Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce Acest Avatar?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Figaro
Chiar asa, ce semnifica avatarul fiecaruia?
marky
Al meu semnifica urmatorul lucru : 23.gif , dar e doar jumatatea din dreapta .. si e pt tine .. jumatatea din stanga nu am aratat-o inca caci nu am cui devil.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Antont
Al meu reprezinta o motocicleta Aprilia. Evident, am acest avatar pentru ca iubesc motocicletele, le ador, le divinizez, etc...
Daca as putea sa fac si sex cu ele, n-as mai avea nevoie de femei laugh.gif
spoton.gif


Glumesc....Am nevoie si de femei, ca tre' sa fie cineva sa spele, sa faca mincare etc biggrin.gif...

P.S.
Sa vezi ce mi-o musc de la fete pe faza asta hh.gif ...
atta
eu am vrut un avatar simplu si dragut

aaa, si semnificatia e clara: sunt o floare... sorry.gif

Scarlet
Avatarul meu ma reprezinta .... tandra, afectuoasa si iubitoare....!!!

Scarlet
Figaro
Si avatarul meu ma reprezinta...
Olaf
Al meu este pentru ca l-am gasit in lista, si reprezinta radiatie, caldura, exces, precizie, imprecizie (vezi principiul nedeterminarii biggrin.gif), fizica (cuantica), si pe deasupra mai este si frumos colorat yikes.gif .
Hamleet
Am ales avatarul ptr ca ma cam aseman cu el facand exceptie fruntea - a mea e mai inalta laugh.gif
Figaro
Pai nu fruntea se atrage atentia in avatarul ala, ci ciocul. Barbutza, vreau sa spun...
Hamleet
Am inteles ce vrei sa spui dar eu am scris acolo de ce am ales avatarul. biggrin.gif
Sagitarius
De ce acest avatar?
Printre desenele animate preferate se numara si...Familia Simson iar...nebunul de BART e un nostim si jumatate wink.gif
ypsilonalpha
Pai intii am ales semnatura, ca-mi placea ideea cu "Never Surrender!". Cum citatul cu pricina e din filmul "First Knight" (Cavalerul regelui i-a zis parca in romaneste), am cautat ca avatar o scena din film, si cea mai simpatica a fost cea de fatza. (Pentru cine nu si-a data seama, este Masa Rotunda vazuta de sus, cu cavalerii punindu-si sabiile pe ea - e si un loc liber, cel al lui Lancelot, care primise deja cartonasul rosu tongue.gif ).
Ares
Avatarul acesta pentru ca mi se potriveste, pentru ca se potriveste cu nick-ul si pentru ca mi-a placut extrem de mult biggrin.gif
Cam astea ar fi motivele... Asa pe scurt smile.gif
colectionara
Pentru ca desi nu colectionez fluturi.. asta a fost prima idee de colectie care mi-a venit si care sa aiba si o poza colorata cat de cat dragut. Si cum imi place sa creez o imagine unitara, trebuia sa fie ceva care sa se asorteze cu ideea de "colectionara". Si mi-a placut sa alerg dupa fluturi virtuali smile.gif.
cretze
... helping Visual Studio developers wink.gif ...


Cretze ph34r.gif
cameron
Primul avatar il alesesem pentru senzatia de salbaticie..
Intre timp..am ales altul.
Distanta, mister, detasare.
secunda
pai asa cum si secunda poate fi de timp sau a doua asa si cu avatarul asta...pare aerian, bland, suav iar ceea ce scriu e uneori ironic, sau aspru, sau pur si simplu spus cu capul in pamant.

pur si simplu l-am vazut, am trecut si apoi am revenit la el. am zis, acesta, cumva, ma reprezinta. asa am zis, asa am ales.

sau poate ca imi place sa mai fiu asa inocenta... rolleyes.gif
genicon
Acesta a fost avatarul cu care mi-am facut debutul pe han. Mi se pare foarte simpatic, mi se pare ca inspira spre bucurie, fericire, ca este amuzant. Si inca ceva - sunt innebunit dupa cele animate. Alt motiv pentru care l-am ales este ca la acea vreme lucram la un post de radio care avea ca sigla o steluta, si am zis ca se potriveste.

Cel cu haltera il alesesem pentru a se simtii complexati baetii (sic!) de pe forum, si am zis ca il schimb dupa bac. Apoi am zis ca dupa admitere si pana la urma... ma obisnuisem cu el... biggrin.gif
Carmi
@Geni.....oricat de femeie oi fi mie tot imi pace asta cu steluta.
axel
Al meu este semnul zodiacal.
menthoru'
simplu ... sa-l eclipsez pe BDL biggrin.gif
rady
spoton.gif cause NAS is like...
secunda
QUOTE (Figaro @ Sep 25 2003, 03:49 PM)
Si avatarul meu ma reprezinta...

acum ce mai zici de avatarul tau ? devil.gif
imi placea mai mult celalalt...sa inteleg ca iti place politica? oi fi ajuns presedinte chiar?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.