Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:O Viziune
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Comunitatea Credintei - Religie
Andrei Hagherlacher
Noaptea trecută am avut o viziune grandioasă, sfântă. L-am întâlnit pe Isus sub forma unui om obișnuit și am început să eman lumină, devenind ca el. Vorbim de forțe incontrolabile.
Cla
Nu esti singurul, Andrei. Eu nu prea povestesc de-astea, din teama ca oamenii cred ca sunt "pe lânga" sau dus cu pluta...
Nu stiu cine a fost sau ce, m-a vizitat noaptea si pot sa jur ca n-am dormit, n-a fost un vis.
Era un om blond, tânar, si se uita la mine. Si a disparut.
Timp de vreo 3-4 minute nu puteam sa misc un deget, paralizat. Doar ochii i-am putut misca.
Dup-aia m-am uitat la nevasta-mea, doarme fain. Dincolo la copil, si el doarme linistit.
M-am bagat iar în pat, dar noaptea asta n-o s-o uit.
rogvaiv
Să anunți pe forum când o să ai o viziune conștientă, nu în vis.
Să anunți pe forum când o să ai un deja-vu la deja-vu, dar unul ca un duș rece + 2 palme, semnale că nu e ceva ce ți s-a părut a fi, nu l-ai forțat tu, acel deja-vu explicat de știință ca să corespundă cu experiențele tale, anunță-ne atunci, andrei, bine? smile.gif

Să anunți pe forum când vrei să vorbești cu cineva, îl întrebi, ți se răspunde și ignori de la înălțimea, de la nivelul tău, bine andrei? smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.