum, Cain stie ca eu iubesc pe toata lumea, am o inima mare rofl.gif 31.gif
Ravexperience
Touche ... that's my deetah ... smile.gif
Carmi
Acu te intreb si eu pe unde ratacesti....cam neglijent cu hanu experimentatule biggrin.gif
Afrodita
Da chiar, unde umbli? Ca cel putin mie imi lipsesti...Ai uitat de cafeaua aia? biggrin.gif
Ravexperience
Hey ... ma mustruluiti ... neah ... nu am neglijat pe nimeni ... dimpotriva , trec destul de des pe la Han , insa nu ma scriu in condica din lipsa de timp si graba ... mi-ar placea sa stam de vorba mai pe sleau , insa (doink) astept o propunere din partea unuia/uneia dintre voi care sa ma faca sa ma asez la o masa de lemn , sa luam o ulcica de vin rosu (ca tot ninge) fiert si cu putina portocala si apoi sa zic "da , asta merita discutat" ... eh , nu sunt pretentios ... ar fi cam trebuit sa propun eu ceva insa ... poate alta data ... take care everyone ...

DeeTah ... i did not forget you ... jejeje ... wink.gif
Afrodita
Oooo, pai asa draga Rave(n), zi si tu , e frumos din partea ta sa ne lasi sa iti ducem dorul? Si tot noi sa te invitam la vorba? Huh, pai io una chiar nush' cu ce sa incep...Mai ales asa in public, unde nu ne lasa Cain sa ne giugiulim...Uhmm..Nu-mi place biggrin.gif zi si tu pe unde esti de ninge?? yikes.gif
PeSe: you don't even try to forget me...i won't let you tongue.gif ... jejeje rofl.gif
Ravexperience
Hmmm ... Cain zici? ... Pai avem nevoie de permisiune ? ... Si unde giugiuleala ? ... Relatively normal people having an almost relative normal conversation ... Is this making out ? ... don't think so ...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.