Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Galerie de fotografii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2
Mihai
Trimiteti aici poze realizate de voi pe care le considerati interesante.
Va rog nu exagerati cu numarul de imagini atasate, sau in caz contrar acest topic va fi inchis.
Va multumesc pentru intelegere. smile.gif
Roxana
Cool! multumim Mihai! care este exact numarul de imagini pe care-l putem posta, caci nu vreau sa creez probleme luata de elan.
Roxana
Mihai
In functie de marime, 2, maxim 4 pe zi...
Roxana
Am sa pun cite-va din pozele mele preferate. In general plec in plimbari cu camera foto de git si ciinele meu si mereu gasesc tot felul de "surprize" o floare, un animal ceva...sau chiar un unghi de vedere mai deosebit.....si nu incetez s a ma minunez de frumuseatea naturii pe care o descopar mereu.
Aici de exmplu era dupa ploaie si vad broscuta asta care arata ca un mic animal preistoric
Roxana
In campusul univesritatii avem o mare populatie de veverite, cipmonks, si rate.....veveritele sint chiar comice
Roxana
Peste tot la fermele din Pennsylvania vezi cai , care aleraga liberi pe suprafetele mari de teren......astia i-am surprins intr-o zi astepindu-l pe fiul meu de la scoala, caci este o ferma de cai chiar linga liceu.
Roxana
Tot la universitate....o rata se odihnea in iarba si m-am gindit sa-i fac o poza..
Gata am ajuns ratia d e poze pe azi......ce am dedicat-o animalelor locale
Vegas2002
Roxana,ca intotdeauna ai suprematia la poze.........,SUPERBE!!!
Roxana
Vegas, multumesc, voi continua cu alt subiect, sper cit de curind...
dar tu ce faci?nu pui si tu ceva poze? caci sint superbe pozele d ela tine de acolo..ce le-ai postat la alte rubrici.....nu uita camera foto cind pleci intr-o plimbare prin desert...mai ales primavara....ah, ce flori superbe sint in desert......
atta
acuarela venetiana.

-poza facuta de fotograful meu wink.gif... prietena mea a buna cu care m'am plimbat vara asta-
atta
o poza facuta de fratele meu in Siberia... unde cerul este mai aproape smile.gif.

-- imi cer scuze pentru ca nu postez poze facute de mine... o sa incerc sa'mi revin, momentan astea imi plac mai mult --
OMU'BUN
Natura perfecta !
OMU'BUN
Si sora ei din salbaticie !
Roxana
primavara in Pennsylvania---aici da zapada cind zici ca gata a venit primavara si s-a terminat cu cu frigul.
Roxana
Imagine de vara.
Roxana
fara cuvinte
Roxana
Vara in padure.......Laurel lily
Mistinguett
Superlativ, Roxana! spoton.gif
Catrina
Privind din Germania spre Franta. Imagine din "Turmberg", Karlsruhe, Germania
mimi
mi-a placut foarte mult poza cu cai..bravo...nu incetez niciodata sa ma minunez de aceste sentimente care le inspira aceste superbe animale:mandrie,libertate,eleganta..am niste vecini care cresc cai poate o sa reusesc intr-o zi sa le fac si eu o poza..
Karlsruhe o recomand spre a fi vizitat..minunat..
eskimo
Uite malul marii unde stau...Marea Nordului
eskimo
Aceeasi ,dar dimineatza devreme...
eskimo
Tot ea...
eskimo
Un prieten bun smile.gif)).....
eskimo
a million mills...
Roxana
a venit toamna si Pennsylvania e renumita pt peisajele autumnale
Figaro
Sunt niste imagini atat de frumoase incat imi aduc aminte de posterele care se vand la librarii, cu flori, pajisti, nuferi si lebede.
Roxana
peisaj de la mine din pennsylvania
Roxana
la plimbare prin padure
Mistinguett
Roxana, chiar vroiam sa ne ducem sa vedem toamna in upstate... poate o luam vest laugh.gif
Super pozele thumb_yello.gif
Twilight
le-am facut micute smile.gif
Twilight
...
Twilight
ultima ..sper ca nu am ocupat prea mult loc cry.gif

plus un link pt niste lucrari photoshopuite ( sunt si autoportrete tongue.gif )
http://www.visualart.ro/forum/showthread.php?threadid=5031
Mihai
Bine ai venit la Han, Twilight! welcome.gif
_R0guE_
Gunoaie estetice ohyeah.gif
Ares
Nu e prea artistică tongue.gif dar mi-a plăcut ca oraşul e mai frumos noaptea decāt ziua biggrin.gif
atta
azi la pranz ...

user posted image
atta
tot azi la pranz, doar ca altcineva : ) :

user posted image
Jubi


rolleyes.gif
Jubi


Pe vremea cand au fost facute pozele nu stiam cum sa scot data....mrr!
Jubi

Asta e facuta aici in portul de la C-ta...
Dreamcatcher
Cat l-am "vanat" pe micutul asta pana am gasit un unghi ca lumea...lumina potrivita....si pana s-a hotarat sa iasa iar de sub firele de iarba...a durat vreo 20 de minute,dar a meritat biggrin.gif
allexa
Poza facuta acum trei sau patru saptamani la ocean.
allexa
Si un apus de soare.
Twilight
strofocari
Twilight
...
1,618033
amintiri din copilarie tongue.gif ...
FaiLuRe
user posted image

Purceii, manca-le-as coada.
flu
In asteptare...
Twilight
tari pozele
@failure daca purcelusii sunt fotografiati de tine felicitari!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.