Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:20 De Ani Mai Tarziu...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Sah
Marcus
A long time ago in a galaxy far, far away...

Nu imi vine sa cred ca au trecut aproape 20 de ani de cand disputam aici partide de sah cu forumisti. biggrin.gif Daca mai e cineva prin zona din cei vechi sau, de ce nu, forumisti noi, pasionati de sah si care vor sa ne masuram fortele pe esichier, dati un semn. Spre deosebire de inceputul anilor 2000, acum tehnologia a evoluat si putem pune link-uri interactive direct catre partidele de sah.

P.S. Ma simt ca un cavaler Jedi sahist pe cale de disparitie laugh.gif
Erwin
Hei, Marcus, doar 10 au trecut! De la "sfârșitul lumii" numeri anii de 2 ori, să fii sigur?!
shapeshifter
QUOTE(Marcus @ 31 Aug 2021, 02:48 PM) *
A long time ago in a galaxy far, far away...

Nu imi vine sa cred ca au trecut aproape 20 de ani de cand disputam aici partide de sah cu forumisti. biggrin.gif Daca mai e cineva prin zona din cei vechi sau, de ce nu, forumisti noi, pasionati de sah si care vor sa ne masuram fortele pe esichier, dati un semn. Spre deosebire de inceputul anilor 2000, acum tehnologia a evoluat si putem pune link-uri interactive direct catre partidele de sah.

P.S. Ma simt ca un cavaler Jedi sahist pe cale de disparitie laugh.gif

lumea e pe cale de disparitie... sahul va subzista... doar e un joc regal...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.