Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Rusine, Domnule Urs Meier!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
Mihai
Te invit sa semnezi si tu petitia on-line (click!) referitoare la magaria pe care a dus-o la bun sfarsit acest Urs cu blana patata Meier.

Poate nu se va rezolva nimic. Dar demonstram in acest mod ca avem ceva de spus cand asemenea mizerii apar in drumul nostru.


Petitia On-line
genicon
Mihai... nu stiam de subiectul asta, si am deschis si eu unul identic in Poiana... Poti sa-l inchizi pe ala... dar eu zic sa-l lasi acolo, ca sigur il vede mai multa lume (btw - era nevoie de 10 000 de semnaturi si acum cand m-am uitat, am vazut ca sunt peste 10 000... la mai mare! wink.gif )
tangerine
Daca vreti sa il pedepsiti ELEGANT si DUR pe Urs Meier, boicotati produsele elvetiene si faceti public acest lucru!
Incercati sa creati un curent de opinie! Cei care sunt suparati pe el, sa nu mai cumpare nici un produs elvetian - si nici familiile si prietenii lor sa nu mai cumpare. Pana cand Urs Meier isi va recunoaste greseala si isi va cere scuze - public.
Anuntati si ambasada Elvetiei ca cetateanul Ur Meier a sticat imaginea de corectitudine si exactitate a Elvetiei.
Mihai
Bine ai venit la Han, tangerine! smile.gif

Cred ca e o solutie cam exagerata; pana la urma nu tara lui ne-a eliminat din competitie, ci persoana Urs Meier...
marky
Poate ca statul roman ar trebui sa-l considere pe Urs-sulica persona non-grata.

p.s. mare rushine ca inca nu i-a spart nimeni site-ul sad.gif
Diana-Maria
...ca de-aia nu are "Urs-ul" coada...mai bine il chema Magarus Meier... ca i se potrivea mai bine...l-am "bagoslovit" de nu il mai spala toata Dunarea...
Sagitarius
A facut-o lata si gata!
black ice
Sunt curios daca va iesi ceva pana la urma.
Petitia on-line are deja peste 16,000 de semnaturi si observ ca nu prea e bagata in seama.

In alta ordine de idei, am vazut azi la stiri ca Mircea Sandu s-a intalnit cu "oficialii de peste hotare"....Sunt curios ce va iesi de aici....daca va iesi ceva.

Sincer, nu ma astept la nimic bun pentru noi....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.