Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Noapte Buna , Atta !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Gabriel
In acest subiect uram noapte buna prietenilor nostrii. asa este o moda pe forumul de unde vin eu...si pentru ca am prieteni si aici...vreau sa le urez si lor noapte buna !

si pentru ca prima data vreau sa-i urez noapte buna Mariei...subiectul se numeste dupa cum vedeti.

noapte buna , atta ! ....si imi pare rau daca ai fost suparata fara motiv pe mine. pe viitor daca nu vei mai raspunde pe YM...imi voi cumpara porumbei calatori pentru a coresponda cu tine.



Rose
Noapte buna, atta! Somn usor, vise placute smile.gif
OMU'BUN
Capitane cine a indraznit sa te necajeasca pe tine ? Tu suparata ? Draga de ea ! Tu nu stii ca aici toata lumea te iubeste? In frunte cu subcapitanul , ranit si mancat de canibali, dar reinviat de un Vraci misterios care i-a descantat de gālci , dupa ce a mai putut aduna ramasitele unor parti (rusinoase) pe care canibalii erau jurati sa nu puna gura...
Noapte buna, Capitane, si te rog sa nu incui cabina in noaptea asta, ca vreau sa vin sa... fac curat! tongue.gif ...
Gabriel
pe atta a suparat-o Potbeli. si acum ce-ai sa-i faci , Om Bun ? de batut nu ai cum...ca te musca. tongue.gif

noapte buna , tuturor ! maine ma scol la 6:30...nicidecum la 10 fara 10.
OMU'BUN
De batut n-am sa bat pe nimeni, dar am s-o pup pe atta in locul unde-a fost ranita... 31.gif
Gabriel
deci Omul Bun o va pupa pe atta in propriu-i orgoliu ! tare dibaci esti , Om Bun ! shifty.gif
OMU'BUN
QUOTE
tare dibaci esti , Om Bun !

Pai sigur ca sunt dibaci ca altfel ma concedia de pe Batacanda
Si... eu stiu unde-si tine ea orgoliu, de obicei !... Intr-o odăiţa in care nu poţi intra daca nu cunosti passwordul... Iar passwordul e...OMU'BUN
Sper sa nu ma certe ca l-am divulgat!...
Gabriel
pe langa faptul ca esti dibaci observ ca esti si un mare poet, ceea ce ...sa recunoastem...nu este tocmai rau .
Afrodita
Noapte buna dragii mei forumisti, eu acum ies de pe net si sper sa ne revedem maine cat mai multi.Va pup si va urez somn usor 30.gif 31.gif
Rose
Noapte buna, afro! Abia astept sa te vad maine 31.gif
Vornicum
QUOTE (OMU'BUN @ 3 Oct 2003, 12:02 AM)
Tu nu stii ca aici toata lumea te iubeste? In frunte cu subcapitanul , ranit si mancat de canibali, dar reinviat de un Vraci misterios care i-a descantat de gālci , dupa ce a mai putut aduna ramasitele unor parti (rusinoase) pe care canibalii erau jurati sa nu puna gura...

Mdeci, sa ne fie clar, aici singurul vraci sunt eu si nu-l cunosc pe gabriel. Deci clar? Sa nu dezinformam populatia
Cat despre atta nu comentez nimic. Ca Mihaitza e peste atta pe aici. Mdea...
Noapte buna atta tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.