Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Comentand Interviul
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
atta
Aici putem comenta in voie ce se intampla la Interviu stafeta... sper ca o sa fie interesant smile.gif.
Carmi
off topic: biggrin.gif e o idee buna Atta thumb_yello.gif
atta
off topic: saru'mana smile.gif...
de abia astept sa creasca!

--edit ---

Daca simtiti nevoia sa raspundeti si voi la vreo intrebare din interviu o puteti face aici...
De asemeni, daca mai aveti intrebari lamuritoare de pus Subiectului.
Afrodita
Gata Atta, am terminat de raspuns...Acuma imi tot storc creierii sa vad pe cine as intervieva...Nu ca nu as avea pe cine, dar pe bune ca habar nu am ce intrebari destepte sa pun laugh.gif Ca ale tale au fost super beton!!! 31.gif
P.S. Ce zici? M-am descurcat? biggrin.gif
atta
mami... curaj!!! nu trebuie decat sa alegi pe cineva... ORICINE si sa intrebi ORICE iti trece prin cap smile.gif.
Afrodita
Hehe ce e ala curaj? tongue.gif Sper sa ma hotarasc pan al intalnire sa "bag" si eu un interviu biggrin.gif
Gabriel
me ! me ! me ! pick me ! pick me !

stiti faza din Shrek nu ? tongue.gif
Afrodita
O stiu, cum nu? 28.gif Faza e ca s-ar putea sa te aleg pe tine..Stai tu linistit ca presimt vreo 2 nopti zbuciumate in care voi gasi niste intrebari de te va durea capul laugh.gif
Rose
Dupa lupte seculare care durara doua zile, am reusit sa raspund si eu smile.gif. atta, imi pare rau c-am stat atat sa raspund si ca in final n-am reusit sa scriu ceva prea bine sorry.gif...oricum, felicitari pentru intrebari, m-ai omorat cu ultimele 2 biggrin.gif Iti mai raspund la ceva sau plec in cautare de forumist? smile.gif

----
ps: stiu ca pana la urma n-am ales cel mai mare mister al hanului, dar a fost din motivul invocat si de tine smile.gif
genicon
Am reinviat si subiectul asta pentru cine are chef de comentarii... wink.gif
Carmi
Genicom de-unde naiba ai avut ideea cu dino roz?? laugh.gif
Dark Angel
Vleau si eu la intelviu...se poate???/ mwah1.gif
Carmi
Flower puica daca imi ziceai mai devreme cry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.