Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Motociclete
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
elias_3




mai trebuie sa spun ceva?! oricum am sa spun ca sunt cele mai tari motociclete pe care le-am vazut cu toate sa sunt un mare fan .......poate ca sunt prototipuri tocmai d-asta....smile.gifsmile.gif dar merita sa ai una d-aia acasa...
Antont
welcome.gif to the club elias_3 spoton.gif ....Ce bine ca ne stringem mai multi ohyeah.gif ...
elias_3
QUOTE (Ghost @ Dec 10 2003, 03:58 PM)
welcome.gif to the club elias_3 spoton.gif ....Ce bine ca ne stringem mai multi ohyeah.gif ...



ph34r.gif merci! Ghost pt primire! ph34r.gif mai vb.....
srazvi
huh.gif si eu mi-s un fel de fan al motoarelor , dar nu asa obsedat ca voi devil.gif
congo
Yo men , peace men , amen !

Ce ziceti de asta !
Antont
spoton.gif Beton biggrin.gif!

pese:
Bine ai venit la han welcome.gif !
congo
Draga Ghost superbe pozele ,dar mai ales munca de a le gasi ! Desi nu ai inca motocicleta eu te consider deja intrat in rindul nostru !
Admirabila apararea ta facuta motociclistilor in fata ,cagerilor, ! Iti multumesc in numele fratilor motociclisti !

Antont
Multumesc frumos. Sa stii ca mi-a facut o reala placere sa le postez pe forum si mai ales sa le spun oamenilor despre motociclismul de la noi.Eu cred ca orice informatie e importanta, si in masura in care cineva ne citeste poate reusim incetul cu incetul sa contribuim si noi la educatia rutiera a romanului si mai ales sa ne ajutam pe noi si pe tovarasii nostri pe doua roti. Ma bucur ca a mai aparut un motociclist pe forum, poate intr-o buna zi o sa ne facem si noi un club virtual aici smile.gif. Eu sint incepator, deocamdata ma mai dau pe motocicletele prietenilor cind am ocazia, dar prin aprilie sper sa am si eu motorul meu. Sper ca la primavara o sa ne vedem pe sosele sau la intilniri.
Bafta si asfalt uscat, si cit mai multe posturi pe han spoton.gif !
congo
Dar stii ca adevarata noastra casuta e SBZ-ul !
Antont
Mai citesc si eu pe acolo, am chiar un user, dar am scris foarte putin prin vara. E misto forumul lor. Sapatamina aviatoare o sa ma intilnesc cu Tremelo, daca il stii, am discutat cu el sa-mi aduca o casca:). Tu ai tot nickname-ul asta si pe SBZ?
congo
Nu ,altul ! Ia sa vedem daca ghicesti cine mi-s ? Vii la intilneala din 28 ?
Antont
Pai da-mi niste indicii sa ghicesc tongue.gif ...La intilneala nu pot sa vin din pacate ca nu-s din Bucuresti.
srazvi
mai bine asa:
Carmi
Razviii asta era femeia lu Ghostu!! de ce ai furat-o??? rofl.gif
srazvi
n-am drept de autor asupra ei santa.gif
SORIN
Pe Ghostu l-am cunoscut doar pe aici spoton.gif

Acum e mare dar cand a fost mic probabil arata asa:
Antont
Mama ce geaca misto aveam spoton.gif rofl.gif ....

P.S.

Sorin, ma bucur tare mult sa te vad din nou aici spoton.gif
Carmi
@Sorin: ce naste din pisica miau face toata ziua.... wink.gif

ma bucur sa te vad pe-aici ohyeah.gif
Antont
Sorine, vrem poze neaparat peste vreo 10 ani sa-ti vedem pustiul pe un supersport frumos spoton.gif biker.gif ...Pina atunci merge si ATV-ul ohyeah.gif spoton.gif ...
SORIN
Am un vecin cu un Bandit si aluia mic i se lungesc ochii de fiecare data cand ai aude motorul.

Asa cum zice Carmi...ce se naste din motan numai dupa doua roti se uita spoton.gif

mwah1.gif Carmi !!

Salut Ghost thumb_yello.gif

Sorin.
Antont
Sorine, ai grija ca stii ca asta e boala grea biker.gif ...Sa vezi tu dupa ce mai creste:"Tati, vreau Aprilia!!!" rofl.gif spoton.gif

Pese:
Ca tot vorbeam de boala:
Fratilor, ia aruncati un ochi sa vedeti ce casca mi-am luat drool.gif ...SHOEI XR-900 CHIMERA cu viziera Golden Iridium spoton.gif
SORIN
S-ostapanesti sanatos si sa dea Domnu sa ramana asa curata si noua pe veci!!

Sorin.

ps. adevarata scula de liga campionilor clapping.gif
Antont
Mersi Sorine. Sa dea Dumnezeu sa ramina asa cum zici.
SORIN
QUOTE (Ghost @ Jan 10 2004, 04:07 PM)
Tati, vreau Aprilia!!!" rofl.gif spoton.gif


Sper ca zica Husqvarna !! Am calarit de cateva ori asa ceva si a depasit cu tot DR-ul pe care l-am avut!

Nu cade de nici un KTM. sau KLE.

