Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Va E Frica ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Opiniile Consumatorilor / Comentariile Clientilor
Cla
De ce va e frica. De dentist ? De paianjeni ? De lupi, ursi sau gaini ?
Sau doar de-un lift, care ar putea sa se agate printre etaje, ce bine ca ai un păun pe lânga tine care zbiara cum poate ?
Pune aici.
Un institut din Hamburg are grija ca clientii sa nu aiba frica, îi tatueaza narcotizati.


ypsilonalpha
Mia mi-e frica sa nu se surpe tunelul cit sint in metrou, si sa raminem blocati intre statii, cu moloz inainte si moloz indarat.

Dar proiectantii vagoanelor s-au gindt si la asta.

Deasupra usilor este un compartiment care poate fi deschis manual in caz de urgenta, si unde salasluieste cite un porumbel vioajor deosebit, platit cu 5000 de euro pe luna, care va sti sa gaseasca drumul spre libertate, salvindu-ne astfel pielea (dar si propriile pene).
Cla
QUOTE(ypsilonalpha @ 23 Jan 2017, 02:46 PM) *
Mia mi-e frica sa nu se surpe tunelul cit sint in metrou, si sa raminem blocati intre statii, cu moloz inainte si moloz indarat.

Dar proiectantii vagoanelor s-au gindt si la asta.

Deasupra usilor este un compartiment care poate fi deschis manual in caz de urgenta, si unde salasluieste cite un porumbel vioajor deosebit, platit cu 5000 de euro pe luna, care va sti sa gaseasca drumul spre libertate, salvindu-ne astfel pielea (dar si propriile pene).


Dar asta e numai pentru Clasa I-a spoton.gif si n-ai platit pt asta ca ai fost zgârcit rofl.gif Cel mai bine trec cei care au mers pe blat, sunt primii afara, cu tot cu porumbelul tau rofl.gif
Marduk
Mi-e frica de prostii din jurul meu. Prostia, incultura, marlania declansaza in organismul meu o senzatie de frica, cu cat prostul este mai prost, cu atat mai mare este reactia organismului meu. Am intalnit multi prosti la viata mea, cei mai periculosi sunt cei care cred cu tarie ca ceea ce fac este perfect, ca in cazul "doreilor" din intreaga lume. Dar cel mai mult mi-e teama atunci cand nu pot sa-i depistez la timp.
Cla
QUOTE(Marduk @ 19 Feb 2017, 05:25 PM) *
Mi-e frica de prostii din jurul meu.

Ai grija dragul meu, sunt doar vreo 20 de milioane.
Cla
QUOTE(Marduk @ 19 Feb 2017, 05:25 PM) *
cei mai periculosi sunt cei care cred cu tarie ca ceea ce fac este perfect, ca in cazul "doreilor" din intreaga lume. Dar cel mai mult mi-e teama atunci cand nu pot sa-i depistez la timp.


Ce-s astia, doreii, Marduk ? unsure.gif
Cla
Na, si ce e azi ? Un Biden care trebuie sa aiba grije ce citeste si sa le pronunte un pic de ochii lumii.

Na, si un pic der razboi pe lânga China si Rusia, ce conteaza, e departe de Washington.

Pun pariu ca habar n-are unde e Afganistan, la fel ca prin anii '90 când au fost întrebati GI'S : - Unde mergeti ? - In Bosnia. - Unde e asta ? - Habar n-am, Sir, e misiunea.

Asa se formeaza o armata de idioti, si parintii se vaita când ajung baietii acasa, dead or alive ca vai si-amar...

Hitler macar a distribuit la toata Wehrmacht Pervitin (ChrystalMeth) pentru "Blitzkrieg".
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.