Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cei Mai Enervanti Baieti De Pe Forum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Antont
QUOTE (Carmi @ Sep 23 2003, 08:02 PM)
ia incearca de te tine!

Ei se pare ca m-a tinut spoton.gif
Cain
Puiule.. nu ca m-ai tradat, dar s-ar putea sa te trezesti cu inca 1.000.000 cetateni care iti stau pe cap... nu puteai sa folosesti PM ?? biggrin.gif:D:D
Carmi
sorry.gif oupsy....
damn i did it!!! hh.gif
Antont
Did what? spoton.gif
Arktu
Si cand am folosit limbaj vulgar in vreun post?! Poate imi spuneti si mie.
Eu il propun pe Cain, si, pacat ca e vorba doar de baieti, ca o votam si pe afr. (tare modest nick).
Cain a folosit limbaj vulgar in post-uri. Eu nu. Sau cel putin intr-o limita cenzurata. Una e sa scrii "ce #### mea?" si alta e sa zici chestii de tipul "Sa i-o tragi stii tu cui sa vedem daca ies copii anormali ca tine" - citat Cain. Asta n-o fi vulgar, o fi doar colorat si aproximativ decent, nu?! Ca daca nu imi place ceva eu zic in fata nu ma ... pe mine si tac din gura ca vad ca multi au alta parere.
Am si o intrebare pentru votantii mei ("iubiti") : Oare nu va deranjeaza ce postez tocmai pentru ca nu aveti voi contraargumente?
Antont
Io am mai spus-o....Cain ala e super enervant, si vorbeste urit...Cred ca i se trage de la, ma scuzati, bautura. Sa stii ca io am auzit ca baiatul ala, ma scuzati, bea. spoton.gif ...
De Afro, nu zic nimic, ca avem ceva in comun, si anume modestia biggrin.gif ...Da' pe linga asta ma enerveaza si ea, ca inca n-a pus nici o poza de la intilnire smile.gif...

rofl.gif rofl.gif
Afrodita
Buei, nu io eram cu pozele de la intalnire tongue.gif Lasa modestule , ca noi 2 facem echipa buna rofl.gif
La ora asta ma enervati toti ca dormiti si io nu am cu cine vorbi pe forum tongue.gif
secunda
pe mine ma enerveaza sagitarius mad.gif da la culme ma enerveaza, cat 5 la un loc! el mereu e cel care "no comment' cel care zice, "de acord cu..." cel care e cel mai bun, care nu se supara niciodata. ma seaca. mi se pare fals. devil.gif
Afrodita
Hahaaaaaaaaa, Sagitariuuuus, vino draga la raport si calmeaz-o pe draguta de Secunda, ca ai scos-o din minti rofl.gif rofl.gif
Sagitarius
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Multumesc pentru tot ce mi-ai scris secunda wink.gif
Pot sa-ti mai spun ca nu numai eu sunt asa...altii copiaza intregi mesaje si apoi mai comenteaza si ei oleaca...
Oricum...ce sa-i faci...mai greseste omul...caci e omeneste tongue.gif
motzart
...baei.....
...vreau si eu sa ma voteze cineva... 50.gif ....
...pai ce?...io nu enervez pe nimeni? cry.gif
...mi se strica imaginea de draqusor...
...pls votati-ma cry.gif
Valheru
ok
m-ai enervat ca nu ai vrut sa ma pupi si tu
ca la rusi tongue.gif
menthoru'
te votez eu ca zambesti prea mult ... lumea e trista ... de ce faci opinie separata ... plangi!!! rofl.gif
motzart
....valherule...vezi tu cand ne vedem data viitoare...
...da n-o sa fugi tu d-atatea pupaturi... laugh.gif biggrin.gif rofl.gif


...si.....io-s vesel ca rad de viata...ca si ea rade de mine... cry.gif
...acu-i bine,menthore? cry.gif
Cain
Asa deci, Ghost, ma dai in fapt, da ? 50.gif BAAAA !! SA STITI CA SI EL BEA !!! BA CHIAR BEA SI LA SERVICI !!! E UN ALCOOLIC INRAIT !!!! 28.gif na ! hihihihihihihi tongue.gif

Bre Sagitarius, macar fii si tu o data IMPOTRIVA, zii Secundei ca nu are dreptate !

Mbai astia, s'teti popo ??? Cum adica nu v-ati sarutat ?!?! 54.gif Data viitoare sa stau la distanta de voi ! spoton.gif

Ah.. era cat pe ce sa-i raspund lu ala...aaa...cum il chemaa...aaa.... da, am uitat...e, nici un bai... mda. da. nici un bai. da...
genicon
I-aute cine vorbeste de suparari ca nu s-a pupat! tongue.gif Tocmai Valheru, pe care l-am rugat toata seara sa ma pupe si n-a vrut. Statea numai langa Daphne, ochi n-avea pentru altcineva tongue.gif Adica ce, ma? Preferi o FATA in loc de un BAIAT ca mine? tongue.gif Rusinica!
Iar tu Caine, nu-ti face problemutze, ca daca ne-ai zis acum, te-nconjuram la urmatoarea intalnire. Dar... vezi ca suntem trei. Ai grija cine sta in spate... rofl.gif
Carmi
"Ai grija cine sta in spate... " geni

vre-un sandwich ceva??? hh.gif
genicon
Pai da! Chiar acum mi-am amintit versurile celor de la Ghetto-Daci:
voce 1: "Eu am felia mea"
voce 2: "Iar eu felia mea"
amandoi: "Ce zici? Hai fi chifteaua noastra sa facem si noi un sandwich" laugh.gif

