Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ecranizare "Hanu Ancutei"
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Figaro
Sa zicem ca se face un film despre Hanu Ancutei. Ce distributie ar fi cea mai potrivita pentru rolurile noastre?
ypsilonalpha
Hi hi, chiar se face film? ca la Galivud (vorba rusului) laugh.gif Si ce fel de film o sa fie, ca ma gindeam ca s-ar potrivi un thriller psihologic.

Iar daca "primesc" si io un rol as dori ca el sa fie interpretat de un actor mai asa, mai suparat pe viata, genul Ilarion Ciobanu in Columna sau Clint Eastwood in westernurile alea spaghetti. tongue.gif

Figaro
Ei, ei! Poate un scurt metraj. Sau macar niste desene animate smile.gif
Catalin
In rolul meu cel mai bun ar fi Socrate laugh.gif
mogaldeatza

Si in rolul lui Meletos pe
cine vezi? tongue.gif
genicon
Hanu Ancutei - film cu cowboy, betivani, obsedati sexual si multe altele. Parodie, bine-nteles. La ce? La realitate.

Coloana sonora:
Piese de la Varza, Desperado, O-Zone, Andre si Akcent

In rolurile principale(moderatorii):
Mihai - Hulk Hogan
Figaro - Leonardo di Caprio biggrin.gif
Copernic - Robert de Niro
Cain - Danny de Vito
Ghost - Antonio Banderas
Black Ice - Seann Penn
Bdl - Sean Connery (asa se scrie?)
Misti - Angelina Jolie
Carmi - Salma Hayek
Afro - Sophia Loren tongue.gif
AIWA - Nicholas Cage
Menthoru - Redman
Eu - Method man

Edit: Am recitit, si al naibi sa fiu daca nu am face cel mai tare film cu asa distributie biggrin.gif Poate nu-l mai facem parodie biggrin.gif
Cain
Beton Genicoane. Pacat de mine, ca-s putin mai inalt wink.gif Da' nici chiar cat "ma stie" Misti tongue.gif

In rolul lui Cain.... da, ati ghicit, stimati telespectatori... exact: Lascarica !!! 28.gif Nu trageti, don Semaca, sint eu... m-a obligat, don Semaca...
Figaro
Rushine, Genicon! Nici macar un actor roman! Unde ti-e sentimentul national? Unde ti-e iubirea de tara?

Pune-l si tu pe Iures, ca tot a jucat cu Brusc Willis.
genicon
Ok... in rolul lui Figaro "Margelatu'" - Florin Piersic tongue.gif (inteleg ca nu l-ai vrut pe leo tongue.gif )
secunda
a...eu as zice ca in film sa punem cantareti spoton.gif si il facem film muzical

acum la distributie ma mai gandesc... unsure.gif
Figaro
Eu unul sunt meloman dupa muzica spoton.gif !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.