Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Site-uri De Sms
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Telefonie fixa si mobila - GSM
usercom
Eu inafara de:
www.sms.ac care merge pe connex, dialog, cosmorom ( 2 pe zi daca ai cont la ei ) si
www.smsro.com ( merge doar pe cosmorom, dar au niste melodii misto si logo-uri multe)

Mai stiti si voi altele ?

Usercom, te rog mult sa citesti regulamentul forumului: incearca sa eviti folosirea grupurilor 'sh' si 'tz' in locul diacriticelor. Multumesc mult.
Mihai
www.myx.ro => 3 SMS/zi
usercom
www.sms.ac NU MAI MERGE PE CONNEX sad.gif
Mihai
Foloseste cu incredere www.myx.ro wink.gif
zmugurel
Care incredere mai omule ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Este unul din cele mai naspa siteuri desi trebuie sa recunosc il folosesc si eu zilnic, dar tare greu ma loghez si cand am reusit nu apuc sa dau clik la un link ca deja imi apare sa ma loghez din nou... iti stupesti sufletul pana dai un sms...
A da, problema nu e de la mine ci o tara intreaga se plange, kiar si de acolo din bucuresti tot naspa merge.
Asta e, treaba lor...
necromanc
myx.net este foarte bun ... nu am probleme cu el si mesajele ajung instantaneu.
Cam putin 3/zi dar ... e bine si asa!
Mihai
Pentru SMS pe Orange incercati si http://sms.icq.com
necromanc
Numa pentru orange este valabil ?

Acum ca sa fim uniformi mai oferiti un link care ofera SMS si pentru Connex !
Mihai
http://www.dol.ie este un serviciu care, se spune, ofera Free SMS pentru Connex, Orange si Cosmorom. Daca reusiti sa va inregistrati, anuntati-ma si pe mine. rolleyes.gif
eddiep
va rog sa ma lamuriti cu un exemplu cum sa trimit un sms de pe sms.icg.com pentru ca mereu imi returneaza eroare ...
Evident mi-am facut cont si m-am inregistrat, m-am logat etc.

mersi
chatonel
nu mai stiu nici un site care sa mearga pe SMS international sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.