Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Fratilor S-a Copiat La Bac?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
freaka
Se stie foarte bine ca mai peste tot s-a copiat la bac in special la mine la liceu. Cu ocazia asta am vazut si cel mai grav caz de coruptie (adica spaga). Probabil vi-l voi povesti cu alta ocazie.
genicon
laugh.gif "in special la mine in liceu" laugh.gif Mai... asta sigur nu prea se stie, ca eu cel putin nu am nici cea mai mica idee despre liceul tau.

In ceea ce priveste intrebarea, avand in vedere ca l-am luat deja, da, s-a copiat... Dar nu chiar atat de mult/rau/cu nesimtire ca in ceilalti ani. Dovada stau si notele luate... Detalii poate dau mai tarziu tongue.gif

Pana atunci, insa, de ce nu ne zici povestea aia cea interesanta cu spaga???? blink.gif
Antont
Eu cind am dat bacu' acu' 8 ani am copiat ca porcu' tongue.gif .
genicon
Asa, deci, domnu' elevu' nelu? tongue.gif
Antont
Da' nu? tongue.gif
Vornicum
Eu zic ca la bac se copiaza .
Parerea mea. spoton.gif

PS: Trebuia sa tragi un poll aici. Sa vezi rezultatele. Mdea... 6.gif
Aramis
Am fost, am vazut, am copiat smile.gif Cam asta a fost deviza si la mine in liceu... Nu cu nesimtire (decat o data... povestea e chiar amuzanta dar imi e teama ca'si pierde din farmec daca nu e zisa live tongue.gif )
Vornicum
Cred ca se va copia si la bacu' ce urmeza. Parerea mea
mutulica
daca de data asta au copiat... trebe ca tare s-au pacalit la ce minunatii au scris. ma gindesc cum "Ion a jignit-o pe Ana, si aceasta a ramas insarcinata"
mitzike
Eu nu am copiat. Pe bune.

In schimb domnisoara din spatele meu a avut bunavointa sa imi dicteze si mie cate ceva ( mai multe ) la romana.
Da' am fost cu bun-simt si i-am dat foile la mate.

Si un troc asemanator am facut educatie fizica <-> engleza. Cu un coleg.

Cine-o zis ca se copiaza la bac ?.............
Faza e ca am fost vazuti si aprobati de supraveghetori..........( da mama si la colegu, sa scrie si el )
mutulica
QUOTE (mitzike @ 9 Jul 2005, 02:16 AM)
Da' am fost cu bun-simt si i-am dat foile la mate.

Si un troc asemanator am facut educatie fizica ....

la educatie fizica ti-a dat foile sau ti-a soptit?
ati avut mult de invatat la educatie fizica?
Cla
Daca reusiti sa copiati ca Mr. Bean, sīnteti buni spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.