Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnirea Forumistilor De Peste Ocean
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
Mistinguett
Jasmine, ce fel de intrebare e asta? Bineinteles ca esti binevenita. Vorba e ca nu prea se mobilizeaza nimeni pentru intalnirea asta, din pacate - cum spuneam mai devreme, e de inteles cu distantele astea intre noi. Tot sper ca Roxana va veni la inceputul lui mai la NY, dar alti doritori sa ajunga prin partile astea nu prea vad.
Ia zi, tu poti sa ajungi in mai la NY? Poate infiripam o intalnire pana la urma.
Jazz
Hmm, Misti, ce m-ai lovit in moalele capului... In mai la NY? Doar cu gandul...
Singura nu ma incumet, desi daca gasesc vreo oferta buna la bilet s-ar putea. Nu am plecat niciodata singura prin Americi, pe niciunde si, sa fiu sincera, mi-e nitel teama dar daca sunt cu voi... Se schimba treaba.
Cine mai vine? smile.gif
Mistinguett
Desi luna mai e departe si nu pot sa-mi fac planuri asa in avans (vorbesc de timp liber), pot sa-ti promit ca o sa am grija de tine cat pot biggrin.gif Chiar daca o sa lucrez, facem noi intr-un fel.
Daca ar fi asa, pana acum eu, tu si Roxana. Si poate odata ce hotaram ceva, il convingem si pe bdl. Poate si Vegas, cine stie... wink.gif
Cred ca e mult pana infiripam ceva mai concret, dupa care sper sa fie atrasi cat mai multi sa vina.
Roxana parca zicea ca pe 1 mai vine, si ca sta vreo 2-3 zile.
Vegas2002
As da orice sa ajung din nou la New York,dar tu stii f.bine(Misti) ce si cum si situatia in care sint(em).... sad.gif Poate alta data sigur v-a fii,dar nu stiu cind cry.gif cry.gif
MuzaPrimordiala
bun si concluzia care e? se intalneste lumea au ba? sa stiu sa pregatesc si eu sarmale si mititei
VisNebun
Buna tuturor!
Sunt Sorin, 25, NY. E 8 iunie si as vrea sa aflu ce s-a ales de intalnire... Fiind pe teren propriu, as participa si eu cu mare drag. Astept raspuns.
Mistinguett
Muza si Sorin,
Din pacate intalnirea propusa nu a fost implinita. Eu m-am mai vazut cu unu-alta biggrin.gif , dar sa ne intalnim ca grup nu s-a putut intampla. Cel putin nu deocamdata, ca eu tot mai sper. Acum e si perioada vacantelor, lumea pleaca prin tarile calde laugh.gif

Sorin, Bine-ai venit la Han! han.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.