Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cea mai frumoasă privelişte surprinsă
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2, 3, 4
Mihai
Care este cea mai frumoasa priveliste pe care ati reusit sa o surprindeti cu aparatul de fotografiat?
Un rasarit de soare, un zambet, o stralucire, un fulger, un suspin, o mimica etc. etc.
Va invit sa le prezentati aici. smile.gif

(Superlativul presupune ca fiecare membru are voie sa ataseze aici doar fotografia cu care se mandreste cel mai mult).
marky
Sparg eu gheata.. Barajul Vidraru smile.gif
SORIN
Nici pe departe cea mai 'frumoasa', dar una din cele care imi plac cel mai mult!!

Sorin.
Vegas2002
Postez si eu o poza facuta la expozitia de flori de la Bellagio (un fel de Gradina Botanica),care sper sa va placa smile.gif smile.gif
Copernic
"Wish you were here" cred ca este un titlu destul de sugestiv. Poza de fata a fost facuta de unchiul meu pe cand era intr-o excursie in Caraibe, ulterior updatata pe un site cu domeniu fotografic specific.

--------
AVE!
--------
Vegas2002
Ce "priveliste",de vis......si ce apa clara,tipic in Caraibe,sper sa ajung si eu pe acolo cit de curind 40.gif
Ares
O poza care ar fi fost si mai superba daca aveam un aparat ca lumea sad.gif
O zona de vis, cum numai in povesti credeam ca exista - Lacul Bled din Slovenia, in mijlocul Alpilor Sloveni, unde era o biserica pe o insula, in mijlocul unui lac de munte cu o apa limpede precum cristalul... si o cetate care veghea totul de pe unul din muntii inconjurator... Uffff....

SORIN
QUOTE (Ares @ Sep 19 2003, 07:20 PM)
O poza care ar fi fost si mai superba daca aveam un aparat ca lumea sad.gif


Stai linistit Ares..am vazut pe unii co aparate super-sofisticate care habar nu au ce sa faca cu ele biggrin.gif

Dar sant altii care scot poze de vis cu aparate de acum 40-50 de ani. Ce erau in poza ta?? Chiar de vis 40.gif

Sorin.
Ares
Mersi mult de incurajari Sorin smile.gif
Si daca tot am inceput... Am gasit si ceva poze mai "digitale" care mi-au placut foarte mult din arhiva proprie / prieteni.
Sa incepe cu motanelu' smile.gif
Ares
Acelasi Lac Bled din Slovenia intr-un alt unghi smile.gif
Ares
Un castel superb, rupt parca dintr-o poveste... Construit chiar in munte (o mare parte a lui chiar este sapata in munte).
Superb... Sper sa va placa imaginea...
Mihai
QUOTE (Mihai @ Sep 10 2003, 09:32 PM)
(Superlativul presupune ca fiecare membru are voie sa ataseze aici doar fotografia cu care se mandreste cel mai mult).