In fine...nu conteaza, dar sper sa se uite dupa gagici si nu dupa motoare, cu toate ca poti ajunge la orgazma si cu una si cu alta.

Sorin.

ps. cele spuse mai sus sunt spuse ca tatic!!
Antont
Adevaru e ca am auzit si eu numai lucruri f bune despre Husqvarna. Sper sa am odata ocazia sa merg pe una. Hai ca ai inceput sa-mi bagi idei in cap. Deja ma gindesc sa iau pe linga vitezana si un cross mai mic si ieftin pt plimbari pe dealuri, mai ales ca pe vremea copilariei ma dadeam pe coclauri cu bicicleta si innebunea mama cind veneam acasa tot julit si murdar rofl.gif

QUOTE
In fine...nu conteaza, dar sper sa se uite dupa gagici si nu dupa motoare, cu toate ca poti ajunge la orgazma si cu una si cu alta.


Cel mai bine e sa se uite dupa gagici calare pe motoare, sau cind iese la plimbare sa aiba una cu el pe sa spoton.gif ... rofl.gif
Antont
QUOTE (SORIN @ Jan 10 2004, 11:00 PM)
Sper ca zica Husqvarna !! Am calarit de cateva ori asa ceva si a depasit cu tot DR-ul pe care l-am avut!


Ce parere ai de asta?
SORIN
Da e sora lu asta rofl.gif
Antont
A aparut dealer autorizat in Bucuresti..Da' au niste preturi yikes.gif ....

P.S.
Ai primit mailul meu?
Carmi
Da l-am primit meilu de la tine rofl.gif rofl.gif rofl.gif

oricum si KTM are preturi mari...ca sa nu mai vb de Bmw ph34r.gif
Antont
o poza care mi-a placut f mult spoton.gif
Antont
Ia uitati ce a scos firma Mz spoton.gif :
MZ 1000S
elias_3
nota 10! daca era si albastra.....
Antont
Si mie imi place tare mult...Parca seamana cu avionul ala stealth, F-117...

p.s.
Uite una in actiune, din pacate nu e albastra tongue.gif
Vegas2002
O dedicatie super speciala pentru Ghost wink.gif
Kawasaki Ninja ZX-12R model 2004
Antont
Race Bred NINJA ZX-6RR. Yes, it’s Street Legal, Barely. spoton.gif drool.gif
mutulica
QUOTE (Ghost @ Jan 15 2004, 11:22 PM)
o poza care mi-a placut f mult spoton.gif

BETON!!!
faina poza dom'le
trustbyte

Harley Davidson 883R XL Sportster! Divina. ohmy.gif


user posted image

smile.gif
Antont
ohmy.gif evil.gif
atta
Oi fi eu pe langa subiect si n'oi fi stiind mare lucru despre motociclete dar de cand am inceput sa citesc Zen and the art of motorcycle maintenance de Robert Pirsig mi'am zis ca'mi iau motocicleta.

Si tot de atunci un prieten tot face misto de mine si'mi zice ca nu am unde sa o las cand ies in oras ca or sa mi'o fure : ((. Dar eu nu ma las cu una cu doua... si cand ma fac mare ma fac motociclista smile.gif. yabadabadabadu!!!!
Antont
Welcome to the club spoton.gif , si nu te lua dupa aia care fac misto. Habar nu au ce pierd, altii ar trebui sa faca misto de ei rofl.gif ...Ce fel de moto ti-ai dori? Oricum, bafta, si sa ti-o iei cit mai repede spoton.gif !

Pese:
Cartea respectiva se gaseste cumva in librarii tradusa? M-ar interesa si pe mine....
atta
Ce motocicleta vreau ... hmmm ... dupa cum spuneam nu ma pricep ..asa ca am dat un search pe google si la nimereala am nimerit un harley wink.gif.

user posted image

Nu stiu daca o fi cartea aia pe undeva in romana ... daca aflu ceva dau un semn smile.gif.
mutulica
Uite una frumoasa foc
beneti sau cam asa ceva
mutulica
un link pentru fani

http://ls1turd.com/videos/bikevids/UpOnOne_Isle_Of_Mann.wmv
Antont
Ia uitati cu ce au iesit italienii la interval....Inlocuitor pt RS250...
Aprilia RSV450 spoton.gif ....Super...motor V-Twin in 4 timpi...Abia astept sa am ocazia sa vad una live, pina atunci un link si o poza...Enjoy spoton.gif
http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...vID=1&pageNum=1
gothic witch
Au ce mă doare inima....şi nu e de la cafea....
elias_3
QUOTE (Ghost @ 1 Feb 2004, 07:08 PM)


este frumoasa rolleyes.gif rapida....dar nu si albastra..... ph34r.gif
elias_3
ph34r.gif ph34r.gif ce parere aveti?!
elias_3
doar atat trebuie sa spun:INTRUDER VL 1500

Motor: 1462 [cc]
67/2.300 [CP/rpm]
116/2.300 [Nm/rpm]
sugestii!? reclamatii?!( nu cred)
Antont
E misto Intruder-ul spoton.gif .
elias_3
QUOTE (Ghost @ 7 May 2004, 10:19 PM)
E misto Intruder-ul spoton.gif .

merci... mai am cateva modele de " prezentat"...... ph34r.gif incat yikes.gif wub.gif devil.gif drool.gif jamie.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.