Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Matrix , O Realitate?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Brotacul
Vreu sa aud pareri,din partea celor interesati de "Teoria conspiratiei"..
Doar pentru cei care cunosc termenul
genicon
Eu m-am intalnit odata, intamplator cu agentul Smith. Aveam o mingiuca la mine si din greseala i-am spart ochelarii... Acum sper sa nu ma mai intalnesc cu el biggrin.gif
ypsilonalpha
Aha, deci tu mi-ai spart ochelarii, nefericitule, de-au ris tot agentii o saptamina de mine laugh.gif ... fii atent, daca nu te prezanti miine cu 2 lentile +4 stingul si -2 dreptul in statia de metrou Gara de Nord, altfel razbunarea matricii va fi cumplita, si anume determinantul sau va fi zero mereu. tongue.gif

On-topic:
@Brotacul: la care din teoriile conspiratiei din Matrix te referi?
genicon
@ypsi - poti, te rog, sa ma intarzii si pe mine pana luni, cel tarziu marti-miercuri? biggrin.gif Ca tre' sa-mi ridic alocatia si sti cum sunt astia cu bancile... :mad:

On: Daca va referiti la Matrix 2, eu o sa ies din discutie, ca nu l-am vazut prea bine... aveam ochelari de soare, sa fiu ca agentul Smith... eram "undercover" wink.gif
Catalin
Teoria conspiratiei este ceva extrem de atractiv pentru oricine.

Avantaje:
1. Nimeni nu-ti poate dovedi ca inseli (oricind il poti acuza ca face parte, la rindul lui, din conspiratie)
2. Niciodata nu e nevoie sa-ti asumi responsabilitatea pentru vreo greseala. Intotdeauna poti da vina pe respectiva forta malefica.
3. Iti da un scop in viata si te scoate din anonimat. Oricine isi doreste mai mult sau mai putin o viata de erou. Si ce poate fi mai eroic decit o lupta dupa modelul David si Goliat?

secunda
"Doar pentru cei care cunosc termenul "
asta nu e conspiratie? ohmy.gif
Brotacul
Multumesc pentru mesaj....in sfarsit cineva care nu are nevoie
de prea multe explicatii pentru a da un raspuns 40.gif
Pentru Catalin
Vornicum
QUOTE (Brotacul @ 22 Sep 2003, 12:26 PM)
Vreu sa aud pareri,din partea celor interesati de "Teoria conspiratiei"..
Doar pentru cei care cunosc termenul

Sa-ti spuna vornicu cate ceva despre teoria conspiratiei ...
Stai frumusel pe scaun bine sa nu cazi ... iti zic eu toata noaptea...
De unde sa incep? rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.