Va rog sa respectati ideea acestui topic.
Pentru a trimite mai multe poze, lansati un subiect separat. Va multumesc pentru intelegere.
Vegas2002
Ce poze frumoase ai postat Ares 40.gif 40.gif
black ice
Un rasarit surprins de tatal meu in insula Rodos, pe aeroport...
Hydra
de cate ori ma uit la poza asta imi vine sa plang:))
Hydra
Cam asha arata intalnirile forumishtilor???
Nana Floare
...cred ca e cresa hanului... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
YoyoMan
O poza facuta de mine in Germania la Castelul de la Neuschwenstein. Poza e facuta oarecum din spate. In spatele meu sunt munti. E superfain. Mai am cateva poze dar asta mi se pare cea mai reusita...
Roxana
Superb model! Asta este un loc care l-as poza din fiecare unghi. Frumoasa poza.Ba chiar si in varianta alb-negru ar merge.....ca sa taie efectul cerului gri si intunecat.
YoyoMan
Ma bucur ca ti-a placut Roxana. thumb_yello.gif As mai posta cateva ca ar mai fi faine - dar mi-e frica sa nu plictisesc lumea cu aceeasi poza....
Roxana
Nu stiu de altii insa mie imi place la nebunie sa ma uit la poza>merg pe multe siteuri gen photosig etc si am uit ore in sir la pozele facute de unii si altii. Imi place sa vad cum vad altii diverse subiecte...e psihologia necunoscutului smile.gif
Vegas2002
Are dreptate Roxana,mai vrem poze clapping.gif
Eu sint o "addict" a pozelor,asa ca,pe mine NU ai sa ma plictisesti niciodata thumb_yello.gif
YoyoMan
Asta e facuta in Elvetia. Sper sa nu se supere Mihai pe mine dar am sa mai postez cateva - nu f multe. Spun ca sper sa nu se supere pt ca aici ar fi vorba de "Cea mai frumoasa priveliste surprinsa" si ar fi mai multe.... rolleyes.gif
Uitasem de pozele pe care le-am gasit acuma.
Deci - sper sa va placa! Sunt superbe!
thumb_yello.gif
_R0guE_
Super poza YoyoMan. Imi plac la nebunie pozele ce au un punct de sustinere in dreapta (cum are ultima ). Ce nu imi place este incadrarea cam scartaita...orizontul este parca exact pe mijlocul imaginii..si o desparte in doua parca intr-un mod suparator..ar fi trebuit sa o reincadrezi in vreun program..desi..parca e prea frumoasa sa tai din ea..oricat de putin.. mwah1.gif
SEMANTIC
misto,
este facuta la junngfrau?
halcyon_lll
user posted image

Sa nu-L uitam pe cine nu ne uita!
47462
Cea mai frumoasa priveliste surprinsa de mine a fost asta vara cand am ajuns intr-un mod miraculos la inaltime de 3535m adica pe Negoiu. Din pacate nu am poze pe care as putea sa le atasez, dar o sa incerc sa scanez una...E o priveliste superba, de unde se vad muntii in splendoarea lor...merita incercat!!
SORIN
QUOTE (SEMANTIC @ Jan 8 2004, 04:12 PM)
misto,
este facuta la junngfrau?

Probabil ca da..dar urmatoarea e sigur facuta acolo !!!

Sorin.
SEMANTIC
nice, thanx!
spoton.gif
MikeEL
... asfintit la Marea Tireniana, la vreo 40 km de Roma ...
Eu unu' sunt indragostit de poza asta...
allexa
Linistea de la Oceanul Pacific.
Vegas2002
Frumoasa poza thumb_yello.gif
Zed
Natura , pura.
tikky
Fotografia e facuta la Annecy (o localitate de munte din Franta, aflata foarte aproape de granita cu Elvetia)

user posted image
Endgegner
Florida, Clearwater Beach, apus de soare wub.gif
Oiski-Poiski
Eibsee la poalele lui Zugspitze
Fantasee
Din Muntii Vrancei, desi nici acum nu stiu daca este cal sau inorog, mi-a fost teama sa ma apropii mai mult, n-as fi vrut sa-l sperii.
Serenity
Privita obiectiv nu cred sa fie cea mai frumoasa priveliste pe care am reusit sa o surprind, dar in momentul de fata e cea mai draga... Cred ca inima mea si acum e in Verona, tremurand de frigul noptii pe-o banca.

Nu-i asa ca totul e atat de simpli si perfect? wub.gif

user posted image
khali
Cea mai linistita mare smile.gif
Imi pare rau ca imaginea nu a fost surprinsa cu un aparat mai de calitate.
Erwin
Poze din Timisoara si altele
Kyklos
Azi vara intr-o excursie prin tara , am surprins aceasta lutarie intr-o mare de verde .......
Ovidius
Arieseni - Decembrie 2005.
Ovidius
Arieseni - Decembrie 2005.
Nico
Poate nu cea mai frumoasa dar cu siguranta una din ele smile.gif
Eclectic
smile.gif Superba, amintirea Pelesului... smile.gif
flori
user posted image
flori
O poza inedita! Facuta astazi in Israel ce suneti nu e minunata eclipsa?
tikky
sad.gif nu se vede
Endgegner
Daca ie eclipsa normal ca nu se vede
flori
Incearca acum!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.