Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Nelu Lu" Ghost
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Bancuri > Poze Hazlii la Han
Figaro
Pentru fanii Jurnalului lui Nelu am un anunt important: l-am vazut pe Nelu! N-aveam aparatul foto la mine, asa ca l-am desenat. In realitate arata mult mai nasol.
Antont
laugh.gif

Beton desenul biggrin.gif !
Carmi
Mai Fiagaro da tie ce ti-a facut? ti-a lipit cu supeglu ceva sau a scocs scandra de cabana din fundu curti?nu cre ca te intalnt cu iel sii nu patim nimnica.....
Figaro
M-a scuipat pe bombeu!
bdl
Mie mi-a dezverginat curcanul care il ingrasam pt sancsgividei.Nesimtit mare nelu asta.Da mi-am luat un taur acum, il tin in cotetul curcanului.Las ca vine el.Va spui eu atunci cine pe cine dezvergineaza si unde.
Mistinguett
Acusha doar she trecu' Nelu aishta pe la gardu' mieu si dadu cu chishioru'n cane care dupa she ca-i amarat vai de mama lui ca facu bube pe schinare ca a zis doftoru' ca nu e raie ca raiele arata altcum da she naiba o fi shine stii dar-ar boala-n el de cane ca asta belea ne mai trebe acuma sa-i dushem lui grija. Da' zisheam di Nelu aishta, zau ca altfel e bun buiet, ferishe de mama lui.
ypsilonalpha
Cre' ca si eu am avut de-a face cu Nelu asta, sau daca nu era el era vreun coleg de generatie. Intr-o zi vad prin bloc pe unu' mic si riios ca ala din desen cum incerca sa sune la usa unui apartament, decit ca n-ajungea la butonul soneriei. Zice: "Nenea, nenea, nu vrei matale sa apesi pe buton ca io-s mic si n-ajung!" L-am ajutat s-am apasat. La care el zice: "S-acuma, nenea, hai s-o tulim pina nu iese proprietarul sa puna dobermanii pe noi!"
Carmi
Bdl nu ai nimic de raportat???ha?
@Figaro-trebuia sa-l pui sa si lustruiasca daca tot l-a umezit.....
bdl
Asta e Nelu cind era mai mic. rofl.gif
bdl
Si unul din pretenii lui, nu spui care. spoton.gif
Antont
Io cred ca am o vaga banuiala rofl.gif rofl.gif ...
OMU'BUN
Iar astia-s cei cu care tragea cate-un chef pana catre ziua !...
mutulica
seamana cu cineva cunoscut... nu prea imi dau seama inca
tongue.gif
OMU'BUN
Figaro, cuprins de febra pasiunii!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.