Yummy! rofl.gif
Arktu
Macar eu am votantii mei, nu ma votez singur ca penibilu'. wink.gif
menthoru'
uhhh... esti un monunent al integritatii psihice si morale !!! keep up the good work spoton.gif
Cain
No, hai, sa va prind eu ca aveti vreo tentativa, ca va pun la colt urgent ! tongue.gif Si, Geni, nu te uita in gura lui Carmi... la cat de perversa e fata asta, cine stie ce idei iti mai da 28.gif
Afrodita
Buei, vreau si eu un sanwici..Io-s chifteaua, cine vrea sa fie painea?? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
menthoru'
afro: as avea nishte idei, dar mi-e ca mi se face foame si te halesc tongue.gif
motzart
..afrodita...io stiu sigur ca-s una din feliii... rofl.gif
Carmi
QUOTE (Cain @ Oct 10 2003, 12:56 PM)
No, hai, sa va prind eu ca aveti vreo tentativa, ca va pun la colt urgent ! tongue.gif Si, Geni, nu te uita in gura lui Carmi... la cat de perversa e fata asta, cine stie ce idei iti mai da 28.gif

Sa inteleg ca preferi un "sandwich in doi"???si daca ne pui la colt....ramane spatele descoperit?? 6.gif

macar doua nu se poateee cry.gif te rugaaam

mutulica
ce topic off topic...
simonsays
tu de fapt nu mai aveai ce sa critici ? ohyeah.gif
mutulica
de fapt, vroiam sa vad daca se ia cineva de mine

ma tenta ideea de premiu
simonsays
na, sa stii ca NU te propun ! NA !! rofl.gif
mutulica
s-o gasi cineva...
Aramis
mutulica, habar nu am ce parere ai despre mine, dar nici eu nu te propun smile.gif
in schimb il propun, in lipsa, pe Vornicum
Cla
mutulica sorry, da' tu n-ai image de bad boy... tongue.gif
janine
ma enerveaza la culme simonsays mad.gif ca nu stie lasa mesaje dragutze 50.gif asa dragutze adica sorry.gif
Eclectic
Ma enerveaza tipul de forumist care ataca oameni si, cand ii spui ca nu are dreptate, te contacteaza pe yahoo mess, sa-ti spuna "da, stiu, dar vreau sa o fac arsice pe aia, si altfel n-am cum". Concluzia ? Ma enerveaza arktu.
mutulica
Clarence - titlu nu e de bad boy... ci de pisalog...
Mara
mutulica, as zice sa te lasi pagubas. N-ai nici o sansa sa fii votat aici! wink.gif
simonsays
mutulica, vorba marei, de fapt tu vrei sa te laudam ca nu esti bad boy, si de aia faci pe victima, da ? rofl.gif

janine... uh ... ce ar trebui sa fac iubire ? PORUNCESTE SI MA SUPUN ! laugh.gif
mutulica
neeee... cititi si voi ce era mai devreme pe aici... suntem la poiana, nu o luati textual...
incepeti sa fiti enervanti cu bad boyu vostru tongue.gif
genicon
Nu mai stiu ce am zis eu pe topicul asta, ca-i cam vechi, da poate fi actualizat, nu? evil.gif Deci, intr-o ordine intamplatoare nominalizez la titlul de cei mai enervanti pe simonsez (ca i-am dat o lista cu jocuri erotice si nu mi-a facut rost de ele tongue.gif), pe ghostu, ca n-a mai intrat de mult (e o conspiratie!!!) si nu in ultimul rand pe mutilica, pentru ca asa vreau eu! wink.gif
simonsays
ieeeeeeeeeee !!!!!! URAAAAAAAAA !!! sint si eu nominalizat !!! paste.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mara
Simonsays, de unde pana unde esti tu nominalizat?! simonsez poate, dar tu?! huh.gif Nu ca n-ai fi enervant... tongue.gif laugh.gif
simonsays
asa, da ? e, ai zis ca ti-a promis barbati-tu o bataie sanatoasa diseara... o sa trec si eu sa-i dau o mana de ajutor ! ohyeah.gif
Mara
unsure.gif
simonsays
innocent.gif innocent.gif


spoton.gif
Carmi
UNa peste alta da cand s-a ales cel mai enervant dintre baieti pot sa ARD eu premiul?? plss plss pliiiiizzz bop.gif pls.gif
Mara
Carmi, mi-e ca o stai la coada, ca suntem multe p'acilea ca ne dorim cu inversunare sa-i/sa le ardem zdravan "un premiu" laugh.gif
simonsays
hmm.gif e vreun apropo prin zona ??? laugh.gif
mutulica
ne ard fetele... traduce fiecare cum vrea...
uite, il propunem si pe nervantul de geni ca nu s-a mai pozat la teatru de mult tongue.gif
simonsays
mda, acu il astept pe post de Cenusareasa, in fusta scurta, in patru labe, spaland dusumelele... ohyeah.gif
Mara
Cahhhh, ce imagine... yikes.gif Trebuie sa-l avertizez pe Geni sa nu se intoarca cu spatele la voi niciodata! hh.gif harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.